Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

nerelerdesiniz yahuuuu :KK14:

kuzum ben bab-ı esrar a daldım çok güzel yahu, hem merakla okuyorum hem de bitmesin istiyorum :KK1: ebru napıyo acaba, canımı sıkkın ondan mı girmiyo bilmiyorum.. asyanın babası iyileşmiştir inşallah.. taliha gebze 3teymiş facebookta gördüm :KK1: edlinin dünki test sonuçları çıkacaktı bugün.. diğer kızlar nerlerde acaba :44:

betüşüm senin bidahaki doktor kontrolün ne zaman?

kuzum ben bab-ı esrar a daldım çok güzel yahu, hem merakla okuyorum hem de bitmesin istiyorum :KK1: ebru napıyo acaba, canımı sıkkın ondan mı girmiyo bilmiyorum.. asyanın babası iyileşmiştir inşallah.. taliha gebze 3teymiş facebookta gördüm :KK1: edlinin dünki test sonuçları çıkacaktı bugün.. diğer kızlar nerlerde acaba :44:

betüşüm senin bidahaki doktor kontrolün ne zaman?

şuan bende aynı kitaba başladım çok güzel gidiyor ahmet ümit zaten adamım benim:KK9:

ben önümüzdeki hafta perşembeye aldım randevuyu 2 hafta sonra gel demişti.inşallah duyarız kalp atışlarını

şuan bende aynı kitaba başladım çok güzel gidiyor ahmet ümit zaten adamım benim:KK9:

ben önümüzdeki hafta perşembeye aldım randevuyu 2 hafta sonra gel demişti.inşallah duyarız kalp atışlarını

hmm demek aynı kitabı okuyoruz, ben sonlara yaklaştım çok beğendim ya :) bende ahmet ümit hayranıyım süper bi kalemi var..

duyacaksın tabiii inşallah pıtpıtları az kaldı :nazar:

efsuncum tabıkı pıt pıt seslerını duyacaz cnm benım :) bu arada ahmet ümitin bab-ı esrar bende okudum hatta ıstanbul hatırası kıtabı vardı son cıkan onu da okudum oda cok guzel sıddetle tavsıye ederım.. bende habıre yata dosek yatınca ıkı haftada 2kıtap bıtırdım.. ne en guzel gıder dedım arkadaslar ask kıtabı gıder dedıler :) canan tanın pırayesı ve en son yurekler olur kıtabını bıtırdım.. varsa sızın baska tavsıyelerınız onlarıda okuyayım :)) anca vakıt gecıyor

efsuncum tabıkı pıt pıt seslerını duyacaz cnm benım :) bu arada ahmet ümitin bab-ı esrar bende okudum hatta ıstanbul hatırası kıtabı vardı son cıkan onu da okudum oda cok guzel sıddetle tavsıye ederım.. bende habıre yata dosek yatınca ıkı haftada 2kıtap bıtırdım.. ne en guzel gıder dedım arkadaslar ask kıtabı gıder dedıler :) canan tanın pırayesı ve en son yurekler olur kıtabını bıtırdım.. varsa sızın baska tavsıyelerınız onlarıda okuyayım :)) anca vakıt gecıyor

bir kitap kurdu daha çıktı çok sevindim :KK1:

Ahmet Ümit:Sultanı Öldürmek, Beyoğlu Rapsodisi, Şeytan Ayrıntıda gizlidir tavsiye ederim üçünüde.. bu bitince ben de istanbul hatırasını okuyacağım aldım..Son zamanlarda okuduğum Kahperengi, Gizli Anların Yolcusu, Boranın Kitabını da şiddetle tavsiye ederim. Elemde bekleyen Amin Maalof -doğudan uzakta var onuda okuyayım fikirlerimi paylaşırım.. Canan tanın bi kitabını okumuştum ama adını unutum, pirayesi güzelmiş duymuştum daha önceden.. Birde Pınar Kür, bitmeyen aşk.. sonra Orhan Pamuk masumiyet müzesi...

hmm demek aynı kitabı okuyoruz, ben sonlara yaklaştım çok beğendim ya :) bende ahmet ümit hayranıyım süper bi kalemi var..

duyacaksın tabiii inşallah pıtpıtları az kaldı :nazar:

inşallah canım ya

inallah edlincim ya bi endişe hali var sürekli :KK43:

