Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

:KK1:.. sağol canım nasip artık... bu gün sen ve ben bekliyeceğiz herhalde topiği kimsecikler yok...

bugün öyle olacak bencede .ebruş ve sevgi tatilde ohhhh ne güzel,güzelce de geçirsinler inşallah. bende tatile doyamıyorum sanırım şimdiden kurban bayramı için plan yapmaya başladım:21:

bugün öyle olacak bencede .ebruş ve sevgi tatilde ohhhh ne güzel,güzelce de geçirsinler inşallah. bende tatile doyamıyorum sanırım şimdiden kurban bayramı için plan yapmaya başladım:21:

maş. maş. enerjik gelsinler. stresleri gidip bebişleri gelir inş.. kafaları dağılınca iyi olur...

tüm sülaleyle aynı yerde olunca bayramlarda il dışına çıkmamız hayal oluyor:KK1:. küçükkende derdik keşke köyümüz bali olsa, tatillerde oraya giderdik diye:KK9:. evlendim eşimde buralı ve köyü yok... şansa bak:KK9:... neyse bizde tatile başka başka yerlere gideris inş.... seneye kalacağız herhalde:KK9:

maş. maş. enerjik gelsinler. stresleri gidip bebişleri gelir inş.. kafaları dağılınca iyi olur...

tüm sülaleyle aynı yerde olunca bayramlarda il dışına çıkmamız hayal oluyor:KK1:. küçükkende derdik keşke köyümüz bali olsa, tatillerde oraya giderdik diye:KK9:. evlendim eşimde buralı ve köyü yok... şansa bak:KK9:... neyse bizde tatile başka başka yerlere gideris inş.... seneye kalacağız herhalde:KK9:

bizim de eşimin ailesi burda benimkiler dışarda illa her bayram şehir dışına çıkıyoruz .bende de çok köy özlemi var ya ilerde diyorum gezeyim beğendiğim bir köyden ev alayım çünkü bizde de ne bende ne eşimde köy yok.

günaydın kızlar....

günaydın fatmacım senin tatil de bitti sanırım fatma pzt başlıyorsunuz herhalde

bizim de eşimin ailesi burda benimkiler dışarda illa her bayram şehir dışına çıkıyoruz .bende de çok köy özlemi var ya ilerde diyorum gezeyim beğendiğim bir köyden ev alayım çünkü bizde de ne bende ne eşimde köy yok.

günaydın fatmacım senin tatil de bitti sanırım fatma pzt başlıyorsunuz herhalde

evet cnm bugün evdeki son günüm başlıyacağız koşturmaya ekime kadar baya yoğun oluruz çocuklar anca alışıyor umarım bu sene çok ağlayan olmaz

bu arada betül kurban bayramı c.tesiye geliyor az tatil var yani...tabi birleştirmezsen ben okulda çalıştığımdan izin almam çok zor oluyor

bu arada betül kurban bayramı c.tesiye geliyor az tatil var yani...tabi birleştirmezsen ben okulda çalıştığımdan izin almam çok zor oluyor

9 gün olacak diye bir söylenti var ama ben pek inanmıyorum. 29 ekimden sonraki 4 günü izin alıcam ben galiba.okulda zor tabi izin almak

:KK17::KK17::KK17::KK3::KK3::KK3::KK3:günaydın kızlarr nasılsınız kimseler pek yok tatil moduna girdi galiba insanlar :KK16:
Bebek haberi varmı kızlar bayadır sevinemedik yaaaa:KK20:

merhaba arkadaşlar çook uzun zamandır giremedim. giremediğim zamanlar çok zor geçti. biliyosunuz sürekli bulantılarım oluyodu. en son doktora gittim. 1 haftada iki kilo verdiğimi söledi. ve artık bebeği besleyemediğimi ve bebeğin benim vücüdumdaki proteinleri yediğni söledi. 2 gün hastanede yattım. 6 kilo serum yedim :KK43: ama şimdi iyiyim. hala bulantılarım var ama eskisi gibi her yediğimi çıkarmıyorum. sizler neler yaptınız yeni hamiş haberleri varmı?

çok geçmiş olsun canım umarım bundan sonra iyi hissedersin kendini de hamileliğin tadını çıkarırsın buralarda pek bi değişiklik yok bu ay ben dahil herkes gecikme yaşadı hepimiz hamileyiz sandık ama yanıldık bi papillanın hla gelmedi ama o da tatile gitti bakalım ne zaman öğrenicez inşallah hamiledir
merhaba arkadaşlar çook uzun zamandır giremedim. Giremediğim zamanlar çok zor geçti. Biliyosunuz sürekli bulantılarım oluyodu. En son doktora gittim. 1 haftada iki kilo verdiğimi söledi. Ve artık bebeği besleyemediğimi ve bebeğin benim vücüdumdaki proteinleri yediğni söledi. 2 gün hastanede yattım. 6 kilo serum yedim :KK43: ama şimdi iyiyim. Hala bulantılarım var ama eskisi gibi her yediğimi çıkarmıyorum. Sizler neler yaptınız yeni hamiş haberleri varmı?

çok geçmiş olsun canım umarım bundan sonra iyi hissedersin kendini de hamileliğin tadını çıkarırsın buralarda pek bi değişiklik yok bu ay ben dahil herkes gecikme yaşadı hepimiz hamileyiz sandık ama yanıldık bi papillanın hla gelmedi ama o da tatile gitti bakalım ne zaman öğrenicez inşallah hamiledir

evet hamile olsun. ozaman tatilde herkes moral depolayıp geldiyse bi dahaki ay patlama yaşayabiliriz :)

X