Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrr bugün 7.günüm..eşim bugün sperm testi verecek :) pazarteside kontrole gideceğim..test sonuçlarımızı alıcaz doktorla konuşucaz durumu artık :) bu arada kzılar platese başladım ben..kendimi daha iyi hissediyorum artık...spor yapmak iyi geldi..hamile kalıncada yapmayı düşünüyorum :) sizlerde yapın kızlar kafa olarak çok rahatlıyor insan..durumdan haberdar ederim sizi :KK70:

evvet canım bende geçen ay fitnesse gittim çok rahatlatıyor önümüzdeki ay başlıycam yine.haberdar et tabi mutlaka

inşallah herşey güzel çıkar cnm benim az kaldı bebişlerimize kavuşmamıza ben öyle hissediyorum :) :KK49:

ay inşallah Ebrucum ya

mersin deyiz raporu zaten dırek cıkartıyorlar bı kac evrak ıstedıler onları verdık bugun 1 hafta ya cıkarmıs. bızımkısı genetıkle alaklı kromozomlar bozuk dusuklerde ondan kaynaklanıyor yanı normal gebelık cok zor olursada engellı olabılır bırsuru sey arastırılıyordu zaten dun genetık uzmanına gıttık mutlaka tup bebek yaptırın dedı oyle arastırmak ıcın gıttık tup bebek merkezıne soyguncu gıbıler kolunu kaptırdınmı gıdersın zaten kromozomlarda problem oldugu ıcın eksra masraf cıkıyormus embrıyoları ayrıstırıyorlarmıs kromozomu saglam olanları alıyorlarmıs falan daha arastıracaz adana da turan çetın tup bebek merkezı varmıs genetık uzmanı orayı tavsıye ettı gorusmeye gıdecez ne kadarını devlet karsılar bılmıyoruz kımse dogru duzgun bılgı de vermıyor tup bebek merkezındeyken orda tup bebek yaptıran bı cıft vardı onlarla gorustuk onların 5.300 tl gıtmıs bızım kromozomlarla alakalı oldugu ıcın bıze 10.000 tl yı gozden cıkartın dedıler ne yapacagımız sasırdık gercı daha arastıracagız cok para gercekten bız yuvamızı daha yenı kurduk hıc kımsenın yardımı olmadan bıseyler yapmaya calıstık hala borc oduyoruz kaynanam bı sene bekleyın babanız emeklı olacak bız sıze yardım ederız dedı bakalım

uzuuuuunn aradan sonra mrhb kızlar...
benım sonuclar bellı oldu . tup bebek olarak kesınlestı baska da yapılacak bısey yokmus ve maddı yonden mumkun degıl sımdılık cok para gıdıyor en az 10.000 tl gozden cıkarmamız gerek Allah buyuk bıze de boylesı kısmetmıs

canım neden öyle olduki sen hamile kalabiliyorsun sonulta bir de rapor çıkınca sgk ile yapılabiliyor daha uyguna diye biliyorum ben ama

canım neden öyle olduki sen hamile kalabiliyorsun sonulta bir de rapor çıkınca sgk ile yapılabiliyor daha uyguna diye biliyorum ben ama

kımse duzgun cvp vermıyor kı ozel mersın tup bebek merkezıne gıttık hemen muayene edelım 100 tl muayene ucretı 55 tl spermıogram testı ondan sonra ne kadar gıdecegını soyleyebılırız zaten elımızde ısteyebıleceklerı tum tahlıl sonucları var gereken tum tahlıl ve testlerı yapmısız tek sorun genetık ama ılk gırıste 155 tl bayılacaksın ondan sonra fıyat verebılıyorlarmıs bızde arastıracaz sadece dıyıp cıktık

kımse duzgun cvp vermıyor kı ozel mersın tup bebek merkezıne gıttık hemen muayene edelım 100 tl muayene ucretı 55 tl spermıogram testı ondan sonra ne kadar gıdecegını soyleyebılırız zaten elımızde ısteyebıleceklerı tum tahlıl sonucları var gereken tum tahlıl ve testlerı yapmısız tek sorun genetık ama ılk gırıste 155 tl bayılacaksın ondan sonra fıyat verebılıyorlarmıs bızde arastıracaz sadece dıyıp cıktık

ya varya şu hastanelere sinir oluyorum zaten para koparmak için herşeyi yapıyorlar.canım araştırın bakalım biraz daha.inşallah çözüme ulaştırırsınız
bayadır görmüyordum seni.merak ettim çok.hatta geçen elife sordum seni napıyor acaba diye.

