Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar müdür geldide yazamadım.. Gelince dualara ben de varım betüşüm :KK16: Arada girmeye çalışırım eşimin telinden de nete bakalım..katinam hoşgeldin fındığım nasılsınn altta adını gördüm beybi bebikomuza iyi bakarkadaşlar ben çıkıcam biraz sonra kendinize çok iyi bakın tamammı.. Betüş ben gelince çarpışma dönemin başlıcak sanırım o zamana kadar beyinle atışma iyi geçin kuzum benim :KK9: Asya umarım iğneni bugün furulursun da dönüşte müjdeni alırım.. Madam seni baya bi göremicem iyi tatiller şimdiden gezmelere doy iyice emi :KK9: .. Ebru miniğim sana çok iyi tatiller bol bol gezzz tatilin tadını çıkar.. Küçükpisi canım kendine dikkat et tozdan detercandan uzak dur.. Burmusss fıstığııı burları boş bırakma sana güveniyorum beybi :KK19: .. Aeagen tatlım sen de sıkma canını aşılama falan o da olur tabi ama daha erken biraz dene bakalım nazlı bebek gelicek belki eylülde :KK49: Daha yazamadıklarım vardır muhakkak dönüşte inş gebiş görürüm hepiciğinizi :KK49: :KK49: :KK49: Allaha emanet olun fıstıklar

saol kuzucum iyi dileklerin bizim için ne istiyosan rabbim sana kat kat versin

sağol canım... sürekli kullandığım ilaçlarım var. bebek olsa bile devam edecekmişim. ama sanki korumuyor beni... yoksa sürekli hasta olmazdım gibime geliyor. tabi kriz anında kullandığım ilaçlarda var...

anladım canım,geçmiş olsun sanada,seninki daha farklıymış benimkinden,(buarada dr.un dediği bişi daha geldi şimdi aklıma,eve oda spreyi,saç spreyi,deodorant,parfüm türü şeyler sokma,temizlik için çok fazla kimyasal temizlik maddesi elleme demişti,ozamanlar temizlik delisiyim tabi,porçöz yağçöz çamaşır suyu olmadan ev temiz gelmezdi bana,haftada bir alerjilerimden dolayı farenjit oluyordum,sürekli antibiyotik filan artık en sonunda dr. dediki evdeki kimyasalları at,bitkisel kökenli temizleyiciler kullan dedi,dediğini yaptım gerçekten de faydasını gördüm,temizlik konusunda takıntıların varsa tavsiye ederim bu tür ürünler kullanmanı,çünkü önceden ben gerçekten bi porçöz döksem lavoboya tıkanıp kalıyodum,şükür şimdi daha iyiyim,biraz bitkisel ürünlerin reklamını yapmış gibi oldum ama ben faydasını gördüğüm için söylüyorum...

yok ya ben şöyle düşündüm 41 yasini tamamlarız artık ne akdar sürede olursa sonra duamızı ederiz
hepimizin ismini geçirerek
şimdi kim ne kadar okuyabilrse zaten bizim kadro belli az çok

yani ben hepimiz için 41 yasin düşündüm
ben mesela 2 okudum sen 2 okudun sevgi 3 okudu toplaya toplaya 41 i buluruz onlar tam oalrak nasıl yapmışlar bilmiyorum ama toplasan 10 kişiyiz herkese 4-5 tane düşer buda 1 haftada biter
ay ne bilim saçma mı oldu şimdi öyle geldi aklıma

canım 41yasin okumaya benide ekleyebilirsiniz,ben sizin için dua ederim,sizde bana dua edersiniz rahat bi hamilelik ve kolay doğum için hı?

