Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

pembe mavi hakkında yazmışlardı diğer topikde bulursam ekleyim adresi cnm

günaydın tatlı topiğim görüyorum ki herkez burda herkesin iyi olmasınada sevindim ama burmus üzme kendini lütfen benimde bi kere gecikmişti tam 5 gün ama yoktu bişey gerçi benimki hava değişiminden kaynaklanmıştı herşeyin hayırlısı allah hepimizin yardımcısı olsun.. bennimde ağrılar devam bugün pek karın ağrısı hissetmedim ama belim biraz ağrıyo bakalım hayırlısı.. ama gelcejsede hemen gelsin ve bitsin tatile gitcem çünkü orda olmak istemiyorum

valla kuzum bilmiyorum ki kan kesin sonuç diyolardı ona güvenip girdik röntgene.. sonra tiroid için kontole gittim ilaçlarmı geciktirdi dedim yok ilaçlar geciktirmez dedi eğer 10 gün geçerse tekrarla testi dedi.. ya stres yaptın geciktirdin ya da kana geçmemiş olabilir dedi anlamadım ki.. hayırlısı olsun tatlım ya napalım bekleyip göreceğiz

hayırlısı olsun tatlım tatil iyi gelicek bende çarşambadan çıkıcam kısmetse bulgaristana gidicez nette araştırdım iltihap olabilirmiş sürekli oturuyorum ya şişiyor ayaklar anlamadım neden zor yürüyorum vallahi sürüklüyorum resmen

çok geçmiş olsun fıstığım yaaaaynı zamanda çıkıyoruz tatile süperrrr

bilgemadam tatlım ne yaptın? test yaptınmı regl olmadın inşallahhhh

cnm geçen hafta regli olmadımı benmi yanlış hatırlıyorum bu ay başladık yine olumsuz haberlere bir enabe çıktı inşallah batını bekleyenlerden alırız güzel haberleri.benim yumurtlama günümde yine sıkıntı çıkabilir eltim bebek mevlüdü yapıyormuş gerçi ben gitmek istemiyorum 5 saat yol gidilirmi mevlüd için gitmemek için elimden geleni yapacağım zaten kurbana gideceğiz ...

öylemiii geçmişi tam da okuyamadım en son olmamıştı ama bilemedim şimdi.. sizde bebek mevlüdü kırkındamı yapılıyo yoksa yeni doğduğundamı.. Allah kısmet ederse ben de 40ında yapıcam inşallah o günleri görebilirsek

genelde kırkı geçince yapıyorlar cnm ama birazda evdekilere kalmış ben kızımda 16 günlükken yapmıştık çünkü annemde k.vdede gidecekti bizim aileler şehir dışında oturyorda ondan erken yaptıydık.

biz de bebekle çok oynaşıyolarda canım elden ele, yüreğim kaldırmayabilir o yüzden 40ını beklemek isteyebilirim amannnn doğmamış çocuğa don biçmeye başladım yine

Ya simdi allah nasip ederse tatile gitcem ya muhtemelen orda olcam adet e havuzdan falan mahrum kalmak istemiyorum herkez tampon kullan dedi ama bide size sorayim dedim bi zarari yoktur demi

valla canım bende gidicem ya tatileo arada regl olursam diye ben de kara kara düşünüyorum.. rahat bişey diyolar ama bi deneriz olmassa.. bazı ülkelerde ped yerine onu kullanıyomuş kadınlar öyle duymuştum bence bi zararı yoktur ama rahatmıdır işte ben huylanırım gibime geliyo

günaydınlar canlarım ben geldiiimm

sabah işe biraz geç geldim gelir gelmez merakla açtım haberleri alayım diye
enabe canım hayırlı olsun ne güzel Allah sağlıkla kavuştursun yavruna yada yavrularına
fatma ve burcu üzülmemeye çalışın kızlar ya inşallah en yakın zamanda hamile kalırsınız sizde
sevgi kelebeğim iyi olmana sevindim kuzum
bende göğüs ağrısı falan kalmadı son haftama yine belirtisiz girmiş bulunmaktayım dün ovulasyon testi yaptım silik 2. çizgiyi gösterdi öteki teste elim girmiyor daha 5-6 gün var bata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…