Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım çok sağolasın inşallah çifte müjde vermek kısmet olur ikimizde hamiş oluruz.. senin içinde hayırlısı olsun herşey gönlünce olsun inşallahhh

Allah ım hepimizin yardımcısı olsun cnmm sen aşılamamı yaptırmıştın

doktorum iptal etti aşılamayı tatlımm.4 yumurtam oluşmuş.çogul gebelik riski var dedi yapmayalım dedi kendi çabalarımızla ugraştık gene inşallah rabbimm busefer yavrumuzu bagışladı bize

kızlar olmadım hala :) bugünden korkuyorum yalnız..eylülün 6 da olmuştum ekim 6 bugün normalde 30 günde oluyorum dün 30.günümdü hayırlısı diyorum napalım gelicegi varsa gelir bekliyorum

kızlar olmadım hala :) bugünden korkuyorum yalnız..eylülün 6 da olmuştum ekim 6 bugün normalde 30 günde oluyorum dün 30.günümdü hayırlısı diyorum napalım gelicegi varsa gelir bekliyorum

canım benim de bugün adetin 33. günü ama kırmızılar gelmedi gece rüyamda test yapıyordum pozitif çıkmıştı çok seviniyordum sabah kalkınca bi test yapayım dedim negatif çıktı malesef

Selam kızlar
kusura bakmayın iş değişikligi yapmak zorunda kaldım o yüzden haber veremedim size ya
benm gecen ay olmadı kırmızılar kendini gösterdi ama bu ay 3 gün geçtikten sonra test yaptım ve pozitif
hamileyimmmmmmm

daha kan testi yapmadım ama 5 tane gebelik testi yaptım hepside kopkoyu çift çizgi

darısı tüm isteyenlerin başına inşalllaaaahhhh

canım benim de bugün adetin 33. günü ama kırmızılar gelmedi gece rüyamda test yapıyordum pozitif çıkmıştı çok seviniyordum sabah kalkınca bi test yapayım dedim negatif çıktı malesef

bende şimdi yaptım test benimde negatifff

canım hayırlı olsunnnn allahım kucagına almayı nasip eder inş....bizde kelamla bekliyoruzz ikimizde test yaptık negatif çıktı

Arkadaslar ilk beta sonucum 55.05 ikinci beta 3gun sonra yaptirdim 155.23 en son regl tarihim 20 agustos ilerleme iyi mi lutfen yardim edinnn

taliha ve kelam hemen üzülmeyn bencce eger yaptıgınz test erken gebelik testi degilse bazen yanlıs olabiliyo cünküü benim ilk gebeligimde adetm 6gün gecmişti yaptıgımda negatif cıkmıstı sonra ögrendmm insaallah sizinkide öyle olur
bende dün ovalasyn testini yeniledm bosyere üzülmüşüm cizgi belirsz diye dün ikiside aynı koyuluktaydı ama sadece yumrtladm galiba daha catlamadı herhalde hergün deneyecz dimi cizgilr tekrar acılana kadar hayırlısı maksat ovalasynda cift cizgiyi görmk degil gebelik testinde görmek RABBİM NOLUR BAYRAMDA CİFTE BAYRAM YAŞAT amin dersenz sevinirm

mrb kızlr benim bir sorum olack kullanan arkadaslara bugün ovalasyon testinde ilk cizgi ikincidn daha koyuydu şimdi ben yumurtamıs mı oluyormm peki yumurta ne zaman catlıck ben catladıgını neredn bilecm

AMİNNNNNNNNNNNN... canım inşallah bizmde öyle olur kırmızılar hala gelmedi gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkartmasın inşallah gelmiştir bebiş

AMİNNNNNNNNNNNN... canım inşallah bizmde öyle olur kırmızılar hala gelmedi gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkartmasın inşallah gelmiştir bebiş

kelam ben bu sabah oldum yaaaa..yarın doktora gideceğimmm.

kelam ben bu sabah oldum yaaaa..yarın doktora gideceğimmm.

canım hakkımızda hayırlısı olsun bende olacağım galiba hiç bi his yok test negatif kuruluk başladı bari hemen gelse de ben de doktora gideyim

günaydın herkeze... benim kırmızılar gecikti. çabucak kırmızılar gelse iyi olacak. bu ay çok ilaç kullandım. gelmesin bebiş... zaten bir süre bebeği erteliyeceğiz. nasip artık....

sizlerden naber...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…