ya varya şu hastanelere sinir oluyorum zaten para koparmak için herşeyi yapıyorlar.canım araştırın bakalım biraz daha.inşallah çözüme ulaştırırsınız
bayadır görmüyordum seni.merak ettim çok.hatta geçen elife sordum seni napıyor acaba diye.

valla betus ınan ıcımden hıc bırsey gelmıyor psıkolojık olarak cokmusuz suan esıme cok uzuluyorum benı buldu dıyıp duruyor en buyuk hatan benımle evlenmen falan dıyor artık cok uzgun ben de cok uzuluyorum cocuk her sey degıl dıye avutuyorum onu hem ımkansız degıl bak tup bebekler de cogul oluyor dıye guldurmeye calısıyorum ama maddı yonden gercekten hazır degılız

dxcl canımm geçmiş olsunnn üzülme dicem ama nafile..herşeyde bir hayır vardır canım benimmm çok hikayele rokudum imkansız denilen şeylerde ne mucizeler olmuşş..sen allaha sıgın dualarını eksik etme bebeğimm..evet yüklü miktar istemişler ne yapın bence yavaştan para biriktrinn ama bu sürede de kafandan çıkar bbek olayını ve zaman bırak bakalım hiçç düşünme yumurtlama zamanı falan diyee..hem kafan rahat olur hemde para biriktirmiş olursunuz bakarsın gerek kalmıcak bu şekilde olacak canımm...rabbim hakkında hayırlısını versin tatlımmm..

betüş aynen canım yaaa..kan ti anlatamahliline 294 tl verdim valla..çüş dedim yaa çok pahalı gerçekten ama yapacak bişi yokk devlette derdini anlatamıyorsun :KK43:

mersin deyiz raporu zaten dırek cıkartıyorlar bı kac evrak ıstedıler onları verdık bugun 1 hafta ya cıkarmıs. bızımkısı genetıkle alaklı kromozomlar bozuk dusuklerde ondan kaynaklanıyor yanı normal gebelık cok zor olursada engellı olabılır bırsuru sey arastırılıyordu zaten dun genetık uzmanına gıttık mutlaka tup bebek yaptırın dedı oyle arastırmak ıcın gıttık tup bebek merkezıne soyguncu gıbıler kolunu kaptırdınmı gıdersın zaten kromozomlarda problem oldugu ıcın eksra masraf cıkıyormus embrıyoları ayrıstırıyorlarmıs kromozomu saglam olanları alıyorlarmıs falan daha arastıracaz adana da turan çetın tup bebek merkezı varmıs genetık uzmanı orayı tavsıye ettı gorusmeye gıdecez ne kadarını devlet karsılar bılmıyoruz kımse dogru duzgun bılgı de vermıyor tup bebek merkezındeyken orda tup bebek yaptıran bı cıft vardı onlarla gorustuk onların 5.300 tl gıtmıs bızım kromozomlarla alakalı oldugu ıcın bıze 10.000 tl yı gozden cıkartın dedıler ne yapacagımız sasırdık gercı daha arastıracagız cok para gercekten bız yuvamızı daha yenı kurduk hıc kımsenın yardımı olmadan bıseyler yapmaya calıstık hala borc oduyoruz kaynanam bı sene bekleyın babanız emeklı olacak bız sıze yardım ederız dedı bakalım
canım Allah korusun bir daha düşük yaşama bebeğin çok sağlıklı doğsun inşallahhhh.. canım benim bu çift tamamını kendi karşılamış değil mi? ben genetikle ilgiliykende çok çok pahalı olacağını düşünmüyorum bir kızmını devlet karşılarsa ama araştırmak lazım tabii.. acaba bir sgk yımı arasan.. tüp bebek merkezleri biraz da umut yerleri ya işte insanların zaafları var herşeyi yaptırabileceklerini düşünebiliyolar iyi bir yer seçmek lazım.. eğer kayınvalidenin dediği gibi beklemeyi tercih ederseniz istanbulda falanda yaptırabilirsin çok iyi merkezler varmış.. ama bana sorarsan devlette bir dene derim tatlım.. hakkında hayırlısı inşallah şu çektiğin sıkıntıları unutturacak güzel haberin çok yakındır...