kızlar müdür geldide yazamadım.. gelince dualara ben de varım betüşüm :KK16: arada girmeye çalışırım eşimin telinden de nete bakalım..katinam hoşgeldin fındığım nasılsınn altta adını gördüm beybi bebikomuza iyi bakarkadaşlar ben çıkıcam biraz sonra kendinize çok iyi bakın tamammı.. betüş ben gelince çarpışma dönemin başlıcak sanırım o zamana kadar beyinle atışma iyi geçin kuzum benim :KK9: asya umarım iğneni bugün furulursun da dönüşte müjdeni alırım.. madam seni baya bi göremicem iyi tatiller şimdiden gezmelere doy iyice emi :KK9: .. ebru miniğim sana çok iyi tatiller bol bol gezzz tatilin tadını çıkar.. küçükpisi canım kendine dikkat et tozdan detercandan uzak dur.. burmusss fıstığııı burları boş bırakma sana güveniyorum beybi :KK19: .. aeagen tatlım sen de sıkma canını aşılama falan o da olur tabi ama daha erken biraz dene bakalım nazlı bebek gelicek belki eylülde :KK49: daha yazamadıklarım vardır muhakkak dönüşte inş gebiş görürüm hepiciğinizi :KK49: :KK49: :KK49: Allaha emanet olun fıstıklar

birakmam bitanem gozun arkalarda kalmasin cok bekletme ama sen bizi yinede tamam opuldun fistigim :KK43::KK43:

yaa kızlar daha benim adetim tam sökülmedi sabahtan beri o kadar az geldi ki anlatamam vede karnım gazdan patlıcak gibi görseniz 6 aylık hamile dersiniz neden böyle oldum anlamadım valla iyice dengesizleştik yaa :KK49:

yaa kızlar daha benim adetim tam sökülmedi sabahtan beri o kadar az geldi ki anlatamam vede karnım gazdan patlıcak gibi görseniz 6 aylık hamile dersiniz neden böyle oldum anlamadım valla iyice dengesizleştik yaa :KK49:

herkese selaam misafirlerim vardı giremedim ancak nasip oldu. Canım niye böyle oldu ki daha önce olmyuodu dii mi

zaten gidebilirsem adetin 3. günü çağırdı doktor gitmeye çalışçam söylerim onuda sen neler yaptın
benim de misafirlerim vardı onlarla ilgilendim.Göğüslerim şiş ve acıyo her adet dönmne yakın olduğu gibi. araada kasık acısı oluyo.Başka hhiçbir şey yokk.4eylülü bekliyorum pek te umudum yok açıkçası kndimi hazırlıyorm :44:

benim de misafirlerim vardı onlarla ilgilendim.Göğüslerim şiş ve acıyo her adet dönmne yakın olduğu gibi. araada kasık acısı oluyo.Başka hhiçbir şey yokk.4eylülü bekliyorum pek te umudum yok açıkçası kndimi hazırlıyorm :44:

allah yardımcımız canım yaa herşeyimiz bebeğe göre ayrlandı valla

Bebek bekleyen ve bebek isteyen herkes için bir topiğimiz olsun paylaşımlarda bulunalım istedik.şimdilik 19 hamilemiz var ve Allahın izniyle daha da artacak .Hepimiz hamile kalabilmek için türlü uğraşlar veriyoruz sabırla umutla duayla bebişlerimizi bekliyoruz.Bu süreci paylaşarak anlatarak birbirimizi dinleyerek geçirmekten yanayız.

Umarım hepimizin gönlüne göre olur ve hepimize Allah en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder.

Haydi Bakalım buyrun sohbete
:KK16::KK16:

Topiğimiz hayırlı ve de uğurlu olsun canlarımmm

:nazar::nazar:HAMİLELERİMİZ:KK49::KK49::nazar::nazar:

İSİM

KAÇINCI DENEME

SON ADET TARİHİ

KAÇINCI BEBEK

KALIŞ ŞEKLİ

domrabre

26

3.ay

ilk

normal(salla titret:KK9:)

ebah234

haunted...

