Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar....ovulasyon testi doğruyu gösterdi, dün akşam ve bugün sabah yaptığım gebelik testlerinde 2. çizgi bayağı belirgindi, çok şaşırdım sanırım hamileyim... yarın akşam kan testi yaptırıcam dua edin lütfen bir sorun çıkmasın, çok değişik bir duygu o çift çizgiyi görmek rabbim yaşamak isteyen herkese nasip etsin..

oleeeeeeyyyyyyy yuppiiiii yasasinnnnn yasasiinnnn :2: canimmm rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin ohhh bee sirayla pozitifleri goruyoruzz sirada biz olmayanlarin basina yasasinnnnnn ayyyy cok sevindim bee sabah sabahh :)))))

ayyyyyyyyy canımmm ne mutluuu Allahım hayırlısını versin inşallahhhhh...: 46::KK9::KK9::KK9: bak yaa ben deeee duygulandımm bayaaa.... inşallah olumlu haberlerini verirsin canım aslında genelde doğru çıkıyo test.. dualarım seninle,eğer sen de hamişsen bizlere çok dua et bak ben de 14 eylülü bekliyorum test yapmak için,aşılamanın tutup tutmadığı belli olacak..:KK16:

inşallah çok güzel bir şeymiş, rabbim tez zamanda tattırsın sana ve tüm isteyen herkesee, dualarımızı boş geçirmesinn, 10 eylül benim doğum günüm, eğer kan testi gerçekten hamile olduğumu gösterirse süper bir doğum günü hediyesii:21::emir_bebek::emir_bebek:

günaydın kuzucuklarım
Ahh ahhhh ahh.. 14 eylül bi gelseydi de size olumlu bi haber verseydim keşkkeee.... Umarım sonucum hüsran olmazz allahımm inşallahh.... Inanın hayatta hiçbişeyi bu kadar istemedim inanın yani.... Bu beklemek daha da bi zormuş sanki,önce hsg krizi,sonra iğneler falan,şimdiyse aşılamanın sonucunu öğrenebilmem için beklemem lazımm.. Kızlarr nolurrrrrrrrrrr dua edin banaaaaaaaaaaaa....... :44::44::44::44::44:

canım dualarımız seninle güzel haberini alırız inşallah bu ay

kızlar benim bugün 29.günüm 30 günde bir oluyorum yarın son günüm bu sabah test yapayım bakim dedim kalktım ilk iş testi yaptım negatif çıktı :KK43: moralim bozuldu gene olmadıı :KK43:

canım biraz daha bekle yine yaparsın erken yapmışsın testi

kızcelerrrr gunaydın ısyerıne yakın saglık ocagına kaydımızı yaptırdık tahlıl verdım yarın sabah alacaz sonucları bakalım hayırlısı:KK16:

hadi bakalım hayırlı sonuçlar olsun inşallah

kızlar....ovulasyon testi doğruyu gösterdi, dün akşam ve bugün sabah yaptığım gebelik testlerinde 2. çizgi bayağı belirgindi, çok şaşırdım sanırım hamileyim... yarın akşam kan testi yaptırıcam dua edin lütfen bir sorun çıkmasın, çok değişik bir duygu o çift çizgiyi görmek rabbim yaşamak isteyen herkese nasip etsin..

oo çok sevindim aha da ben dediydim
:KK9: senin belirtiler belli ediyordu kendini :KK31: allah sağlıkla kavuştursun canım :nazar::nazar:

inşallah çok güzel bir şeymiş, rabbim tez zamanda tattırsın sana ve tüm isteyen herkesee, dualarımızı boş geçirmesinn, 10 eylül benim doğum günüm, eğer kan testi gerçekten hamile olduğumu gösterirse süper bir doğum günü hediyesii:21::emir_bebek::emir_bebek:

bugun de bir hamile haberimiz var maşallah:KK9::KK9: Cok sevindim..hadi hayırlısıyla allah tamamına erdirsin..darısı tüm bekleyenlerin başına..bu arada herkese merhaba..nasılsınız?? :KK23:

günaydın kuzucuklarım

:KK9: senin belirtiler belli ediyordu kendini :KK31: allah sağlıkla kavuştursun canım :nazar::nazar:

aminn aminn inşallahhh..allahım hepimize sağlıkla versin inşallahh :) evet kızlar bekliyorum ben de dualarınızı... Iyiyiizzz iyyiii olacağız inşallahhh:KK9::KK9::KK9:

benim kanamam devam ediyo yaa :KK43:( yeniden regl oldum sanki yaa bu ne boylee yaaa benim bu ay olmicak doktora gidince belli olucak bisey yoktur dimi kizlar yaaa :KK43:(((

kizlar kanal 24 u acip izleme sansiniz varsa izleyin dis gebelikle ilgili gebelik ve kadin hastaliklariyla ilgili konulari anlatiyolar .......

günaydın kuzucuklarım

evettt efsuncumm sen demiştin, :KK1: bakalım 2 kez yaptım 2.çizgi bayağı koyu yarın akşam sonucu alınca yazıcam tekrar, rabbim nasip etsin sağlıklı ve hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı..:KK49:

geldim kızlarr..biraz daha iyiyim sabah canım çok sıkılmıştı ama...napalım herşey allahtan tabiii.tek çaremiz beklemek ve görmek.

:KK9::KK9: tbrkkler sekerım Allah tamamına erdırsın darısı da bızım basımıza olsun:KK34:

sayazz tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inşallah.taliha canım sende üzülme lütfen hakkında hayırlısı olsun sen bu ay hap ile çatlatma iğnesi kullandın dimi canım?vardırda inşallah erken olduğu için çıkmamıştır.

canımmm allah razı olsun,sğolasınn.. Aminnn inşallahhhhh.. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah.. Evet bu belirsizlik çok fena bişey.. şimdi ben kendime çok dikkat ediyorum falan bide sonucum olumsuz olursa,ne bileyim..:KK50: çok üzülürüm sanırım.. Hep dua ediyorum şuan yapacak başka bişey yok zaten...

Sağolasın canımmm aminn inşallah dediğin gibi sonuçlar güzel olur.. Daha 1 hafta var bakalım.. Rabbim hayırlısını versin... öncelikle ben üniversite hastanesinde yaptırdım aşılamayı..ilaçların belli bi kısmını devlet karşılıyomuş ama rapor çıkınca, benim raporum daha 17 eylülde çıkacak.. Aşılama içinse henüz herhangi bir ücret ödemedim.. Aynı hastanede bi arkadaşımda yaptırdı ve ilkinde tuttu,hatta doktorumuz bile aynı :KK9: Ağrı konusuna gelince benim canım çok tatlı olmasına rağmen hiçbir ağrı sancı çekmedim.. Hsg çektirdin mi daha önce bilmiyorum ama,ben onu da çektirdim,eğer onu çektirdiysen aşılama da hiçbişey yok...zaten hsg'de de sadece kendini kasmayacaksın o kadar ..işlemden sonra 15 dk falan yatırdılar beni.... Dinlendim.sonra da kaltım eşim dışarda bekliyordu zaten arabaya binip eve gittik ve o gün full dinlendim..şimdilerde de sanki hamileymişim gibi dikkat ediyorum işte.. :KK76:

anladım canım sagol.bende olursam bu ay inş. Yaptırıcam..bende özelde yaptırıcam hastaneye 400 tl artı aldıgın ilaç işte..yarın olma zamanım bakalım kısmet ama olucam galiba..

sayazz tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inşallah.taliha canım sende üzülme lütfen hakkında hayırlısı olsun sen bu ay hap ile çatlatma iğnesi kullandın dimi canım?vardırda inşallah erken olduğu için çıkmamıştır.