canım Allah korusun bir daha düşük yaşama bebeğin çok sağlıklı doğsun inşallahhhh.. canım benim bu çift tamamını kendi karşılamış değil mi? ben genetikle ilgiliykende çok çok pahalı olacağını düşünmüyorum bir kızmını devlet karşılarsa ama araştırmak lazım tabii.. acaba bir sgk yımı arasan.. tüp bebek merkezleri biraz da umut yerleri ya işte insanların zaafları var herşeyi yaptırabileceklerini düşünebiliyolar iyi bir yer seçmek lazım.. eğer kayınvalidenin dediği gibi beklemeyi tercih ederseniz istanbulda falanda yaptırabilirsin çok iyi merkezler varmış.. ama bana sorarsan devlette bir dene derim tatlım.. hakkında hayırlısı inşallah şu çektiğin sıkıntıları unutturacak güzel haberin çok yakındır...

dun zaten bellı oldu oyle yakında tup bebek merkezı vardı ona gıdelım soralım dedık onlarda yolunacak kaz arıyorlarmıs bılgı vermıyorlar ılla muayene olacan 155 tl vereceksın oyle fıyat verebılıyorlarmıs adanada kı tup bebek merkezıyle gorustu esım bı hafta sonu gıdıp yuzyuze gorusecegız devlet ne kadarını karsılıyor onu bulamadık bı turlu bulmaca gıbı gercekten kımse bısey soylemıyor ne unıv.ne de tup bebek merkezı anlamadım acıkcası

betüş aynen canım yaaa..kan ti anlatamahliline 294 tl verdim valla..çüş dedim yaa çok pahalı gerçekten ama yapacak bişi yokk devlette derdini anlatamıyorsun :KK43:

çok zor evet her girdiğim özel hastanede kavga ediyorum birde ben işin içinde olduğumdan hastanelerin en fazla ne kadar alabileceklerini biliyorum fazla almaya çalıştıklarında kan beynime sıçrıyor.şöyle söyliyim en fazla 15 tl alabilecekleri tahlilden 110 ,9 tl olan röntgende 90 tl istediklerini bilirim .ama dediğin gibi devlette de çok zor gerçekten.

valla betus ınan ıcımden hıc bırsey gelmıyor psıkolojık olarak cokmusuz suan esıme cok uzuluyorum benı buldu dıyıp duruyor en buyuk hatan benımle evlenmen falan dıyor artık cok uzgun ben de cok uzuluyorum cocuk her sey degıl dıye avutuyorum onu hem ımkansız degıl bak tup bebekler de cogul oluyor dıye guldurmeye calısıyorum ama maddı yonden gercekten hazır degılız

dun zaten bellı oldu oyle yakında tup bebek merkezı vardı ona gıdelım soralım dedık onlarda yolunacak kaz arıyorlarmıs bılgı vermıyorlar ılla muayene olacan 155 tl vereceksın oyle fıyat verebılıyorlarmıs adanada kı tup bebek merkezıyle gorustu esım bı hafta sonu gıdıp yuzyuze gorusecegız devlet ne kadarını karsılıyor onu bulamadık bı turlu bulmaca gıbı gercekten kımse bısey soylemıyor ne unıv.ne de tup bebek merkezı anlamadım acıkcası

canım bence sgk a bilgi edinme ile başvur onlar açıklarlar yada sgk ile görüş bir şekilde .çünkü özel hastanelerden işin doğrusunu öğrenemezsin

çok zor evet her girdiğim özel hastanede kavga ediyorum birde ben işin içinde olduğumdan hastanelerin en fazla ne kadar alabileceklerini biliyorum fazla almaya çalıştıklarında kan beynime sıçrıyor.şöyle söyliyim en fazla 15 tl alabilecekleri tahlilden 110 ,9 tl olan röntgende 90 tl istediklerini bilirim .ama dediğin gibi devlette de çok zor gerçekten.

canım bence sgk a bilgi edinme ile başvur onlar açıklarlar yada sgk ile görüş bir şekilde .çünkü özel hastanelerden işin doğrusunu öğrenemezsin

Aynen betus oyle yapayım ogrenmeye calısayım gercekten kotu durumdayım hayattan zevk almıyorum.

