Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hoşgeldin canım iyiyiz aynıyız yeni hamiş haberleri oluyor arada.beklemedeyiz.sen nasılsın

kıar benim geçen ay ki adetim 1hafta sürmesi gerekirken iki gün sürüp bitmişti ve ardından hep kahve rengi akıntılar gelmişti iş için şehir dışına çıkmam gerekiyodu ya işim ağırdı biraz ne olur ne olmaz bi test yapayım dedim varsa ona göre davranayım diye negatif çıktı şimdide hada adetime 8-9 gün var ama acayip derecede belim ağrıyo ve karnım adet sinyalleri veriyıo sanki sizce bi dengesizlik olmuş olabilir mi

lale bugünde yok, aklım onda ya inşallah sıkıntısı yoktur tatile falan gitmiştir interneti bozuktur girememiştir endişeliyim :26:

kızlar merhaba tatildeydim,bi süre giremedim..ama buldum sizleri :)
beni de listeye alırsanız sevinirim..
yaş 25
6. denemem
bat 3 ağustos
ilk bebek...

bence olabilir bazen düzeni bozulabiliyor hava değişiminden falan

8-9 gün varken pozitif çıkma ihtimali çok düşük tatlım 3 4 gün kalana kadar bekle bence en az yada kan testi deneyebilirsin ama ne bileyim gerek yok gibime geliyor benim onada bi şekilde öğreniliyo zaten gün geçince idrardada.. benimde adet belirtilerim hat safhada zaten bat bugün yada 2 gün sora tam kestiremiyorum.. 2 aydır 26 günde oluyo daha evvelden 28 di.. oyüzden 2 gün opsiyon koydum kendime.. test yapmaya fırsatım kalırsa regl gelmezse haftasonunu beklerim galiba

efsun ne testleri kuzum hormon testlerimi..

yok canım şu ovulasyon testi sipariş ettim bu ay onlardan kullanıcam

kızlar merhaba tatildeydim,bi süre giremedim..ama buldum sizleri :)
beni de listeye alırsanız sevinirim..
yaş 25
6. denemem
bat 3 ağustos
ilk bebek...

almazmıyıyız yahu sen eski topikdaşımızsın

lale bugünde yok, aklım onda ya inşallah sıkıntısı yoktur tatile falan gitmiştir interneti bozuktur girememiştir endişeliyim :26:

benimde aklıma geliyor sık sık ne yaptı acaba ya

banada gerek yok gibi geliyo malum işgezisi falan çok görüşemedim eşimle

hoşgeldin tatlımmm nası geçti tatillll? keyifler nasılll

sağol canım,,iyiyim keyfim de yerinde,tatil de güzeldi..
bu ay bebek konusu dahi geçmedi ama :) unuttuk sanki onu..bundan önceki aylarda olduğu gibi "deneme günlerini" illa da değerlendirelim diye çabalamadık :)
hayırlsı diyorum artıkk..
sen de iyisin papilloamourcumm?

ayaz1809 hoşgeldin tatlım nasılsın

hoşbuldum ebrulicim,iyiyim çok şükür..güzel bi tatil ortamından çıktım,ailemle birlikte..şimdi evimdeyim,dışarısı feci sıcak senin de dediğin gibi,şükür ki benim ev serin oluyo..
geldim buldum sizi..bebiş aramaya devam

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…