Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

muhabbet güzel bakıyorum şekerler

asyacım Allah razı olsun evet okuyabiliriz geçen bir topikte gördüm 41 yasini okuyorlar herkes kaçtane okuduğunu yazıp toparlıyorlar 41 yasini önümüzdeki ay böylede yapabiliriz

kızlarrr nasılsınız..ne var ne yok:KK3:

hoşgeldin canım bizler aynıyız sen nasılsın bebiş nasıl
Evet malesef bende cumayı nasıl hüplesem diye düşünüyorum valla:KK52:

mümkünatı yok hüpletemem geçen hafta 3 gün hüplettiğimden:KK6:

ben de geldimmm kışlar :KK8: son iş günüm pek şenim :KK76:

ohhhh sefan olsun gez eğlen bizim yerimize de

merhaba kızlar.. bir süredir yazmıyordum. ama hep takipteydim.. bugun adet oldum. umudum zaten eylüldü.. bat 26 eylül.. tatilde olacagım nasipse o tarihte.. donüste guzel haberlerle gelirim inş.:KK34:

niye yazmıyorsun ki canım bende geçen listeye bakarken seni düşündüm naptı acaba diye :44:

herkese meraba...

hoşgeldin canım Allah sağlıklı doğumalr nasip etsin

merhaba kızlar ....yumuş dönemi gelmeden kocacımla küsüştük daha doğrusu o konuşmuyor şimdilik umarım düzelir yoksa bizim bebiş işi yatar.

yok fatmacım küsüşme ya geçen ay ben yaptım öyle sonra pişman oldum yumoş dönemin geçsin acısını çıkarırsın:KK23:

Off bee süper bişi bu bende haftaya böle olcam senin gibi gerçi şuan da gayet şenimm çünkü kocişimde yarın izinliymiişşş:KK52:bak şimdi ebebim yavruşum dediklerimi aynen patronun karşısına geçip söylüyorsun istersen bi kağıda not al tabiki önce patronunun kişiliğini sen biliyorsun en ii sen tanırsın ama ılıman bi kişiliği varsa aynen geç karşısına """efendim ben düşündümde bu hafta izne ayrılıyorum biliyorsunuz ve yarın tatil eğer sizde izin verirsenin cuma günü için biz bu akşam yola çıkmak istiyoruz ama tabi yine siz bilirsiniz olmadı cuma akşamı çıkacağız """ diye bi cümle kurarsan en sert patron bile yola gelir :KK34: Bugüne kadar alamadığım hiç bi izin olmamıştır bilgine tatlı dil işte naparsınn:KK52:
sen ne zaman dönceksin.. baya bi görüşemicez o zaman.. seni bi dahaki görüşümde gebiş olmanı istiyorum :KK49: o kadar !!!!! :KK9:

merhaba... senin alerjin nelere... hem hamişsin, nasıl geçiyor... astımmı, rinitmi var. yaşayan birinden öğrensem süper olacak canım...

meraba canım,hamileleikte zaten insanı strese sokabilecek bi sürü problem oluyo yani en azından benım hamileliğim öle geçti şuana kadar,bunun dışında satım alerjisi başlı başına bi problem,eylül ekim kasım ayında tıkanıyorum resmen,şükür Allah'a şuana kadar tıkanıklığım olmadı da olmasın da yani,benimki astım deil ama alerji,dikkat etmessem alerjim olan şeylere astım bile olabileceğimi söyledi dr. (Allah korusun),en başta toza,halı tüyüne,kedi köpek kuş tüyüne,çam ağaçları ve mantar türlerine alerjim varmış,kullandığın yorgan battaniye yastık mümkünse anti alerjik olsun demişti,toz alırken yüzüne bi maske tak,toz bezinde ıslak olsun dediler,yine evi süpürürkende maskeli iş yapıyorum ya da eşim yardım ediyor saolsun,bu yöntemler işe yarıyo gene az olsa,grip ve nezle acayip tetikliyo alerjileri,temelli tıkanıp kalıyo insan,dikkat edilecek yapacak bişi yok yani.