Aynen betus oyle yapayım ogrenmeye calısayım gercekten kotu durumdayım hayattan zevk almıyorum.

canım benim çok zor biliyorum Allah yardımcınız olsun ama her zaman beterin beteri var Rabbim bunu unutturacak dert vermesin herkesin imtihanı farklı işte.ama ben inanıyorum sen gerçekten güçlü bir kadınsın bunu da atlatacaksınız Allahın izniyle

yok cancazım ben kuzeyciyim çarşamba akşamları:)))
ben onu da izliyorum ama internetten :KK1:
canım sen betüşün dedeği gibi bi sgk ile görüş, inşallah güzel olacak her şey tatlım...
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/572231-hamileeeeeyiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm.htmlbakın 2,5 yıl sonra kalmış hamile kendiliğinden umudumuzu yitirmiyoruz canlarım Allahın izniyle hepimiz vericez güzel haberi
ay çok sevindim yaaa sağlıkla kucağına alsın inşallahhhh bebeğini, gerçekten böyle güzel haberler çok iyi geliyor :KK16:

hadi ya üzüldüm tatlım...inşallah diğer ay olur.. denemede kaçıncı ayınız?

listeye göre 6 ay falan diye tahmin ediyorum karbeyzanın

hmm yakınmışız birbirimize.. bizimde bebişlerimiz gelseye ya popolarına popolarını vursak ya :KK1: şimdi çok bomba bebiş resimleri eklicem:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar benim bu 5.ayımdı bi ay deneyemedik bakalım 6.aydada gene deneme fırsatımız çok zor evde olmucaz çünkü..kaldık 7.aya gene bi hikmet bakalım tutar belki bi ara.tam yumurtlama döneminde şehir dışında olucaz:KK43: ama aralıkda soğan kürüne başlıcam eşimede keçiboynuzu yapıcam kısmetse :) belime bardak tutturucam vee süt varmış maydonozlu karşım buhar banyosu gibi yapılıyormuş onu yapıcam 5 yıılık evli çift denemiş ailelerinin zoruyla olmuyormuş 5 yıldan beri ve o ay hamile kalmış:))

canlarım herşey yolunda yumurtam 21 cm e ulaşmış çatlamasını bekleyeceğiz dedi doktorum iğne önermiyorum bu ay sana dedi bugün ve Çarşamba ilişki söyledi Çarşamba tekrar çağardı hayırlısı Allahtan artık
:KK49:

canım hadi hayırlısı inşalahh bakalım hamiş olarak görürüz seni:)

uzuuuuunn aradan sonra mrhb kızlar...
benım sonuclar bellı oldu . tup bebek olarak kesınlestı baska da yapılacak bısey yokmus ve maddı yonden mumkun degıl sımdılık cok para gıdıyor en az 10.000 tl gozden cıkarmamız gerek Allah buyuk bıze de boylesı kısmetmıs

canım sanada allah yardım etsin..tez zamanda bi bebek nasip etsin inşalah..tüp bebek hakkında bi bilgim yok oyzden ben yardımcı olamıcam sana:KK43:

mersin deyiz raporu zaten dırek cıkartıyorlar bı kac evrak ıstedıler onları verdık bugun 1 hafta ya cıkarmıs. Bızımkısı genetıkle alaklı kromozomlar bozuk dusuklerde ondan kaynaklanıyor yanı normal gebelık cok zor olursada engellı olabılır bırsuru sey arastırılıyordu zaten dun genetık uzmanına gıttık mutlaka tup bebek yaptırın dedı oyle arastırmak ıcın gıttık tup bebek merkezıne soyguncu gıbıler kolunu kaptırdınmı gıdersın zaten kromozomlarda problem oldugu ıcın eksra masraf cıkıyormus embrıyoları ayrıstırıyorlarmıs kromozomu saglam olanları alıyorlarmıs falan daha arastıracaz adana da turan çetın tup bebek merkezı varmıs genetık uzmanı orayı tavsıye ettı gorusmeye gıdecez ne kadarını devlet karsılar bılmıyoruz kımse dogru duzgun bılgı de vermıyor tup bebek merkezındeyken orda tup bebek yaptıran bı cıft vardı onlarla gorustuk onların 5.300 tl gıtmıs bızım kromozomlarla alakalı oldugu ıcın bıze 10.000 tl yı gozden cıkartın dedıler ne yapacagımız sasırdık gercı daha arastıracagız cok para gercekten bız yuvamızı daha yenı kurduk hıc kımsenın yardımı olmadan bıseyler yapmaya calıstık hala borc oduyoruz kaynanam bı sene bekleyın babanız emeklı olacak bız sıze yardım ederız dedı bakalım

canım benim bol bol dua et allah ımdan ümit kesilmez okuduğun her dua şifa olur inşallah

X