Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım zaten idrar testi yapıcam eğer bugünde gelmezse..acaba yapasammı bugün çıkarmı ?yada günüm geçsin yarınmı yapayım sizce arkadaşlar

canım bence yap ya, yani çıkar diye düşünüyorum ben inşallahhhhhhhh.. ama fazla sıvı tüketmeden, sıkışmış bi şekildeyken yap..

gunaydın kızçelerim nasılsınız hepinize gunaydın kocaman öpüyorummm

dedim nerde bu kuzular

canım bekle bugün yarın sabah ilk idrarınla bakarsın

yok ya benim kuzu dört gözle bekliyor karı ama glen giden yok maalesef

iyim kuzum bir halsizlik ve keyifsizlik var genel olarak birde boğazlarım ağrımaya başladı hastalnıcam geliba
sen nasılsın canımmm

istanbula biraz daha geç yağıyor galiba kar.. gelincede gitmek bilmez sen dikkat et kuzum kendine, ilaçta alamazsın şimdi bol bol c vitamini tüket. ayaklarını sıcak tut

asyanın babacığı nasıl oldu acaba, inşallah iyidir, iyileşmiştir..

çok çok öperimmmm kızçeler ve bebişleriii

canım nerlerdesin sen bakayım napıyosun nediyosun haberdar et bizi kuzuş. ben de seni kocmocaman öpüyorum

kızlar nerdesiniz ya, betüş çıktı muhtemelen. 3 saattir giremedik ya ne uzun bakımmış ben de çıkıyorum bu yagmurda sağ salim gidebilirim inşallah. öpüyorum şekerler

kızlarrrr sabah test yaptım ama evde değildim oyüzden yazamadım size çok çok silik bi çizgi çıktı..yarım saat önce tekrar yaptım gene siilik ama bu defa daha net :) hamile olabilirmiyim bilmiyorum.hastaneye gidicem birazdan bakalım sonuçlar çıkınca haber veririm size..ümitlenmekte istemiyorum ama resim ekliyebiliyorsam bi yollıyım size resmini..

arkadaşlar kan testim 106 çıktı pozitif:) bakalım inşallah keseyi ve kalp atışlarınıda duyarız..ama şunu söliyeyim bu aydan hiç ümidim yoktu demekki ummadığımız anda geliyor bebişler :)bu arada her ay ayaklarımı havaya kaldırıp beklerdim ama bu ay oyle bi denemede yapmadık.sadece şu var geçen ay antibiyotik kullanmıştım iltihaplanma vardı bende belkide iltihap gitti ve bebiş geldi :)

canım tahmin etmiştim yaaaaa bilmiyorum içime doğdu hemen test yap demenin sebebi bu.. süper bi haber çooooookkk sevindim canım benimmmm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhh tebriklerr tebrikler tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr topiğimizin en küçüğü o şimdi.. betüşümün fındığı abi yada abla oldu ayağınıı güzelce sürt şeker arkandan patır patır dökülelimmmm tekrardan hayırlı olsun canımmmm benimmm nazar:

karbeyza, ah canım benim ya dün akşam hep yazmışsın o anlarda heyecanını paylaşamadık gel buraya bakayımmm sarılalım Allah nazarlardan korusun kuzuyuuuu

bu arada herkeşlere günaydın. heyecan yaptım okuyunca bodoslama konuşa daldım :26:

kimsecikler yok uyuyamıkaldınız kızlar ne uykucu topik çıktık hadi gelin yeni hamiş var topikte :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119:

canım çok ama çokk sağol allah isteyen herkese naip etsin inşalahhhh ::) hepinize tüm dualarım sizinle canlarım benimm..papillomaur canım gel sarılalaım hadi :) evet akşam kimsecikler yoktu ben gene yazdım paylaşayam sizlerle dedim çok sağol canım benim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…