Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

taliha canım başınız sağolsun çok üzüldüm allah rahmet eylesin.
facde eklemediklerim banada atın bende faceden eklim.beceremedim ben atmayı.bu rada kıslar bana verilen iğne dün bitti bende açtım içine baktım 300 ul yazıyo.iyide ben hergün 100x4 gün boyunca vuruldum buda toplam 400 yapıyo ama iğnenin üzerinde 300 yazıyo anlamadım valla.bugün doktora gidince sorcam şaşırdım.

facde eklemediklerim banada atın bende faceden eklim.beceremedim ben atmayı.bu rada kıslar bana verilen iğne dün bitti bende açtım içine baktım 300 ul yazıyo.iyide ben hergün 100x4 gün boyunca vuruldum buda toplam 400 yapıyo ama iğnenin üzerinde 300 yazıyo anlamadım valla.bugün doktora gidince sorcam şaşırdım.

sağol canım benimmm..dur eklicem seni betüş verecek bana :)

sor cnm benim hiç bir bilgim yok bu konuda ama ihmal etme muhakkak sor

canım msj attım sana :KK70:

EVET 4 AYDIR İSTİYORUZ...

inşallah biranönce hamile kalırsın canım

sor bencede.özel msjlarına bak asyacım

sağol canım benimmm..dur eklicem seni betüş verecek bana :)

canım bende yok asya dur bende onu ekliyim :KK9:

günaydın kızlarrr :KK3:

TEŞEKKÜR EDERİM..ARANIZDA OLMAK ÇOOK GÜZEL..:)

gel tabi konuşuruz bol bol :KK6:

EVET 4 AYDIR İSTİYORUZ...
hadi bakalım inşallah bu aylarda gelir bebeğin :KK16: .. kaç yaşındasın
tamam canım betüş yardım etti :KK70:
bana daha bildirim gelmedi canım arkadaşlık talebi, ama telefondan girebiliyorum face yasaklı işyerinde.. şimdi beceremessem akşam kabul edicem evdeki bilgisayardan :KK16:
taliha canım başınız sağolsun çok üzüldüm allah rahmet eylesin.facde eklemediklerim banada atın bende faceden eklim.beceremedim ben atmayı.bu rada kıslar bana verilen iğne dün bitti bende açtım içine baktım 300 ul yazıyo.iyide ben hergün 100x4 gün boyunca vuruldum buda toplam 400 yapıyo ama iğnenin üzerinde 300 yazıyo anlamadım valla.bugün doktora gidince sorcam şaşırdım.
bir kutu değilmiydi canım açıkçası bende anlamadım ama reçeteyle yazmamışmıydı doktorun, yanlışlık olcağını sanmıyorum bilinçli öyle vermiştir gibime geldi

Evet canım hatırlıyorum kayıpların vardı :KK43: pıhtılaşma problemi vardı galiba sen de iğne kullanıyorsun değilmi ama bu sefer herşey daha güzel olacak içini ferah tut. Şimdi herkesin durumu bir değildir, senin yaşadığın her gebelikte bir olmayacaktır, güzel düşünelim güzel olsun tamammı moralini bozma sakın. Bak ne kadar güzel bir can taşıyorsun içinde :nazar: Bulantılarda 1 maksimum2 aya bıçak gibi kesilirmiş, zaten sen onu düşünmüyorsundur bebişin iyi olsunda :nazar: Hakkında hayırlısı tatlım Allah bebişini sana bağışlasın çok sağlıklı bir doğum yaşarsın inşallah

cok sagol canı tek sebep kan pıhtılasmas degil zaten cıkıncada cok sasrdk rahim azgı yetmezligi var bende cok dikkatli olmam sürekliyatmam geekiyor dedigin gibi 2kayıptn sonra herseye katlanacm yetrki bebegm yasasn ama 9ayda diken üstnde olacm hiçbir zaman diger hamilelr gibi olamicm neyseki hamile kalabiliyorm bunu yasayamayn yasamk için herseyini feda eden bayanlar var rabbim hepimzn gönnlüne göre versn

X