asyacım Allah razı olsun evet okuyabiliriz geçen bir topikte gördüm 41 yasini okuyorlar herkes kaçtane okuduğunu yazıp toparlıyorlar 41 yasini önümüzdeki ay böylede yapabiliriz

niye yazmıyorsun ki canım bende geçen listeye bakarken seni düşündüm naptı acaba diye :44:

yok fatmacım küsüşme ya geçen ay ben yaptım öyle sonra pişman oldum yumoş dönemin geçsin acısını çıkarırsın:KK23:

aaa evet 41 yasinde çok iyi fikir aslında bi gün öyle bi gün öylede yapabiliriz

şuan çalıştığım işi Kenzül Arş duasına borçluyum... yatsıdan sonra hergün okumuştum... (ozmanlarda ne güzel namazımı kılıyordum, tekrar kılmaya çalışıp bırakıyorum:26:).

bennde arada birakiyorum namazikaciyo yani :KK43:( seytan vesvese veriyo istee :KK43:(( baslamis oldugum hatim var az kaldi insallah onu bitirmeye calisiyor reglimin bitmesi lazim bitsin kenzulars dyasini ben okumaya baslicam allahin izniyle :)

sağolasın canım,Allah bebek sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah....

betusum o topici bende biliyorum 41 yasin ama zor olmazmi 1 ay icinde herkesr okunabilirmi yada hepimizin adina 1 kez mi yapilcak anlamadim ben onu ??

Efsam, Allah kızına uzun güzel ömürler versin, hayırlı yazgılar versin inşallah.. sana da sağlıklı doğum diliyorummm. ara da uğra bizim burlara :KK16:

sağol canım güzel dileklerin için sizin varmı bebiş bilmiyorum ama aynı dilekler bende de size gelsin ozaman,tabi uğrarım:KK66:))

meraba canım,hamileleikte zaten insanı strese sokabilecek bi sürü problem oluyo yani en azından benım hamileliğim öle geçti şuana kadar,bunun dışında satım alerjisi başlı başına bi problem,eylül ekim kasım ayında tıkanıyorum resmen,şükür Allah'a şuana kadar tıkanıklığım olmadı da olmasın da yani,benimki astım deil ama alerji,dikkat etmessem alerjim olan şeylere astım bile olabileceğimi söyledi dr. (Allah korusun),en başta toza,halı tüyüne,kedi köpek kuş tüyüne,çam ağaçları ve mantar türlerine alerjim varmış,kullandığın yorgan battaniye yastık mümkünse anti alerjik olsun demişti,toz alırken yüzüne bi maske tak,toz bezinde ıslak olsun dediler,yine evi süpürürkende maskeli iş yapıyorum ya da eşim yardım ediyor saolsun,bu yöntemler işe yarıyo gene az olsa,grip ve nezle acayip tetikliyo alerjileri,temelli tıkanıp kalıyo insan,dikkat edilecek yapacak bişi yok yani.

rinit mi? alerji olunca, ya rinit ya astım yada deri ile sıkıntın oluyor. benim alerjik rinit ve alerjik astım var. garip bi durumdayım bazende alerji yüzümde kabartı yapıyor... öle işte.. kendim temizlik yapmıyorum. dikkat ediyorum. da işte.... son zamanlarımda arttı...

yok canım olsun diye uğraşıyoruz :KK1: inşallah yakın zamanda alırız müjdeli haberler..

inşallah hayırlısıyla,vakti zamanı vardır herşeyin,olmuyo kalmıyo diye üzülmeyin yani,bende korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalmadım hemen 3ay sonra hamile kalabildim,Allah size de nasip eder inşallah...

Bende bir hafta kalıp döneriz çok olmaz bizimkisi ben genelde kışında izin bırakıyorum soğuklarda evde kalmaya bayılıyorum
veeee bende diyorumkii beni döndüğümde hamiş gör inşallah tam denk geliyo zaten:KK52:
sen ne zaman dönceksin.. Baya bi görüşemicez o zaman.. Seni bi dahaki görüşümde gebiş olmanı istiyorum :KK49: O kadar !!!!! :KK9:

rica ederim bebişş eee sölemedin mi dahaaa:KK53:
tşk ederim kuzucummmmm :KK49::KK49:

X