Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kızlar nasılsınız bakalım.hamile haberlerleri varmı? ben kistle mücadele ediyom:) doğum kontrol hapına devam bakalım ne zaman geçecek.soğan suyuda içiyom inşallah faydasını görürüm.

dogrudur canım başka topiklerede yazıyorummm :) evet hatta 4.yılıma girdimm...bende 2,5 yıldır bekliyorumm..aynen zamana bırakmak gerekkk..bendee çokk düşünüyorum heppp kafamdam atmam gerek benimde 5 ekim gibi herşey belli olucak bende :)

5ekimde tam olarak ne beli olacak caanım insallah kötü birsey cıkmaz eşine baktılar mı send sorun yok gibi ama neden olmuyo ki acaba ne zor dimi bir derdn olsa ona göre bişey yaparlar bekli ama hersey yolunda olurta olayınca cok sinir bozocu oluyo cünkü yapack bişey bulunmuyo insaallah hersey yoluna girer sende daha fazla beklemzsn

Kızlar nasılsınız bakalım.hamile haberlerleri varmı? ben kistle mücadele ediyom:) doğum kontrol hapına devam bakalım ne zaman geçecek.soğan suyuda içiyom inşallah faydasını görürüm.

daha önce seninlede yazışmıştık herhalde canım klomendn mi oldu kist ne kadar yumurtan olmustu kistn nekadar hiç canını sıkma benim 5.5mmlik kistm dogum kontrol hapını 1hafta bile kullanmadn patladı ama ben daha önce sogan kürüde kullanmıstm onunda faydası var insaallah cok gecmedn seninkide erir

inşallah görürsün asyam .
topikte hiç hamiş haberi gelmedi bu ay biraz kesat geçti sanırım ekim bereketli olur inşallah
seninde kistin gider inşallah tez zamanda

kızlarr merhabaaa,,

hastalanmama 9 gün kaldıı..ekimin 5 gibi hastalanabilirim...demin naptım kızlarr..burda marmara fakültesinin hastanesi var kocaman..orda prof adam var kadın dogumda ona randevu aldım 08.10.2012 yee bakalımm yer kalmaz diye aldım şimdiden belki gerekte kalmazzz :) bu ayy olurumm belki...umut işte canlarım....

daha önce seninlede yazışmıştık herhalde canım klomendn mi oldu kist ne kadar yumurtan olmustu kistn nekadar hiç canını sıkma benim 5.5mmlik kistm dogum kontrol hapını 1hafta bile kullanmadn patladı ama ben daha önce sogan kürüde kullanmıstm onunda faydası var insaallah cok gecmedn seninkide erir

canım ben klomen çatlatma iğnesi kullanmıştım ama bebek olmadı kist oldu 5 cm sanırım 5 mm olsa çok küçük olur sanırım.neyse inşallah gider canlarım.ve inşallah en kısa zamanda hep beraber buradan hamileyiz diye yazarız.

kızlarr merhabaaa,,

hastalanmama 9 gün kaldıı..ekimin 5 gibi hastalanabilirim...demin naptım kızlarr..burda marmara fakültesinin hastanesi var kocaman..orda prof adam var kadın dogumda ona randevu aldım 08.10.2012 yee bakalımm yer kalmaz diye aldım şimdiden belki gerekte kalmazzz :) bu ayy olurumm belki...umut işte canlarım....

inşallah hastalanmazsında bebeğin seninledir canım.insan yoruluyo valla.hakkımızda hayırlısı hayırlı zamanda olsun diyelim.herşey allahtan.

canım ben klomen çatlatma iğnesi kullanmıştım ama bebek olmadı kist oldu 5 cm sanırım 5 mm olsa çok küçük olur sanırım.neyse inşallah gider canlarım.ve inşallah en kısa zamanda hep beraber buradan hamileyiz diye yazarız.

evet canım 5cmde 55.5 yazacktm yanlıs olmmus sonuc olarak besbucuk santmdi ama gecti insallah seninkide gecer bende kullanacktm ok kararsz kaldm bir kac ay daha kendiligindn deneyelm olmzsa bende klomen kullanacm catlatma ignesine ne kadar ödedn canım 80li bişayler yazıyoda bana cok geldi receteyle yazıldıgı halde okadar olurmuki acaba bizz emekli sandıgına tabiyzde

arkadaşlar ben hala regl olmadım beta 0.7 gebelik yok.kasık ağrım çok anlamadım birşey walla

canım kana göre evet gebelik yok ama sen bi kadın doğuma git muayne ol adet gecikti diye söktürücü ilaç verirler olursun bi de düşünme niye gelmiyor falan diye stresde etkileyebilir

karbeyza adet günün geçmiş cnm ne alemdesin?kimse haber vermiyor en azından giripde sonucu söyleselerya

canım günüm geçt, 3 gün hiç geçmezdi ama 4.gün geldi benim kırmızılar:KK43: bakalaım bu ayda stresli geçiyor ne olacak bilemiyorum:KK43:ama bebiş olursa hemen haber veririm size..

bende hamileyimmm...

hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim :)

yaşasın bende hamileyimmm:))
benide alın aranızaaa....

