Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım hakkımızda hayırlısı olsun bende olacağım galiba hiç bi his yok test negatif kuruluk başladı bari hemen gelse de ben de doktora gideyim

Kıslar üzülmeyin inşallah olacak.bu arada benim doğum kontrol hapım dün bitti bir kaç güne hasta olurum heralde.inşallah kist gitmiştir.bende hastalanınca doktora gitcektim ama kontrollerim bayram tatiline geliyo ne yapcam bilemiyom.acaba bir ay ara versem ondan sonramı gitsem bilemedim valla.

hapın bittiyse adet olursn neden bayram tatiline geliyo anlamadm dahaa byrama 17gün var sadece kist için gideceksn bennce bekleme git insann catlıyo cünkü meraktn ben bekleme gidebiliyosan erimş mi kist diye erken git derim

hapın bittiyse adet olursn neden bayram tatiline geliyo anlamadm dahaa byrama 17gün var sadece kist için gideceksn bennce bekleme git insann catlıyo cünkü meraktn ben bekleme gidebiliyosan erimş mi kist diye erken git derim

Canım kist için gidicemde eğer gitmişse klomen verir sonra yumurta takibine alıyo eee benim yumurtalar geç gelişiyo 16.gün falan oda bayram tatiline denk geliyo hem ben 10 gün sonra şehir dışına çıkacağım 15 gün yokum.sadece kist erimişmi ona baktırayım ay boş geçsin.

çarşamba günü randevum var kasık ağrım çok bide lekelendim offffffffffffffffffffffffff yerleşio mu düşüo muuuuuuuuuu

tamam canım anladm bende onu kast ettim hemen klomene baslama ama mutlaka kist için git belki beklemedigin bir anda bebk gelir hapsz nesiz

ya kızlar hep soru sordm yine soracam ovalasyn testindeki kagıttada yazaıyo ama yasayn birine sormak daha iyi bugün 3.gün ovalasyn testinde cizgiler aynı koyulukta peki yumurtladıysam gec kalmadımı catlamak için catladıgını nasıl anlıcm ne akıntı var ne sancı bugünüde mi degerendirecm catlayınca cizgi yok olack dimi

Son düzenleme:
kelam durumlar nedir.bugün doktora gittim..başka doktora gittim tabii.oda bana kullandıgın ialçları bırak dedi sadece folik asit verdi onu kullanıcam ve biraz doktora ara vericem :) hayırlısı artık inş.sen müjdeli haberler alırsın.

canım kistin için mutlaka git eğer klomene başlarsan da bayrama denk gelse de acil doğum kadın da serviz bölümünde muayne ediyorlar yumurta kontrolü çünkü ertelenecek bişey değil benim de geçen ay ramazan bayramına denk gelmişti acilde muayne oldum iğnemi vuruldum.. haa işstersen kistin için gittikten sonra dinlenede bilirsin belki dinlenme aşamasında gelir bebişin....
hayırlısı olsn canım insaallah hamilesndr

canım inşallah öyledir kırmızılar hala gelmedi bende kan verdim yarın sonuç alacağım ama hiç ümidim yok tek rahhatlamak için gittim verdim

inşallah canım kırmızılar hala gelmedi öğlen kan verdim yarın sonuç çıkacak ama hiç ümidim yok bu kadar beklemeden sonra gelecek mi

Dis gebeymisim bebek falan yokmusss

canım benim çok üzücü bi durum allah sana sabır versin bidaha yaşatmasın inşallah hayırlısı buymuş demekten başka bi şey diyemiyoruz çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda acısını unutturacak sağlıklı bi bebiş gelir

inşallah canım kırmızılar hala gelmedi öğlen kan verdim yarın sonuç çıkacak ama hiç ümidim yok bu kadar beklemeden sonra gelecek mi

ayyy mutlaka haber ver canımm inş..hayırlıs sonuçtur...negatif çıksada üzülme herşey allahtann canım benim.

Dis gebeymisim bebek falan yokmusss

geçmiş olsun tatlımmm zor bir durum senin içinn üzülmee canımm dualarım seninle.

İnşallah hayırlı sonuçlarla dönersin canım bebeğin gelmiştir artık.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

valla canım kendi yaşadığımı anlatayım belki soruna faydası olur.ben ovulasyon testi kullandım aynı zamanda yumurta tabkibine alındım.adetimin 18.ve 19.günü koyu çift çizgiyi gördüm aynı zamanda doktorada gittim doktor çok güzel çatlıcan dedi.daha sonra ertesi gün ben testi tekrarladım koyu çizgi gitti ben dedimki heh şimdi çatladı ilişkiye devam sonra doktora gittim doktor ne desin yumurtaların çatlamamış büyümüş ve kistleşmiş.benim başıma gelen bu.bana kalırsa eğer çatlama problemin yoksa testler mantıklı olabilir ama çatlama problemin varsa benim gibi yumurtanın çatladığını düşünüyosun ama çatlamıyo.

canım iki ay öncede yazışıyordk seninle hatırlarsn ben ozaman ilk defayumurta takibine gitmiştm mayıs ayında bende kist olusmustu bende tekrar olur diye kortum sende uyarmıstm cok şükür ki 2aydır hiç catlama sorunu yasamadm testi tam olarak anlamadm. galiba hiçbirseyn garantisi yok silinse bile cizgiler yumurta çatladı diyemicm daha fazla irdelemenin anlamı yok ozaman hayırlısı diyip beklicm

Son düzenleme:
slm kızlar yardım edermisin 3 buçuk aylık bebeğim karnımda öldü kürtaj oldum bugün 1 buçuk ay oldu hala adet olmadım dün çok çok azz bi kahverengi leke oldu korunmadım hamile kalmışmıyımdır yoksa adet olurmuyum 2 yıldır bebeğim olmuyordu çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…