Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

gunaydın kızlar sonucları alamadım daha saglıkocagı kalabalıktı gun ıcınde alırım almasına da ben dun aksam adet oldum :KK37:

kızlar benim kırmızılar geldi:KK47: 2 gün erken olarak. hayırlısı olsun umudumu kesmiyorum inşallah bebişim olacak eylül ayına yeni umutlarla giriyorum cuma günü doktoruma gidiyorum tekrar hormon testi yapacak sonrası yüne klomen diyecek ama ben vu sefer aşılamayı soracağım eğer olur derse isteyeceğim artık sabırsızlanıyorum bir an önce olsun istiyorum rabbimm kimselere aratmasın :emir_bebek::emir_bebek:

hayırlısı tabi canım umutsuzluk yok aferim kuzum sana:KK9:

kelam bende aynı dertteyim yarın olma günüm :KK43: olacamda galiba bende yakınıyorum bende klomen kullandım korkyorum yaa böyle son gün kaldıgı zaman

yok yok kırmızıyı görmeden karamsar olmayalım inşallah gelmezler

gunaydın kızlar sonucları alamadım daha saglıkocagı kalabalıktı gun ıcınde alırım almasına da ben dun aksam adet oldum :KK37:

senniki kan vermeni bekliyormuş desene :KK9:

hayırlısı tabi canım umutsuzluk yok aferim kuzum sana:KK9:

yok yok kırmızıyı görmeden karamsar olmayalım inşallah gelmezler

senniki kan vermeni bekliyormuş desene :KK9:

evet aynen oyle oldu aksam eve gıderken esıme soyledım bugun hastalanacam dıye bel agrısı vardı cok eve gıttım yatmaya yakın kırmızılar ben burdayım dedı sabah saglık ocagına gıttım eger adet olmasaydım heyecandan kac saat olursa olsun beklerdım sanırım :KK1: adet oldugum ıcın amaaaann bosver daha sonra da alsam olur dedım ve cıktım geldım:KK9:

evet aynen oyle oldu aksam eve gıderken esıme soyledım bugun hastalanacam dıye bel agrısı vardı cok eve gıttım yatmaya yakın kırmızılar ben burdayım dedı sabah saglık ocagına gıttım eger adet olmasaydım heyecandan kac saat olursa olsun beklerdım sanırım :KK1: adet oldugum ıcın amaaaann bosver daha sonra da alsam olur dedım ve cıktım geldım:KK9:

iyi olmuş o zman canım ya test sonucunu beklemene gerek kalmadı.

betusum bu durumda benım bat 06.10.2012 olacak sanırım:KK31:

hadi bakalım ekliyorum hemen.

sabah da eşim bir kaşındı kaşındı ama bu sefer çok sakindim adama birşey oluyor tam yumurtlama günlerine giderken kaşıntısı artıyor bu ay tahriklere kapılmayacağım:KK23:

iyi olmuş o zman canım ya test sonucunu beklemene gerek kalmadı.

hadi bakalım ekliyorum hemen.

sabah da eşim bir kaşındı kaşındı ama bu sefer çok sakindim adama birşey oluyor tam yumurtlama günlerine giderken kaşıntısı artıyor bu ay tahriklere kapılmayacağım:KK23:
:KK1: bu erkekler enteresann hakkaten bıran once anne olmak ıstıyorumm yaaa:26:

kızlarr günaydınnn bugün bat günüm..sabah lavobada peçeteme pembelik geldi ama ağrım falan yok ama gün içinde patlarım kesin :KK43:

kızlarr günaydınnn bugün bat günüm..sabah lavobada peçeteme pembelik geldi ama ağrım falan yok ama gün içinde patlarım kesin :KK43:

günaydın canım ne diyim bilemedim çok canını sıkmamaya çalış talihacım ya hayırlısı olsun sağlıkla hayırla gelsin bir an önce

allahın izniyle olacaksın elbette kuzum sabretmek gerekiyor.Rabbim sağlıkla göstersin inşallah tez zamanda.ne yapıcaksın korunacakmısın peki

canım yaa sende bu ay gümledin demek bende gün içinde gümlerim kesin çok sıkılıyorum bu duruma artık ama :KK43:

gıttım tahlıllerımıde aldım dr cok guzel sonucların dedı bende dayanamadım sımdı baktım hepsı cok ıyı masallah hamıle kalabılırsın rahatlıkla dedı bılmıyorum dıger doktoru dınleyıp korunsammı yoksa bu doktoru dınleyıp calısmalara mı baslasam:26:

gıttım tahlıllerımıde aldım dr cok guzel sonucların dedı bende dayanamadım sımdı baktım hepsı cok ıyı masallah hamıle kalabılırsın rahatlıkla dedı bılmıyorum dıger doktoru dınleyıp korunsammı yoksa bu doktoru dınleyıp calısmalara mı baslasam:26:

başka bir dra daha gitsen aslında bakalım ne diecekler ona göre bırakırsın korunmayı

Kimsecikler yok :KK43: kıslar ne yapıyonuz ben bu ay bir rahatım bir rahatım sormayın gitisin:KK1::KK1: olsada olur olmasada olur modundayım.çok dikkat etmedim ya sanırım ondan.artık kısmet valla bebeğim annesini ne zaman görmek istiyosa o saman gelsi hayırlısıyla.

git canım tabi ya ben ama birşey olduğunu düşünmüyorum çok kişi var arka arkaya düşük yaptıktan sonra sağlıklı bir şekilde doğum yapan .inşallah sizin de öyle olacak öyle hissediyorum:KK49:

yanı Allaha sukur esımın tahlıllerınde de duzelme var doktoru 3 ay ıcınde gebelık olabılır demıs:KK55:

Kimsecikler yok :KK43: kıslar ne yapıyonuz ben bu ay bir rahatım bir rahatım sormayın gitisin:KK1::KK1: olsada olur olmasada olur modundayım.çok dikkat etmedim ya sanırım ondan.artık kısmet valla bebeğim annesini ne zaman görmek istiyosa o saman gelsi hayırlısıyla.

biz varız ya asyacım aşkolsun :KK8: en güzeli valla aslında o mod. devamını diliyorum tatlım:21:

biz varız ya asyacım aşkolsun :KK8: en güzeli valla aslında o mod. devamını diliyorum tatlım:21:

efsuncum aynı fikirdeyim bencede en güzeli o mod valla, bu ay tıpatıp o modddayım lay lay lom valla, dr a gitmediğim müddetçe strese girmiyorum.
geçen gelmişsin yazmışsın sağol varol düşünceli arkadaşım benim. benim bat b ay karşık bakalım 12 eylüle kadar yolu var, olmazsam ozaman bi tane test yapar bi bakarım.
bu ay da boş geçersem yine dr yolu görünecek bana heralde :KK50:

X