Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydınlar
doktora gittim kontrol etti normale dönmüşsün 3-4 haftaya ade görürsün dedi.nedeni sordum %60 oranda düşükler oluyor ancak tekrarlarsa nedenine bakılıyor dedi.hamile kalmak için fizyolojik bir engelin yok dedi.istediğin zaman tekrar başlayabilirsiniz dedi 3 ay psikolojik olarka düşünüldüğünden öneriliyor dedi sen bilirsin ama ilk adetini bekle dedi.bende öyle yapıcam ilk adetten sonra bakıcaz artık duruma kısmet plan da yapmaya gelmiyor valla.durumlar bende böyle

gunaydın tatlişkom nasılsın istanbul çok sağuk ve kar başladı yağmaya donuyoruz :KK53:

günaydın canımmm iyiyim sen nasılsın bakalım? ya burda güneşli hala hava (ama soğudu biraz) bugün fırtına var demişlerdi ama şuan açık :KK1: bakalım belli olmaz bizim buraların havasına sabah yazdan kalma akşam kış kıyamet olabilir :KK1: istanbul karlıymış ne güzel , beyaz çok yakışıyor kendisine

Gunumuz aydin olsun kizlar:KK16:

günaydın tatlımmm inşallah güzel bi gün olur :KK16:

günaydınlar
doktora gittim kontrol etti normale dönmüşsün 3-4 haftaya ade görürsün dedi.nedeni sordum %60 oranda düşükler oluyor ancak tekrarlarsa nedenine bakılıyor dedi.hamile kalmak için fizyolojik bir engelin yok dedi.istediğin zaman tekrar başlayabilirsiniz dedi 3 ay psikolojik olarka düşünüldüğünden öneriliyor dedi sen bilirsin ama ilk adetini bekle dedi.bende öyle yapıcam ilk adetten sonra bakıcaz artık duruma kısmet plan da yapmaya gelmiyor valla.durumlar bende böyle

gunaydın cnm hadi hayırlısı olsun allah ım hayırlı ve saglıklı bebekler nasip etsin herbirmize :KK49:

günaydınlar

canım çok sevindim normale dönmesine bünyenin. ben yeni çok güzel bir haber aldım bir arkadaşım düşük yapmıştı o da 7. haftasında, yeniden hamile imiş büyümüş bile bebiş 12 haftalık olmuş :nazar: (biraz söylememişler kimseye, konuşmuştuk ya hani seninle) onun durum hesap ettim de maksimum 1 adetten sonra yeniden hamile :KK49: ben senin çok bekleyeceğini sanmıyorum bitanem. evet psikoloji olarak zor bir şey ama sağlıklı bir gebelik ile bir nebze olsun hafifleyeceğine inanıyorum o yüzden dualarım hep seninle :KK16:

günaydınlar

Cok iyi canim bence ilk adetinden sonra denemeye devam edebilirsin ben oyle yapmistim.

Iyiyim canim cok tesekkurler
Sen nasilsin?
Bu ay ovulasyon testi kullanmayi dusunuyorum bakalim:44:

çok şükür iyiyim cnm ovilasyon testini hiç kullanmadım gun aşırı ilişki olsa daha iyi olur cnm çünkü test yapınca insan takıyor bu sefer kafasına hayırlısı olur inş.tatlım

çok şükür iyiyim cnm ovilasyon testini hiç kullanmadım gun aşırı ilişki olsa daha iyi olur cnm çünkü test yapınca insan takıyor bu sefer kafasına hayırlısı olur inş.tatlım

Canim aslinda ben daha once 2 kez denemistim ovulasyon gununu belirledi ama pek bi ise yaramadi dogrusu
Aslinda haklisin gun asiri iliski olsada daha iyi esimde izni cikiyo zaten:KK17:

Sabahtan beri aynı şarkıyı dinliyorum ne güzel ne anlamlı. orhan babanın musti söylüyor. herkese tavsiye ederim insanın içini kıpır kıpır yapıyor :KK1:

hergün de bir müjdenin
gizliliği var bulmasını bil
hergün de bir mutluluk
müjdesi vardır bulmasını bil
sen yeter ki kıymet verip
seni seveni sevmesini bil
sen yeter ki kaybetmeden
seni seveni sevmesini bil
senin benim olsun bizim olsun
unut acıları dünün olsun
gün bugündür bugün
ne dün ne yarın
sev gönülden bu hayat
sev bizim olsun
senin benim olsun bizim olsun
unut acıları dünün olsun
gün bugündür bugün
ne dün ne yarın
sev gönülden bu hayat
sev bizim olsun

4 ziyaretçi bi de ben :KK1: marduk murduk derken tüm gün kötü esprilerle ve geyik dolu geçecek o anlaşıldı :KK53: insanlar resmen bugün komiklik yapabilmek için biriktirmiş hepsini neyse napalım 1 güncük tahammül seviyemizi zorlarız yapacak birşey yok. Zira müdür 21 aralık geyiği yaparken Amannn bee sen de ne banalsin diyemiyorsun :KK1: Hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah :KK16:

4 ziyaretçi bi de ben :KK1: marduk murduk derken tüm gün kötü esprilerle ve geyik dolu geçecek o anlaşıldı :KK53: insanlar resmen bugün komiklik yapabilmek için biriktirmiş hepsini neyse napalım 1 güncük tahammül seviyemizi zorlarız yapacak birşey yok. Zira müdür 21 aralık geyiği yaparken Amannn bee sen de ne banalsin diyemiyorsun :KK1: Hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah :KK16:

aynen canım ya bende çok sıkıldım 22 aralık gelsin artık ve biz tatil yapalım dimi :)) nasıllsın kuzummmm artık gelende yok buralara :KK15:

aynen canım ya bende çok sıkıldım 22 aralık gelsin artık ve biz tatil yapalım dimi :)) nasıllsın kuzummmm artık gelende yok buralara :KK15:

Evet ya sonunda cuma oldu ve 2 gün bizim.. Benim cumartesi günü kontrolüm var bakalım yumurtalar ne alemde :KK1: Sen nasılsın canımmmm neler yapıyosun bakalım :KK19:

X