Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hamiş olduğunu az önce papilloamour'den öğrendim. maş.. Allah sağlıklıca kucağına almaya nasip etsin. maş...geçen hafta ev taşıdık. halen yorgunum. bebek düşüncesini ertelediğimiz için topiktende uzaklaştım biraz. kortizon yaptı. biliyorum... nezaman acilde kortizon yapsalar hep çok gecikiyor.. birde o ilacı 3 ay kullan demişti. söz dinlememiştim. şimdi kızacak diyede korkuyorum:KK1:. az daha bekliyeyim. nasılsa bebiş yok (inş. yoktur:KK1:) nane limon içeyim bali...
evet canım o tarz ağır ilaçlar geciktirir.. kızarsa kızsın boşver hep kızıyolar zaten :KK1: biran önce git netleştir.. hakkında hayırlısı kuzucuğum Allah tez zamanda şifa versin inşallahhh yeni evindee mutlulukla oturun karı koca bide bebiş :KK16:

bende finanstayım, bankada çalışıyorum gayet sıkıcıyım :KK1: Ama tsm dedin beni benden aldın, bayılırımmmmm :KK1: Sesimde bir o kadar kötüdür ama dinlemeyi çok severim .. Iltihap konusunda çok bir bilgim yok canm kullandığın ilaç antibiyotik mi? Sabah keşke testi tekrarlasaydın ya keşke ilaç almadan önce emin olabilsen, alıcakmısın ilacı? Bata kaç gün var inşallah gebesindir tatlım ya beklemek çok zor hele silik bi çizgi gördüysen

bat ??? Gülmeyiinnnn :))))

bat-7 aralıksat- aynı...
daha baya varmış canım o yüzden silik çıkmış ta olabilir 10 gün var nerdeyse.. beklemekten başka çare yok.. ilacı kullanmak istemiyorsan bir kanda testi yaptır olmazsa onda daha erken çıkıyor ama kimisinde 10 gün kala kan testinde bile çıkmazmış. ya da bugün ilacı al, yarın sabah yine idrar testi yap eğer silik görürsen yarın git kan testine

daha baya varmış canım o yüzden silik çıkmış ta olabilir 10 gün var nerdeyse.. beklemekten başka çare yok.. ilacı kullanmak istemiyorsan bir kanda testi yaptır olmazsa onda daha erken çıkıyor ama kimisinde 10 gün kala kan testinde bile çıkmazmış. ya da bugün ilacı al, yarın sabah yine idrar testi yap eğer silik görürsen yarın git kan test

sadece t silik çıktı ama.c normal.daha öncedende çok test yaptırdım ilk defa böyle gördüm....:KK43:

evet canım o tarz ağır ilaçlar geciktirir.. kızarsa kızsın boşver hep kızıyolar zaten :KK1: biran önce git netleştir.. hakkında hayırlısı kuzucuğum Allah tez zamanda şifa versin inşallahhh yeni evindee mutlulukla oturun karı koca bide bebiş :KK16:

hiç gidesim yok doktora. doktora ısınamadım. özel hastane. sanki devlet hastanesi gibi kapıda bekliyoruz. 2-3 saat beklediğimi biliyorum.... ayrıca net aslında bebiş olmaz bu ay:KK1: olmazsa bakşa doktor bakacağım...

iyi dileklerin için sağol canım benim ya.... özlemişim sizleri... sohbetleri...

daha baya varmış canım o yüzden silik çıkmış ta olabilir 10 gün var nerdeyse.. beklemekten başka çare yok.. ilacı kullanmak istemiyorsan bir kanda testi yaptır olmazsa onda daha erken çıkıyor ama kimisinde 10 gün kala kan testinde bile çıkmazmış. ya da bugün ilacı al, yarın sabah yine idrar testi yap eğer silik görürsen yarın git kan testsadece t silik çıktı ama.c normal.daha öncedende çok test yaptırdım ilk defa böyle gördüm....:KK43:
canım seni çok umutlandırmak istemem ama t çizgisinin silikte olması güzel bir şey, inşallah gün be gün çizgi belirginleşir ve hamilesindir
hiç gidesim yok doktora. doktora ısınamadım. özel hastane. sanki devlet hastanesi gibi kapıda bekliyoruz. 2-3 saat beklediğimi biliyorum.... ayrıca net aslında bebiş olmaz bu ay:KK1: olmazsa bakşa doktor bakacağım...iyi dileklerin için sağol canım benim ya.... özlemişim sizleri... sohbetleri...
kuzum çok önemli doktor ya.. ben kadın doğumcumdan çokçok memnunum özel hastanede de gitmiştim ama dediğin gibi hiç memnun kalmadım, şimdi özel bi kliniğe gidiyorum(kadın doğumla ilgili bi klinik). bazı hormon testleri yapıyor sonuç çıkınca telefonlaşıyoruz falan genelde böyle devam ediyoruz.. öyle bir yer araştır istersen birde.. biz de seni özledik canım ya çok açma arayı tamammıı :KK54: :KK54: :KK54:

kuzum çok önemli doktor ya.. ben kadın doğumcumdan çokçok memnunum özel hastanede de gitmiştim ama dediğin gibi hiç memnun kalmadım, şimdi özel bi kliniğe gidiyorum(kadın doğumla ilgili bi klinik). bazı hormon testleri yapıyor sonuç çıkınca telefonlaşıyoruz falan genelde böyle devam ediyoruz.. öyle bir yer araştır istersen birde.. biz de seni özledik canım ya çok açma arayı tamammıı :KK54: :KK54: :KK54:

iyi maş. 2 özel hastane birde devlet hastanesi var ilimde. devlet hastanesinde bayan doktor yok. bayan doktorla daha rahat ederim. altarnatif olarak diğer hastaneyede bakayım olmazsa....

devlet hastanesine bayan doktor gelmiş. randevuya bakayım dedim 11/12/2012 ye veriyor randevuyu... o kadar uzak olur mu ya... ozmana kadar kırmızılarım gelir ve giderler :KK1:

Son düzenleme:
15 dk bir wc ye gidiyorum fena gazım var inş.bunlar belirtidir takılmakta istemiyorum ama artık çok bekledim allah ım inş.duyar sesimi :KK43:

15 dk bir wc ye gidiyorum fena gazım var inş.bunlar belirtidir takılmakta istemiyorum ama artık çok bekledim allah ım inş.duyar sesimi :KK43:

inşallah canım.kana git kesin sonucu öğren dicem ama hayal kırıklığına uğramandan korkuyorum o yüzden 29 undan sonra istediğin zaman test yap inşallah vardır canım

iyi maş. 2 özel hastane birde devlet hastanesi var ilimde. devlet hastanesinde bayan doktor yok. bayan doktorla daha rahat ederim. altarnatif olarak diğer hastaneyede bakayım olmazsa....devlet hastanesine bayan doktor gelmiş. randevuya bakayım dedim 11/12/2012 ye veriyor randevuyu... o kadar uzak olur mu ya... ozmana kadar kırmızılarım gelir ve giderler :KK1:
ay az evvel yazdım ama gitmemiş, hay maş. o nası bi gün ya 2013 e verselerdi bari.. devlet daha sor canım sen yine bi diğer özele git inşallah beğenirsin ilgili çıkarlar..

arkadaşlar caresızlık olarak degerlendırmeyın..herseyde varbır nasıp..hepımız annne olmak o tatlı duyguyu yasmak ıstıyoruz..ama HAYIRLISI ıle.. adet gecıkmesınden 2gun sonra bıle bellı oluyor gebelık.. benım oyle olmustu.. ama ne care 5 aylıkken kaybettım..bu cok acı.. rabbım verıyor aratmıyor ama ıste bazen sonucuna ulasamıyorsun..bırde bunu dusunun :KK43:(

arkadaşlar caresızlık olarak degerlendırmeyın..herseyde varbır nasıp..hepımız annne olmak o tatlı duyguyu yasmak ıstıyoruz..ama HAYIRLISI ıle.. adet gecıkmesınden 2gun sonra bıle bellı oluyor gebelık.. benım oyle olmustu.. ama ne care 5 aylıkken kaybettım..bu cok acı.. rabbım verıyor aratmıyor ama ıste bazen sonucuna ulasamıyorsun..bırde bunu dusunun :KK43:(
allah ım büyük cnm çok dua ediyorum hiç isyan etmedim 2,5 senedir.. durumuna üzüldüm cnm allah ım sabır güç versin sana gebe kalabiliyorsun ama peki tekrar deniyormusunuz ?
hayırlısı olacak inşallah canımmm sen üzme kendiniii...beklemekten başka çare yokkk zor olsada bizim elimizde olan birşey değil

inşallah cnm benim iyiki varsınız :KK16:

allah ım büyük cnm çok dua ediyorum hiç isyan etmedim 2,5 senedir.. durumuna üzüldüm cnm allah ım sabır güç versin sana gebe kalabiliyorsun ama peki tekrar deniyormusunuz ?

inşallah cnm benim iyiki varsınız :KK16:

evet cnm 6 ay sonra tekrar gebe kaldım suan 23 haftalıgım ama cok zor gecıyorum dusuk tehlıkem var aynı sorunları tekrar yasıyorum.. hıc bırsey kolay degıl.. arkadasım ver bebegı olmuyor 6 yıldır ne mutlu sana dıyor en azından oldugunu bılıyorsun..bende oyle deme dedım.. evet oldugunu bılıyorum ama kucagıma alamayacagımı da bılıyorum..(bır oncesı ıcın ) cok kotu cnm ya..her anı her donemı zor.. ama sen tedavılerını aksatma bızım gelınımız 3 yıldan sonra 3 cocuk sahıbı oldu :KK70:

X