IntromTrack

EdaHayat

helinaslı

32

İlk ay

10 Haziran

2.bebek

normal

lalearslan

25

1 yıl

14 Haziran

İlk

rahim filminden 2 ay sonra

sonys

29

3.ay

20 Haziran

İlk

Normal

pampisim

bebegi

Düşükten sonra 2.ay

19 Haziran

İlk

Normal
huysuzmelek

27

ilk ay

28 Haziran

İlk

Normal

pisipamuk
26

İlk ay

26 Haziran

İlk

katinamm

28

5.ay

İlk

dilem

29

3.ay

İlk

UP_YG

26

7.ay

6 Temmuz

İlk

burcos

33

2.ay

3 Temmuz

İlk

çörek otu soğan kürü
eşe vitamin takviyesi

gulcanosi

23

İlk ay

28 Haziran

İlk

Normal

nuradamla

24

4.ay

8 Temmuz

İlk
ENABE

30

2 yıl

20 Temmuz

İlk(2 düşük normal doğum (3.5 aylık ikiz gebelik))

:nazar:HAMİLELİK YOLU GÖZLEYENLER:nazar:

:nazar::nazar:İŞTE UĞURLU LİSTEMİZ:nazar::nazar:

İSİM

KAÇINCI DENEME

BEKLENEN ADET TARİHİ

KAÇINCI BEBEK

dcl_xcl
28
17 ay
bat belli değil
ilk (2 düşük 1kürtaj)
aeangin

24

9.ay

5 Ağustos

İlk

umudumuz eylül bat bilgisi verilmedi
tekdilekim

22

7 ay

11 Ağustos

ilk

haber yok
papilloamour
27
5.ay
21 ağustos
İlk
umudumuz eylül bat bilgisi verilmedi
MyHos

26

8.ay

23 Ağustos

İlk

haber yok
tatlicadi55
26
7.ay
24 Ağustos
İlk
haber yok
vanillia

27

1,5 yıl

25 Ağustos

İlk

haber yok
küçükpisi

28

4.ay

25 ağustos

İlk

beklemede
orlic

27 ağustos

haber yok
ebebebruli

26
1,5 sene
28 ağustos
İlk
Nazarboncugm

25

3 ay

28 ağustos

İlk

ayaz1809
25
6.ay
30 Ağustos
İlk
seval88

24

4.ay

31 ağustos

İlk

orkide_m
31

2.ay

2 Eylül

İlk

graficdesigner
29
8.ay
5 Eylül
İlk
taylaninannesi

35

ilk ay

7 Eylül

2.bebek
(ilki erkek)

kelam
23
1.yıl
7 Eylül
İlk
gkcenglish

28
1,5 yıl
7 Eylül
İlk
taliha

25

2 yıl

8 Eylül

İlk

Karbeyza

28

4.ay

13 Eylül

İlk

asyahayat

29

2 yıl

17 Eylül

İlk

bilgemadam
29
1 yıl
18 Eylül
İlk (1 düşük)
bur_mus
23
12.ay
20 Eylül
İlk
fatmaipek

32

4.ay

23 Eylül

2.bebek
(ilki kız)

efsunn07
30
5.ay
28 Eylül
2.bebek
(ilki kız)

femolove

25

5.ay

Ekim

İlk

Lailahe illallah Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımızı ver.Amin

kıslardualarını gecıktırdıgım ıcın ozur dılerım cok skr hepsı bıttı ama dua st denk gelmıstır ınsl.. bu arada efsun cum benım ısmın lısteden neden sılındı acabaaa herhangı bır degısıklıkmı oldu yoksa :KK19:

canım 41yasin okumaya benide ekleyebilirsiniz,ben sizin için dua ederim,sizde bana dua edersiniz rahat bi hamilelik ve kolay doğum için hı?

tabi canım 10 gün sonra başlayacağız tatlım o zaman konuşuruz yine

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr...
Cuma günü aşılama yapılacak.. Randevu verildi...

canım inşallah tutar güzel haberini alırız

inşallah hamilelik belirtisidir bunlar canım

kıslardualarını gecıktırdıgım ıcın ozur dılerım cok skr hepsı bıttı ama dua st denk gelmıstır ınsl.. bu arada efsun cum benım ısmın lısteden neden sılındı acabaaa herhangı bır degısıklıkmı oldu yoksa :KK19:

canım eylül ayı için yeni bir liste yaparken yarım kaldı eylül batını ver ekleyeyim yine

kızlar bu cadı benim kızım bayramdan sonra düğüne giderken çektim
$DSC01828.jpg

X