Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

oh süper strese girme bence de..ne demek tatlım sende sağol.hadi bakalım inşallah haftaya alırız haberlerini. senin 1 yıl olmadı daha gidecekmisin dr a??

Kıslar önümüzdeki hafta sonu 29 yaşına gircem belki rabbim doğum günü hediyemi göndermiştir.göndermediysede 2 yıldır bekliyom gene beklerim ne yapalım en azından dertleşcek konuşcak sizler varsınız.

inşallah canım en güzel doğumgünü hediyesi olur valla.dimi tatlım ya rabbim hayırlısını sağlıkla versin .
canım burdayız tabi inşallah da hep buralarda oluruz bebekleri büyütürkende burda oluruz

Bebekleri büyütürken süper ya düşünsene 1.yapıyorum o büyürken ben 2.de yapmaya başlıcam hala bu başlık altında muhabbet ediyoruz.hey gidi hey

Bebekleri büyütürken süper ya düşünsene 1.yapıyorum o büyürken ben 2.de yapmaya başlıcam hala bu başlık altında muhabbet ediyoruz.hey gidi hey

süper olur gerçekten .daha öncede anlattım ben 5 sene öncede kka üyeydim ama nick farklıydı.hamile kaldığımızın andan itibaren bir topiğimiz vardı sonra çocuklar 2-3 yaşına kadar o topik devam etti sonra çocukları biraraya da getirdik yüzyüze yani süperdi.sonra bir sıkıntı oldu topiğimiz dağıldı ama halen tlfla ve bazen yüzyüze görüşürüm bazıları ile.inan bana sanal ama burdan da çok güzel dostluklar olabiliyor.

aaaa süpermiş valla.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.burasıda olmasa insan konuşcak kimseyi bulamıyo çünkü birine bişi desen yarın birgün kafana kakıyo o yüzden en güzeli içinde yaşamak ve sadece burda dertleşmek.

öyle tabi sonuçta acı ama yaşamayan anlamıyor ne kadar da yakının olsa. burada herkesin sıkıntısı hemen hemen aynı.o yüzden herkes birbirini anlıyor ve destek olmaya çalışıyor.. ben seviyorum burayı ya

kızlarr nerdesinizzz...benim durum gelmeye başladı kırmızılar ama hiç ağrım yok kızlar yaa şimdi başka bir topikde okudum kızlar kadın 9 yıldır ugraşmış yapmak için çiftte hiçbir problem olmamasına ragmen kadın artık kabullenmiş bu duruma birgün gene aklına geliyor yapmaya başlıyor yalnız aktardan hayıt suyu alıyor kadın yemin etmiş resmen şişenin yarısına gelmeden hamile kaldım diyor.şimdi biraz araştırdımda gerçekten sadece kadınlara yarayan bir bitkiymiş bu..kadınların hormonlarını düzenleyen ve kısırlığı ortadan kaldıran bir bitkiymiş..tohumu alıp çayını da yapabilirmişiz ama hazır suyuda varmış..aklıma yattı benim yaaa alsam mı diyorum.

canım ben içiyorum çok faydalı gerçekten süper birşey, mucize gibi.
Ben yıllar yılı düzensiz adet olurdum 3-4 ayda bir hatta 6 ay bile olmadığım olmuştur. bu hayıtı içtim 28 günde bir olmaya başlamıştım. sonra bırakınca yine düzensizleşti ama.
sonra işte birkaç ay önce soğan kürü yaptım o çok iyi geldi yine düzene girdi, ama son zamanlarda lekelenme filan olmaya başladı, bende hayıt suyuna başladım. şimdi yine düzene girerim eminim.
mutlaka iç yani

canım sen tohumu mu kullandın suyunu mu aldın açıklarmısn biraz zaten 3 ay içilmesi gerekmiş düzenli şekilde ben bugün hastalandım gene yaaa..kızlarr yaa az geliyor ama kırmızı iştee

kızlar nasılsnız ancak girebildim tatildeyim hala yarın son günüm ama döndükten sonra bir iki günüm daha var evimde geçireceğim.... varmı güzel haberler hamiş falan....bizim tatil 6 kişilik abimler babamlar falanda var haliyle bizim çalışmalara kısa süreliğine ara verdik bişeycik yapamıyoruz ( artık sizden güzel haberler bekliyorum

Benim bat 10 eylul fakat bu ay bi garip yumurtlamadim galiba hic olacamisim gibi degil hamilelikte sanmiyorum cok zor

kızlaarr nasılsınız eskisinden daha yoğunum giremiyom nete pek bu gün kontrole gittim herşey normal çok şükür.Aallh sizlre de nasip etsin inşallah

günaydınlar

Benim bat 10 eylul fakat bu ay bi garip yumurtlamadim galiba hic olacamisim gibi degil hamilelikte sanmiyorum cok zor

olur inşallah ya yumurtlamışsındır bence

kızlaarr nasılsınız eskisinden daha yoğunum giremiyom nete pek bu gün kontrole gittim herşey normal çok şükür.Aallh sizlre de nasip etsin inşallah

amin canım sağol hep güzel haberlerle gel inşallah

mavihayal var son zamanlarda onun dışında aynıyız canım

haberdar et muhakkak canım

hadi bakalım güzel haberini bekliyoruz tatlım.seninki düzenliydi yanlış hatırlamıyorsam?

günaydın kızlar...
benm kırmızılar hala gelmedi ve evet efsuncum hiç geçtigi olmamaıştı bat günüm saabah olurum öglenı bile beklemez yani o derece ama bu sefer gecikti test yaptım sabah ikinci cizgi beyaz yani çok çok çok silik görünmicek derecede yok sanırım bişey belicem eger gelmezse pazartesi kan testi yaptırırım artık:44::44:

ama ikinci çizgiyi çok açıkda olsa gördün yani dimi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…