Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kıslar ben geldim.nasılsınız bakalım?benim bugün doğum kontrol hapım bittii 3 gün sonra kırmızılar gelir.yani hafta sonu doktordayım allah kısmet ederse.kistim gitmişse tedaviye başlıcaz :) ebru ne yaptı acaba bugün doktora gitcekti.inşallah iyi geçmiştir.bu arada heyecanla bekleyenler varsa inşallah bu ay yüzleriniz güler.

hoşgeldin asya... evet ebru bugün kontrole gidecekti bakalım inşallah hayırlı haberlerle döner :) hadi bakalım seninde kistin gitmiş olsun bu ay hayırlı haberi ver bize tatlım. hep heyecanla bekliyoruz ama hep popişimizin üzerine oturuyoruz sanırım şeytanın bacağını bi kırsak

evet ya bugünde bi arkadaş geldi yanıma asya seni bebek emzirirken gördüm diyo.hayırdır inşallah dedim.hemde bebek kızdı dedi.hayırlıısı olsun canım inşallah bu ay kıracaz hep beraber şu şeytanın bacağını.

Hadi inşallah tatlım ya hayırlısıyla olur inşallah, sabrın sonu selamet olsun.. Senin şu avatarındaki gibi cimcime bi kızın olsun

hayırla olsun insallah asyacım şöyle patır patır alsak güzel haberleri arka arkaya ne güzel olur

canlarım herşey yolunda yumurtam 21 cm e ulaşmış çatlamasını bekleyeceğiz dedi doktorum iğne önermiyorum bu ay sana dedi bugün ve Çarşamba ilişki söyledi Çarşamba tekrar çağardı hayırlısı Allahtan artık

çok sevindim tatlım bu ay gönlüne göre olsun alalım senden güzel haberi

oyy içim üşüdü valla ya sen öyle diince :)bizde kazaklar hırkalar kombi açık cayır cayır yanıyo:))
kombi mi vayy beee :)) ben kısa kollu gömlekle takılıyorum hihihi canım çok sevindim ya süper bir haber bu inşallah çatır çatır çatlar da bebiş gelir

Hadi canım inşallah bu ay yüzümüz gülecek.sen bol bol çalış.hakkında hayırlısı olsun inşallah.

kızlarrr bugün 7.günüm..eşim bugün sperm testi verecek :) pazarteside kontrole gideceğim..test sonuçlarımızı alıcaz doktorla konuşucaz durumu artık :) bu arada kzılar platese başladım ben..kendimi daha iyi hissediyorum artık...spor yapmak iyi geldi..hamile kalıncada yapmayı düşünüyorum :) sizlerde yapın kızlar kafa olarak çok rahatlıyor insan..durumdan haberdar ederim sizi

inşallah herşey güzel çıkar cnm benim az kaldı bebişlerimize kavuşmamıza ben öyle hissediyorum :)

hadi bakalım talihacım iyi güzey şeyler olacak adına çok seviniyorum :) pilates ve powerplate ben de yapıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum herkese metabolizmayı hızlandıran dengeleyen sporlar.. doktora sormuştum ben bebek oluşmuş olursada ben spor yapsam zararı olurmu diye.. zararı olacağını düşünmüyorum faydası olur hatta ama hamile kalınca o zaman önlem alıyoruz bir süre bırakılıyor sonra da hamile pilatesi ve egzersizlere devam ediyor gebeler demişti.

uzuuuuunn aradan sonra mrhb kızlar...
benım sonuclar bellı oldu . tup bebek olarak kesınlestı baska da yapılacak bısey yokmus ve maddı yonden mumkun degıl sımdılık cok para gıdıyor en az 10.000 tl gozden cıkarmamız gerek Allah buyuk bıze de boylesı kısmetmıs

Canım merak etmiştim seni geçenlerde altta adını gördüm yazdım sana ama çıkmıştın sanırım. Peki neden tüp diyorlar, eğer normal yolla hamile kalırsan bir riski varmıymış çünkü sen hamile kalabiliyorsun ama gebelik devam etmiyor. Acaba sonuçlarını başka bir doktora daha mı göstersen? Bir de bildiğim kadarıyla eğer rapor çıkarttırılıyor devlet karşılıyor tüp bebeği de, onu bir araştıralım istersen

selam tatlım okudum da 10 bin çok fazla tüp bebek için özellerde bile maksimum 5 bin filan nerede oturuyorsunuz devletten rapor çıkart daha ucuza gelir

bebem günaydınnn naber salı sendromun varmı bakim ben ölüyorum uykusuzluktan yaa ve bugün daha salı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…