Ahmet Ümit:Sultanı Öldürmek, Beyoğlu Rapsodisi, Şeytan Ayrıntıda gizlidir tavsiye ederim üçünüde.. bu bitince ben de istanbul hatırasını okuyacağım aldım..Son zamanlarda okuduğum Kahperengi, Gizli Anların Yolcusu, Boranın Kitabını da şiddetle tavsiye ederim. Elemde bekleyen Amin Maalof -doğudan uzakta var onuda okuyayım fikirlerimi paylaşırım.. Canan tanın bi kitabını okumuştum ama adını unutum, pirayesi güzelmiş duymuştum daha önceden.. Birde Pınar Kür, bitmeyen aşk.. sonra Orhan Pamuk masumiyet müzesi...

sendebenim bütün favori kitaplarımı önermişsin bana kitap kalmamış :KK53:

hımm birde iskender palanın şah ve sultan ile od u tavsiye edeyim bende:KK51:

sıkılıyorum artık daralıyorum kızlar kusurabakmayın arada uğrayacağım artık çok takıyorum kafama kafam rahatlayınca hep sizinleyim :KK30:

oooo süpersin :KK70:DD daniel finn 'ıkı ıyı hırsız' cici bir kitap..bunun dısın da kişisel gelişim severmısın bılmıyorum ama kitaplıgında mutlaka olmalı bana tesekkur edersın AHAMET ŞERİF İZGÖREN şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.. soluksuz okudum.. ben kısısel gelısım sevmem ama babam tavsıye etmıstı ve ıyıkı de okumusum.. aklında bulunsun cnm :)

sıkılıyorum artık daralıyorum kızlar kusurabakmayın arada uğrayacağım artık çok takıyorum kafama kafam rahatlayınca hep sizinleyim :KK30:

nasıl ıstersen cnm..bız hep buralardayız..sıkılma uzulme demeyecegım..faydasız bılıyorum..kendını sıkma ıcınden geldıgı gıbı davran kı rahatlayasın..benım sıkıldıgımda tek yaptıgım aglamak..anca rahatlarım.. hersey gonlunce olsun tatlım...

kızlar benim adet geçeli 4 gün oluyor.Adetimin geleceği gün ateşim düşmüştü ama şimdi gene yükdeklerde ve kırmızılar gelmedi tabi.Şuanda çok belirti yok sadece bir akşam çok acayip şekilde göğüslerim sızladı ve başları büyüdü sarı akıntı ara ara beyaz akıntı var.Evde test yaptım 3 tl ye almıştım ama hep tek çizgi .Sizce hamile olabilirmiyimmm....

inşallah canım ya

o endişeyi bilirim.. her kontrole gıttıgımde soguk terler akıtıyorum..ama kotuyu cagırmayalım..bol bol okuyup anca odaya gırebılıyorum... sende ıcını ferah tut...

kızlar benim adet geçeli 4 gün oluyor.Adetimin geleceği gün ateşim düşmüştü ama şimdi gene yükdeklerde ve kırmızılar gelmedi tabi.Şuanda çok belirti yok sadece bir akşam çok acayip şekilde göğüslerim sızladı ve başları büyüdü sarı akıntı ara ara beyaz akıntı var.Evde test yaptım 3 tl ye almıştım ama hep tek çizgi .Sizce hamile olabilirmiyimmm....

hımm. aslında sendekı belırtıler gebelık belırtısı..yanı bende oyle olmustu..ama bılemem tabı.. ben adet gecıkınce 2.gun test yapmıstım pozıtıf ıdı. ıstersen bırde kan testı yaptır.. ıns hamişsindir :)

Merhaba canim
Oncelikle gogus agrilarin devam ediyor mu?Sormamin sebebi ben hamile oldugumu gogus agrilarimdan anlamistim.
Benim tavsiyem test filan yaptirma bekleyebildigin kadar bekle canim,hayal kirikligi yasamani istemem
Hersey gonlunce olsun:KK16:

inşallah canım ya

hadi hadi vardır senin daha önerebileceğin koca bi liste :KK1: hangi kitaba başlasam okumuş oluyosun ayol, hızına yetişemiyorum ki :KK1:

canım benim seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum. çünkü seninle aynı durumdayım, senin gibi kaygılanıyorum acabalarım o kadar çokki.. soru işeretleri, belirsizlik, bir türlü plan yapamama.. ben bazen çevremdeki insanlarla bile görüşmek istemiyorum, yok olmak istiyorum görünmez olmak.. bir depresyon hali gibi.. aslında yanlış olduğunu bile bile şu kendimize yaptığımız kötülüğü kimse yapmamıştır bize. insanın kendi kendini yiyip bitirmesi, hayatını bir şeye odaklaması gerçekten saplantılı ve hayat kalitesini düşüren bi duygu. bi bebek olunca bu geçen günler, bu üzüntüler ağlamalar... bunlarda geçicek elbette biz, beynimiz unutucaz ama kalbimiz bunları unutabilirmi, ben hiç sanmıyorum.. keşke kendimize bunu yapmasak. öpüyorum seni ebrucum inşallah bebeğin gelecek yakında. inan bana bunu canı gönülden istiyorum..

oooo süpersin :KK70:DD daniel finn 'ıkı ıyı hırsız' cici bir kitap..bunun dısın da kişisel gelişim severmısın bılmıyorum ama kitaplıgında mutlaka olmalı bana tesekkur edersın AHAMET ŞERİF İZGÖREN şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.. soluksuz okudum.. ben kısısel gelısım sevmem ama babam tavsıye etmıstı ve ıyıkı de okumusum.. aklında bulunsun cnm :)

evet severim kişisel gelişim, hmmm kitabı bi alayım ben o zaman.. değişik tarzda kitapları ard arda okumak hoşuma gidiyor. yoksa sıkılıyorum bir türü sürekli okumaktan.. bende s.tir git diye bi kitap okudum yakın zamanda kişisel gelişim fena diildi

bence testi tekrarla, inş. geç döllenmedir o yüzden çıkmamıştır

kızlaarr bıraz once doktorum aradı.. seker ve ıdrar sonucumu soyledı..sekerım normal ıdrarım temız cıkmıs... cok mutlu oldum.. enfeksıyon dusuncesı tuylerımı urpertıyordu... cok mutlu oldummm :KK70:DDDD

Cevaplarınız için teşekkürler göğüs ağrım yok sadece basları büyüdü ve beyaz akıntım var idrar renginde koyü anlamadım gitti aklımda tek şüphe var idrar testi ucuz ve adilerdenmiydi ben ayın 19 da yumurtladım belkide idrara geç karışıyor kafam karıştı hüsrana uğramak istemiyorum esim yaptıralım kan testini diyor ama ben korkuyorum

günaydınlar canlarıııımmm
kızlar rüyamda sizi gördüm bu kadar olur yani.papillom ebru ve taliha bana gelmiştiniz bende tatlı yaptım size böyle beyaz bir tatlıydı ne olduğunu bilmiyorum ama pek beğendiniz :KK48:

canım benim sen nasıl istersen biz hepburdayız yada özelden de her daim yanındayız biliyorsun .RAbbim en yakın zmaanda versin kuzunu sağlıkla

kızlaarr bıraz once doktorum aradı.. seker ve ıdrar sonucumu soyledı..sekerım normal ıdrarım temız cıkmıs... cok mutlu oldum.. enfeksıyon dusuncesı tuylerımı urpertıyordu... cok mutlu oldummm :KK70:DDDD

hadi gözünaydın tatlım çok sevindim

Cevaplarınız için teşekkürler göğüs ağrım yok sadece basları büyüdü ve beyaz akıntım var idrar renginde koyü anlamadım gitti aklımda tek şüphe var idrar testi ucuz ve adilerdenmiydi ben ayın 19 da yumurtladım belkide idrara geç karışıyor kafam karıştı hüsrana uğramak istemiyorum esim yaptıralım kan testini diyor ama ben korkuyorum

istersen şu erken gebelik testlerinden al.geç döllenmelerde hemen idrara geçmiyor çünkü

kızlar günaydın :)

Edlin çok sevindim tatlım çok şükür :KK16:

Betüş ne güzel rüyaymış o ya, üstelik sütlü tatlılara bayılırımmm :KK56:

Kızlar ben kitabı bitirdim, sonlarında ağla ağla öldüm yaa, çok güzeldi ya mükemmeldi, son zamanlarda okuduğum en güzel kitaptı :KK5:

X