Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

biz de bebekle çok oynaşıyolarda canım elden ele, yüreğim kaldırmayabilir o yüzden 40ını beklemek isteyebilirim amannnn doğmamış çocuğa don biçmeye başladım yine :KK1:

ben 3 aylık olmasını beklemiştim sırf bu yüzden :emir_bebek:

Ya simdi allah nasip ederse tatile gitcem ya muhtemelen orda olcam adet e havuzdan falan mahrum kalmak istemiyorum herkez tampon kullan dedi ama bide size sorayim dedim bi zarari yoktur demi

valla canım bende gidicem ya tatileo arada regl olursam diye ben de kara kara düşünüyorum.. rahat bişey diyolar ama bi deneriz olmassa.. bazı ülkelerde ped yerine onu kullanıyomuş kadınlar öyle duymuştum bence bi zararı yoktur ama rahatmıdır işte ben huylanırım gibime geliyo

ben kullandım kızlar ilk kullanımda tuhaf geliyorda sonra insan alışıyor rahat bişey kullanın bence

gunaydınn kızlar sabah test yaptım negatıf cıktı cok korkmustum bısey cıkar dıye:124:

iyi canım sevindim sen araştırılacak diyordun düşükler ne oldu gittinizmi dra

günaydın remziye.. sen de daha regl olmadın diğilmi? regl olmayanlar klubü gibi olduk iyice benim de 7 gün geçti hala tık yok

benım bugun 42. gun canım hıc olacakmısım gıbı bı belırtı de yok korka korka test yaptım Allah tan bısey yok elazıg dan boylama yaptırdım yarın obur gun gelır buyuk ıhtımalle hocaya gıtmıs bızım yenge hoca da tıbıka vardır demıs bakalım belkı ıyı gelır

valla canım bende gidicem ya tatileo arada regl olursam diye ben de kara kara düşünüyorum.. rahat bişey diyolar ama bi deneriz olmassa.. bazı ülkelerde ped yerine onu kullanıyomuş kadınlar öyle duymuştum bence bi zararı yoktur ama rahatmıdır işte ben huylanırım gibime geliyo

Benim de cok kafami kurcaliyo o ama napalim denicez artik ilk defa bakalim nasil oluyomus

ben 3 aylık olmasını beklemiştim sırf bu yüzden :emir_bebek:

ben kullandım kızlar ilk kullanımda tuhaf geliyorda sonra insan alışıyor rahat bişey kullanın bence

iyi canım sevindim sen araştırılacak diyordun düşükler ne oldu gittinizmi dra

yok betuscan yaa gıdemedık esımın ılacı bıtmek uzere bırde kdv ler felan var onu bıtırsın rahat kafayla gıderız artık unı ye

günaydınlar canlarım ben geldiiimm :KK16:

sabah işe biraz geç geldim gelir gelmez merakla açtım haberleri alayım diye
enabe canım hayırlı olsun ne güzel Allah sağlıkla kavuştursun yavruna yada yavrularına :KK9:
fatma ve burcu üzülmemeye çalışın kızlar ya inşallah en yakın zamanda hamile kalırsınız sizde
sevgi kelebeğim iyi olmana sevindim kuzum
bende göğüs ağrısı falan kalmadı son haftama yine belirtisiz girmiş bulunmaktayım dün ovulasyon testi yaptım silik 2. çizgiyi gösterdi öteki teste elim girmiyor daha 5-6 gün var bata

canım benim inşallah hayırlısıyla hamilesindir yaaa :KK49::KK49: daha var yapma bence test, gününde yaparsın ve çift çizgiyi görürsün inşallahhhh

benım bugun 42. gun canım hıc olacakmısım gıbı bı belırtı de yok korka korka test yaptım Allah tan bısey yok elazıg dan boylama yaptırdım yarın obur gun gelır buyuk ıhtımalle hocaya gıtmıs bızım yenge hoca da tıbıka vardır demıs bakalım belkı ıyı gelır

hmm bahsetmiştin tıbıka olayından yaptır bakalım canım senden duymuştum ilk defa.. inşallah faydasını görürsün bebişin sımsıkı tutunurrr:KK16:

günaydınlar canlarım ben geldiiimm :KK16:

Sabah işe biraz geç geldim gelir gelmez merakla açtım haberleri alayım diye
enabe canım hayırlı olsun ne güzel allah sağlıkla kavuştursun yavruna yada yavrularına :KK9:
Fatma ve burcu üzülmemeye çalışın kızlar ya inşallah en yakın zamanda hamile kalırsınız sizde
sevgi kelebeğim iyi olmana sevindim kuzum
bende göğüs ağrısı falan kalmadı son haftama yine belirtisiz girmiş bulunmaktayım dün ovulasyon testi yaptım silik 2. çizgiyi gösterdi öteki teste elim girmiyor daha 5-6 gün var bata

gunaydın cnm hoşgeldin nasılsın :KK49:inş.vardır hayırlısı olsun kuzummm :KK16:

kız önce de bakim nerde düştün peşimede buldun beni :)) benim bi topikim var zate orayı boş bırakamam canlarım ciğerlerim var orda kaç yıllık :KK34: dövmeyin beniiiiii:KK9:
dur kıs hemende ağlama ben bilgemadam ın peşine gittim onu başka topiklerde yakalım :KK4: napak şini bunu :KK9:

kız aldatmıyom beyaa gizli kaçak diil topikime gelin sizde beklerimmmm

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...r-buyrun-topigimize-985.html#post26164148:34:
abooooowwwww kizz bilgemadam bizi aldatiyon mu sennn hemen kuselim ebrucum hemen al tavrini bakam :KK61:

bebeişim valla apar topar iş çıktı dışarı göreve gittim o ytüzden haber veremeden çıkmıştım affolaa:KK43:
gelse saçını başını yolacam ben biliyom napacamı ben yaaa gelsin ele biii :KK53:

kaçmadım kaçmadım gönüllü gittiydim iş için :KK52:
hiç bi yerde yok kızz buuu nere gitti şini :KK1:

oyyyyyyyyyy yiyin beni yiyinnnnn :KK24::KK53::KK53:
bende kollarini yuzunu gozunu heryerini isircam :KK5:

pofffffffffffff kuzucann yaaa napalım bu ay bizden bi halt olmazz eylül en güzel ay onu bekkleyelim ama benim en sevdiğim kasım aşıkım kasıma :KK16::KK16:üzülme bi gün olcekk
kizlar dayanamadim test aldik esimle test yaptimm kipkirmizi tek bir cizgii yani negatiff alt ust oldum resmen yaa acayip moralim bozuldu :2::2::2:

tatlım seninde gelmişler bu ay hepmiz kandırıldık gerçekten benimde 3 günün sonunda geldi yaa napcan nasip kısmet enin yine avuntun var sarıl öp kızçeni:KK16:
merhaba kızlar düğünü yaptık bitti çok güzel geçti ama eşim dönüşde moralimi bozmayı başardı...benim hamişlik suya düştü düğünde geldi kırmızılar 4 gün geçmişti belki yine kimyasaldır bilmiyorum artık.yeni bat verirmiyim bilmiyorum belki eylülde denerim yine olmazsa şubata kadar istemiyorum sıkıldım tarih beklemekten ...okadar bel ağrısı çektim bir dr.a görünsem iyi olcak sanırım...yarın evimize dönüyoruz.

çook sevindim çookk bu ayın şanslı çiftleri sizsiniz tebrikler Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallahh
kızlar sayfada kimsecikkler yok ama ben yine de heyecaNIMI Sizimle paylaşacağım:))

bayram dönüşü birsürü güzel haber alacaktık ya hani ilkini kimse vermediyse ben vereyim inşlaah..

hamileyim kızlar Rabb ime çok şükür ki... memlekette bayramın 1.günü test yaptım pozitif çıktı dün de isyanbula gelirgelmez bthcg baktırdım, 2859 çıktı:) önümüzdeki hafta içi doktoruma gideceğim inş :))

biliyor musunuz hala inanamıyorum, ben öyle kolya kolya hamile kalamam aslında, 6 ayda bir ancak kalıyordum hepsindede düşükle sonuçlandı, yine çok korkuyorum bebeğimi kucağıma alamamaktan, bana dua edin olur mu.. rabb im sonuna kadar sağlıkla götürsün inş..

bu arada son adet tarihim 20 temmuz du ya diyorum ki kızlar hcg biraz yüksek çıkmamış mı? acaba bir problem mi var yoksa yine ikiz mi gelecek ki :) içim kıpır kıpır yaa :)

dua edin ne olur, ben size etmeye devam ediyorum...

valla benim de kahve lekelerle başladı gıcık bi durum dimi
kizlar uyuyamiyorum inanin ben hala regl olmadim bugun kahverengi akintim oldu halada geliyo kasiklarimda ve sol bacagda agri var eltime sordum kesin hamilesin dedi :)) 2 gun sonra testi tekrarla sonrada randevu alip doktora gidicen insallah sonuc pozitif cikarsa :)) kizlar yaa bu kahverengi akintinin bi sakincasi varmi esimle cok telase yapiyoruz:KK43:( bu konuda yardimci olun bana nolurr :KK43:(

üzülme dostum üzülme elden bişi gelmiyo ağlayıncada olmuyo gülüncede en iisi akışına bırakmak:KK34:
kizlar ben regl oldum cokk mutsuzum bu sefer oyle umitliydim ki ama olmadi maleseff :KK43:( randevu alicam doktor arastiriyorum bursadaki bayanlar bama fikir verebilr mi ? pembe maviye gidicem doktor ismi ???