klomen kullandım canım.iğne olmadım :KK43: bilmiyorum ama ümidim yok yarın hastalanırım kesinn.

klomen kullandım canım.iğne olmadım :KK43: bilmiyorum ama ümidim yok yarın hastalanırım kesinn.

bende 2 ay iğnesiz kullandım olmadı.sonra bu ay klomen ve iğne oldum ama ne bilim bir tane yumurtam gelişmiş diğerleri küçükmüş o birtaneye iğne vurdu ama ben pek ümitli değilim keşke çok yumurta gelişseydi.demekki senin yumurtalar kendiliğinden çatlıyo benimkiler 26 dan sonra çatlıyo o samanda bebek olmuyomuş o yüzden iğne vurdu 18 mm de.hakkımızda hayırlısı canım.ama iğne vurulsan daha iyi değilmi doktordan iğne iste bu ay hem ne zmaan ilişkiye gireceğini bilirsin belki şansın artar.

bende 2 ay iğnesiz kullandım olmadı.sonra bu ay klomen ve iğne oldum ama ne bilim bir tane yumurtam gelişmiş diğerleri küçükmüş o birtaneye iğne vurdu ama ben pek ümitli değilim keşke çok yumurta gelişseydi.demekki senin yumurtalar kendiliğinden çatlıyo benimkiler 26 dan sonra çatlıyo o samanda bebek olmuyomuş o yüzden iğne vurdu 18 mm de.hakkımızda hayırlısı canım.ama iğne vurulsan daha iyi değilmi doktordan iğne iste bu ay hem ne zmaan ilişkiye gireceğini bilirsin belki şansın artar.

inş..tutmuştur senin ki canım yaaa.. çatlıyor ama bişi olmuyor valla nasıl olcak bilmiyorum canımm yaaa..daraldım inanki.benimde bu ay fazla folikül oluşmuş kiste dönebilir dedi doktorum :KK43: inş. birtanesi tutmuştur yaa.

merhaba hanımlar :-) :KK3:

sayazz tebrik ederim cnm bnm :KK16: sağlıkla al inş kucağına

darısı tüüüüüm dileyen arkadaşlarıma inş :KK16::KK16:

anladım canım sagol.bende olursam bu ay inş. Yaptırıcam..bende özelde yaptırıcam hastaneye 400 tl artı aldıgın ilaç işte..yarın olma zamanım bakalım kısmet ama olucam galiba..

hadi bakalım canım hayırlısı o zaman... iyi
haberlerini bekliyoruz senin de...

benim kanamam devam ediyo yaa :KK43:( yeniden regl oldum sanki yaa bu ne boylee yaaa benim bu ay olmicak doktora gidince belli olucak bisey yoktur dimi kizlar yaaa :KK43:(((

enteresan oldu gerçekten senin doktora görünsen iyi olur bence

geldim kızlarr..biraz daha iyiyim sabah canım çok sıkılmıştı ama...napalım herşey allahtan tabiii.tek çaremiz beklemek ve görmek.

inşallah olmazsın canım

merhaba hanımlar :-) :KK3:

sayazz tebrik ederim cnm bnm :KK16: sağlıkla al inş kucağına

darısı tüüüüüm dileyen arkadaşlarıma inş :KK16::KK16:

naptın canım gittin mi oraya?

pek ınanmıyorum gebelık olacagına ama yarın sabah tahlıllerım cıkacak haber ederım kızlar :KK76:

meraba kızlarrrr...
bugun benm bat günüm daha gelen giden yok çok şükür dua edin kızlar benm için :KK16:

pek ınanmıyorum gebelık olacagına ama yarın sabah tahlıllerım cıkacak haber ederım kızlar :KK76:

haberdar et muhakkak canım

meraba kızlarrrr...
bugun benm bat günüm daha gelen giden yok çok şükür dua edin kızlar benm için :KK16:

hadi bakalım güzel haberini bekliyoruz tatlım.seninki düzenliydi yanlış hatırlamıyorsam?

X