Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Herkese günaydın
Pztsi dr a gideceğim çok heyecan yapıyorum :KK52: geçmiyor sanki zaman hayırlısı 40 hafta nasıl gececek bakalım:KK49:

ay hadi canım güzel haberlerle gel inşallah.
tam olarak kaç günlük oluyorsun.ben önümüzdeki perşembe ye aldım
5+1 olucam erken mi gidiyorum acaba

canım senin eşinde herhangi bir sıkıntı yok dimi?sperm sayısında hareketlilikte falan?benim mesela eşinde bişi yok sende yumurta tembelliği var oda önemli değil ilaçla hallolur demişti.1 senedir doktora gidiyom hala hallolcak:KK1::KK1::KK1:

Drlar rahat konuşuyorlar bu konuda 2 yıldır dr bize denk gelmiyordur dedi kendiliğinden olabilir dedi bende biraz pco var , :KK1: biraz pco nasıl oluyor derseniz her ay adet görüyorum ama 30, 35,40 günde bir , eşim spnuçta ortalama geliyordu . Aşılama yaptırdık bizim gibiler için kesin sonuç diye olmadı dr denk gelmemiştir dedi :KK43: siz 3 aşılamaya kadar yapabiirsiniz dedi tamam dedik bu ay yurtdışına çıkacaz bir dahaki ay geliriz dedik tamam belki hamile kalırsın dedi bende içimden hadi canım dedim ama rahattım bu ay nasıl olsa aşılamaya gidecez diye ve oldu :nazar: mucize :nazar: kafanızdan silin rahatlayın diyorlar ya işte öyle oldu kafamdan silinmedi hiç tabi ama rahattım nasıl olsa 2. Ye gidecez diye şükürler olsun Allah sağlıkla hepimize kucağına almak nasip etsin , olmayanlara da nasip etsin inşallah:emir_bebek:

günaydınlar canlarıımm
haftanın son iş günü ne kaaa güzel:KK76::KK76:
asya umutsuzluluğa kapılma Allahın izniyle olacak muhakkak .üzme kendini canımm.
taliha ve ebru sizlere de günaydınnn:KK54:

günaydın kuzummmm :)
Herkese günaydın
Pztsi dr a gideceğim çok heyecan yapıyorum :KK52: geçmiyor sanki zaman hayırlısı 40 hafta nasıl gececek bakalım:KK49:

heyecan yapma canım benim herşey güzel olucak inan buna dua et bol bol Allah ım yardımcın olsun bizlerede nasip etsin inş.
canım sana doktor neden çatlatma iğnesi yapmadı acaba.belki önümüzdeki ay artık kendiliğinden çatlamasını beklemez iğne yapar.benim doktorum bir ay baktı kendiliğinden çatlamayınca ondan sonraki ay için sana iğne yapacağım dedi.

cnm doktorum dediki boşuna hormon yüklemeyelim vücuduna bekleyelim dedi çatlatma iğnesine gerek kalmadı zaten kendiliğinden çatladı yumurtam bakalım artık az kaldı bata kısmetimizde ne var görüceğiz :KK49:

ay hadi canım güzel haberlerle gel inşallah.
tam olarak kaç günlük oluyorsun.ben önümüzdeki perşembe ye aldım
5+1 olucam erken mi gidiyorum acaba

Benim Bat 15 ekim tam 6 hafta bitmiş olacak gittiğimde. Ben geçtiğimiz salı yani 20 kasımda gittim zaten değerim 1568 çıktı ultrasonda siyah bi nokta gördü işte burda dedi o zaman benimde 5+ 1 di yani seninde gözükür mutlaka çünkü adetinden önce bile öğrendin geç döllenme olamaz seninki:emir_bebek:

günaydınlar canlarıımm
haftanın son iş günü ne kaaa güzel:KK76::KK76:
asya umutsuzluluğa kapılma Allahın izniyle olacak muhakkak .üzme kendini canımm.
taliha ve ebru sizlere de günaydınnn:KK54:

Sanada günaydın canımmmmm :)

canım senin eşinde herhangi bir sıkıntı yok dimi?sperm sayısında hareketlilikte falan?benim mesela eşinde bişi yok sende yumurta tembelliği var oda önemli değil ilaçla hallolur demişti.1 senedir doktora gidiyom hala hallolcak:KK1::KK1::KK1:

asyacım çok şükür yok yaaaa :KK43: eşimin bu son yaptırdığı sperm testi 73 milyon çıktı %80 normal yapılı vardı..sorun bende galiba :KK43: rahim agzında ufak bir yara varmış şimdi fitil kullanıyorum..doktor baya bir akıntın var dedii.13.günümde gittim doktor hiç yumurta göremedii daha önce böyle olmazdı hiçç..şimdi salı günü kan vericem yumurtlama olmuşmu ona bakcazz..önümüzdeki ayada aşılamayı başlatcazz inş.. busefer bir umut olur..