canım sanada hayırlı uğurlu olsun çok çok sevindim :)

kızlar merhaba kimse yok artık burda yaaa..bende arada girip bakıyorum yazan var mı diye :KK43: bugün kontrolüme gittim kızlar 12.günüm 4 tane kocaman çatlamaya hazır yumurtam var..ama doktor aşılama yapmaktan vazgeçti :KK43: çogul gebelik riski var dedi..gene kendi çabalarımızla denicez..hayırlısı olsun dedim hayırlara vesile olur inş.belki bu ay gol atarız :) kendinize iyi bakın kızlar durumumdan haberdar edeceğim sizleri..öpüyorum hepinizi.

canım inşalah hayırlısyla olur bu aralar topikte kimse yok bende çok yoğunum ama bakıyorum yeni güzel haberler almak için..inşalah en kısa zamanda hamiş kalırsın

kızlar ben çok mutsuzum yaaaa galiba ekim de de mutlu haberi alamayacağım dün doktora gittim yumurta kontrolü için yumurtalarım büyümemiş doktor bu aydan ümitli değilim bu şekilde gebelik oluşmaz dedi bi daha ki ay klomenin dozunu artıracak daha bata da 13-14 gün var acaba hiç ihtimal yokmudur gelişip çetlemsı için çok karamsar oldum dünden beri moral sıfır bu ayla beraber tam 15 ay oldu bebek isteyeli:KK43::KK43::KK43:

umutsuzluk yok canım ..herzaman umutlu olalım ki stresimiz olmasın inşalah allah en yakın zamanda hayırlı bi bebiş nasip eder sana ve isteyen herkese:)

kızlar merhaba,,

Ben fena nezle oldummm..ve hastalanmama 5 gün kaldı..başım zonk zonk ediyor sinüsler fena dolmuşş.ilaçda içemiyorum nolur nolmaz diye :) işe gidemedim bugün fena ter atıyorum çünki..

kızlar merhaba,,

Ben fena nezle oldummm..ve hastalanmama 5 gün kaldı..başım zonk zonk ediyor sinüsler fena dolmuşş.ilaçda içemiyorum nolur nolmaz diye :) işe gidemedim bugün fena ter atıyorum çünki..

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine seninle batımız yine aynı inşallah gelemez olur kırmızılar biz de müjdelerimizi alırız:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

günaydın hatunlar gerçi kimsecikler de yok:KK1::KK1::KK1: bata 3 gün kaldı bende ne adet belirtisi ne bebek belirtisi hissettiğim hiç bişiy yokkkkkkk... dün itibarı ile hayıt tohumu içmeye başladım daha önce de 3 ay kullanmıştım ve 3 ay boyunca adetim hiç şaşmadı hep gününde geldi ama gebelik de olmadı bu sefer inşallah ona da yarar... batı gelen müjde verecek kimseler yok mu ekim ayı bol müjde almak dileğiyle:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

günaydın hatunlar gerçi kimsecikler de yok:KK1::KK1::KK1: bata 3 gün kaldı bende ne adet belirtisi ne bebek belirtisi hissettiğim hiç bişiy yokkkkkkk... dün itibarı ile hayıt tohumu içmeye başladım daha önce de 3 ay kullanmıştım ve 3 ay boyunca adetim hiç şaşmadı hep gününde geldi ama gebelik de olmadı bu sefer inşallah ona da yarar... batı gelen müjde verecek kimseler yok mu ekim ayı bol müjde almak dileğiyle:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

kimse yokki cnm gelip haber versinler bu topik burda kalır hamile olanda gelmez zaten buraya .biz yeni çalışmalara başladık bu ay çok rahatım yanlız ben ne gün hesaplıyorum ne akıntı nede ovulasyn testi .Veliler bile hamile olmamı istemiyor...

kimse yokki cnm gelip haber versinler bu topik burda kalır hamile olanda gelmez zaten buraya .biz yeni çalışmalara başladık bu ay çok rahatım yanlız ben ne gün hesaplıyorum ne akıntı nede ovulasyn testi .Veliler bile hamile olmamı istemiyor...

bende kac gündr giriyorm kimseler yok bizde calısmalara baslıcz ama ovalasyn testindn baska bende bişey yapmıcam önceden incir sogan keciboynuzu kürü yaptm işe yaramadı aynı seylere takılıp üzülmk istemiyorm ne garipki sanki ümidmde kalmadı bir sey düşünmk istemiyorm oluruna bırakmk istiyorm ben cırpındkca olmuyo olmıcak hayırlısıyla hiç beklemedigimz bir anda gelir insaallah daha fazla bekletmedn ögretmensinz herhalde ne güzel en azındn ugrasack birseylerinz var ben evde yanlızım istemesmde düşünüyorm sınava tekrar hazırlanmaya baslıcm kafam biraz mesgul lsn diye yoksa düşünmkten cıldıracmda

canım keske adet olupta öyle icseydn bebek falan varsa zararlı olmasn

canımmm en iyisini yapıyorsun ahh keşke bende sen gibi aklıma getirmesem.. ama o velileri dinleme:KK53: inşallah tez zamanda bebişine kavuşursun:KK49::KK49::KK49:

X