Benim Bat 15 ekim tam 6 hafta bitmiş olacak gittiğimde. Ben geçtiğimiz salı yani 20 kasımda gittim zaten değerim 1568 çıktı ultrasonda siyah bi nokta gördü işte burda dedi o zaman benimde 5+ 1 di yani seninde gözükür mutlaka çünkü adetinden önce bile öğrendin geç döllenme olamaz seninki:emir_bebek:

e gideyim ozmn acaba gitmesem mi birkaç gün daha mı beklesem diyordum . kalp atışı için yine gideriz

Sanada günaydın canımmmmm :)

asyacım çok şükür yok yaaaa :KK43: eşimin bu son yaptırdığı sperm testi 73 milyon çıktı %80 normal yapılı vardı..sorun bende galiba :KK43: rahim agzında ufak bir yara varmış şimdi fitil kullanıyorum..doktor baya bir akıntın var dedii.13.günümde gittim doktor hiç yumurta göremedii daha önce böyle olmazdı hiçç..şimdi salı günü kan vericem yumurtlama olmuşmu ona bakcazz..önümüzdeki ayada aşılamayı başlatcazz inş.. busefer bir umut olur..

Hakkımızda hayırlısı olsun canım en kısamanda hepimizin bebekleri olcak allahın izniyle.rabbim bizi annelik duygusundan mahrum bırakmasın inşallah.hep beraber birbirimize yardımcı olarak bizde o güzel duyguyu tadarız inşallah.

Hakkımızda hayırlısı olsun canım en kısamanda hepimizin bebekleri olcak allahın izniyle.rabbim bizi annelik duygusundan mahrum bırakmasın inşallah.hep beraber birbirimize yardımcı olarak bizde o güzel duyguyu tadarız inşallah.

aminnnn canım amin iyiki varsınız ya :KK16:

TALİHA canım sende 4 tane yumurta olduğu zaman çatlatma iğnesi vurdumu? yoksa kendi kendine çatlasın diye bekledimi? çatlamışmı diye seni kontrole çağırdımı?çok soru sordum ama merak ettim canım.

TALİHA canım sende 4 tane yumurta olduğu zaman çatlatma iğnesi vurdumu? yoksa kendi kendine çatlasın diye bekledimi? çatlamışmı diye seni kontrole çağırdımı?çok soru sordum ama merak ettim canım.

tatlımm doktor aşılamayı iptal ediyorum diyince benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü :KK43: şu gün gel çatlatma iğneni vuralım dedi..ama ben çok kızelki vurunsmıştım gidip vurunmadım :KK43: belki vurunsaydım olur muydu ki :) olmazdı ama yaa kısmet işte böyle olması gerekiyormuş :) yok benimki iğneden sonra hiç çağırmadı..adet günümü bekliyordum hep...

tatlımm doktor aşılamayı iptal ediyorum diyince benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü :KK43: şu gün gel çatlatma iğneni vuralım dedi..ama ben çok kızelki vurunsmıştım gidip vurunmadım :KK43: belki vurunsaydım olur muydu ki :) olmazdı ama yaa kısmet işte böyle olması gerekiyormuş :) yok benimki iğneden sonra hiç çağırmadı..adet günümü bekliyordum hep...

yazı karışmış tatlım bşryerde..ben kızdımm gidip vurunmadım canımm :KK43:

yazı karışmış tatlım bşryerde..ben kızdımm gidip vurunmadım canımm :KK43:

canım şöle bişi var mesela yumurtalar 25 mm falan çatlayabiliyo benimkiler gibi ama çocuk bu milimetrede olmuyomuş.yani anlatmak istediğim seninde yumurtaların çatlıyodur ama çok büyüyünce ve buda döllemiyo olabilir.bu sebepten benim doktorum 18 mm de falan çatlatma iğnesini vuruyo 2 gün sonra tekrar çağırıyo çatlamışmı diye bakıyo.doğrusu ben bu zamana kadar klomenle adam akıllı 1 tane yumurta geliştirdim o samanda çatlatma iğnesi vurdu ama olmadı.bu sefer yumurta geliştirici iğne vurdu 5 tane gelişti kaçtanesi çatlatma iğnesiyle çatlar bilmiyorum.hayatım bence sen sabırlı ol ve doktor ne diyorsa onu yap vurul dediyse vurul.çünkü düşünsene 4 yumurtada çatlarsa eşindede sorun olmadığına göre %50 lerde şansın olacak.tedavin inşallah bu ay olumlu sonuçlanır canım.

günaydın kızlar nasılsınız? geçmişi okuyamadım yane geldim işe.. eşim dün sperm testini yaptırdı.. çok şükür güzel geldi sonucu.. ama benim hormon sonuçlarım yine çok kötü, tiroidim çok kötü. sanırım ölmek istiyorum

günaydın kızlar nasılsınız? geçmişi okuyamadım yane geldim işe.. eşim dün sperm testini yaptırdı.. çok şükür güzel geldi sonucu.. ama benim hormon sonuçlarım yine çok kötü, tiroidim çok kötü. sanırım ölmek istiyorum

günaydın kuzummm h.geldin gözün aydın çok şükür iyiymiş aman onlarda sorun olmasın..hadi ya neden yükseliyorki ya yokmu bunun tedavisi cnm isyan etmek yok sabır sadece düzene giricek sıkma canını

eşinin sonuçlarının güzel gelmesine sevindim canım ama o ne demek yine tatlım ya...
sen bu taraflara gelecektin dra ??

Canım hemen karamsarlığa kapılma eşinde sorun yokmuş çok şükür.çünkü erkeklerde sorun olunca onları doktora götürmeside zor.sen bir şekilde troidi kontrol altına alırsın.doktor ilaç vermemişmiydi işe yaramamışmı?doktor ne dedi bişi dedimi?

kızlar alıntı yapamadım bi sorun var nette. evet eşimin sonuçlarına bende çok sevindin çook zor ikna etmiştim Allaha binlerce kere şükür. benim ilaçlar aşırı düşürdü bu seferde yükselmiyor değerlerim.. birde ilacın etkileyemediği bir kaç değer var onlarda yükselmiş bu sefer.. prolaktin yani süt hormonum 5 iken 18e çıkmış yani ne diyim size 10 tane alt alta değer var, . hiç biri referans aralığının içinde değil.birde nodülüm var, riskli demişti doktor intennetten bakmıyorum artık zaten o kadar kötü şeyler yazıorki kafayı yiyebilirim. evet canım doktora gelicel istanbula baya yoğun bi prof aralığa randevu alıcam. teşekkür ederim çok sagolun karamsarlığa kapılmiyim diyorum ama nasıl çok kötüyüm

canım şöle bişi var mesela yumurtalar 25 mm falan çatlayabiliyo benimkiler gibi ama çocuk bu milimetrede olmuyomuş.yani anlatmak istediğim seninde yumurtaların çatlıyodur ama çok büyüyünce ve buda döllemiyo olabilir.bu sebepten benim doktorum 18 mm de falan çatlatma iğnesini vuruyo 2 gün sonra tekrar çağırıyo çatlamışmı diye bakıyo.doğrusu ben bu zamana kadar klomenle adam akıllı 1 tane yumurta geliştirdim o samanda çatlatma iğnesi vurdu ama olmadı.bu sefer yumurta geliştirici iğne vurdu 5 tane gelişti kaçtanesi çatlatma iğnesiyle çatlar bilmiyorum.hayatım bence sen sabırlı ol ve doktor ne diyorsa onu yap vurul dediyse vurul.çünkü düşünsene 4 yumurtada çatlarsa eşindede sorun olmadığına göre %50 lerde şansın olacak.tedavin inşallah bu ay olumlu sonuçlanır canım.

offf canım ne bilimm çok sıkılmıştım bideee.okadar ilaç kullan kullan sonra iptal ettt baya moralim bozulmuştu...şimdi düzenli kontroldeyim bakalımm önümüzdeki aya aşılama inş..bu ayı geçtim ümidim yok çünkü fazla ilişki yaşamadık eşimle..

X