kısssssssss kuzuuuuu hoşgeldin geçmişler olsun tekrardan hadi bakalım en uzun senin sürdü gerçi testte negatif çıkmış ama belki geç döllenir gelir bebeğinn bizimkiler uçtu bu ay napalımm:KK9:
Kızlar selam, iyisiniz inşallah.. Enabe tatlım hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağna almayı nasip etsin.. Burmus kuzusu üzülme bebeğim inşallah göreceğimiiz güzel günler yakındır hemencicik gelir bebişin.. Kızlar ne kadar teşekkür etsem azdır hepiniz çok tatlısınız ilgilendiniz Allah hepinizden razı olsun.. çok şükür iyiyim ayağım iyi bol bol yattım evde haftasonu denize bile girdim :KK9: :KK9: ve çok ilginçtir ki ömrü hayatımda hiç gecikmeyen reglim hala gelmedi :KK43: 7 gün oldu gecikti hala yok... anlamıyorum... boşverdim artık... işte böyle kuzucuklar...

canım benim inşallah hayırlısıyla hamilesindir yaaa :KK49::KK49: daha var yapma bence test, gününde yaparsın ve çift çizgiyi görürsün inşallahhhh

hmm bahsetmiştin tıbıka olayından yaptır bakalım canım senden duymuştum ilk defa.. inşallah faydasını görürsün bebişin sımsıkı tutunurrr:KK16:

bende hıc duymamıstım bızım gelın sureklı bahsederdı bılmedıgım ıcın pek cıddıye almadım sureklı etraftan duyunca bıde onu yaptıralım dedık ınsallah hayırlısı olur :44:

inşallah kuzum hayırlısı bakalım hangi gün gidiyorsun tatile

gunaydın cnm hoşgeldin nasılsın :KK49:inş.vardır hayırlısı olsun kuzummm :KK16:

hoşbulduk tatlım iyiyim çok şükür tatilden sonra mesai zorlasa da idare ediyoruz işte :KK8: hayırlısı canım ya bakalım.
sen de tatile gidiyormuşsun ne zmaan gidip ne zaman dönüceksin bakim

hoşbulduk tatlım iyiyim çok şükür tatilden sonra mesai zorlasa da idare ediyoruz işte :KK8: Hayırlısı canım ya bakalım.
Sen de tatile gidiyormuşsun ne zmaan gidip ne zaman dönüceksin bakim

evet cnm zor olur tatil dönüşü çalışmak ama alışıyor insan bende bu çarşamba gidicem 10 eylülde burdayım inş.dün d.kontrol ilacım bitti bugun yarın olurum artık ayaklarım çok ağrıyor cnm ya 1 hafta önce şişmişti şimdide ağrıdan yürüyemiyorum hep oturmaktan sanırım dün bengaylayıp sardım ama geçmemiş :KK15:

kız önce de bakim nerde düştün peşimede buldun beni :)) benim bi topikim var zate orayı boş bırakamam canlarım ciğerlerim var orda kaç yıllık :KK34: dövmeyin beniiiiii:KK9:

kız aldatmıyom beyaa gizli kaçak diil topikime gelin sizde beklerimmmm

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...r-buyrun-topigimize-985.html#post26164148:34:

bebeişim valla apar topar iş çıktı dışarı göreve gittim o ytüzden haber veremeden çıkmıştım affolaa:KK43:

kaçmadım kaçmadım gönüllü gittiydim iş için :KK52:

oyyyyyyyyyy yiyin beni yiyinnnnn :KK24::KK53::KK53:

pofffffffffffff kuzucann yaaa napalım bu ay bizden bi halt olmazz eylül en güzel ay onu bekkleyelim ama benim en sevdiğim kasım aşıkım kasıma :KK16::KK16:üzülme bi gün olcekk

tatlım seninde gelmişler bu ay hepmiz kandırıldık gerçekten benimde 3 günün sonunda geldi yaa napcan nasip kısmet enin yine avuntun var sarıl öp kızçeni:KK16:

çook sevindim çookk bu ayın şanslı çiftleri sizsiniz tebrikler Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallahh

valla benim de kahve lekelerle başladı gıcık bi durum dimi

üzülme dostum üzülme elden bişi gelmiyo ağlayıncada olmuyo gülüncede en iisi akışına bırakmak:KK34:

kısssssssss kuzuuuuu hoşgeldin geçmişler olsun tekrardan hadi bakalım en uzun senin sürdü gerçi testte negatif çıkmış ama belki geç döllenir gelir bebeğinn bizimkiler uçtu bu ay napalımm:KK9:

ay tatlım ne güzel tek tek yorum yapmışssın pek güzel olmuş :KK1: geçti bebemm ayağım ağrımıyo artık.. bu gecikmeyi niye yaşıyorum hala anlamış değilim gördüm işte bişi olmadğını şitreste yapmıyorum ama gelmiyor.. tatildede gelmese bari de rahat rahat yüzsem :KK9:

bende hıc duymamıstım bızım gelın sureklı bahsederdı bılmedıgım ıcın pek cıddıye almadım sureklı etraftan duyunca bıde onu yaptıralım dedık ınsallah hayırlısı olur :44:

hayırlısı canım dene tabiii, psikolojik olarak bi rahatlaması bile olur :emir_bebek:

hoşbulduk tatlım iyiyim çok şükür tatilden sonra mesai zorlasa da idare ediyoruz işte :KK8: hayırlısı canım ya bakalım.
sen de tatile gidiyormuşsun ne zmaan gidip ne zaman dönüceksin bakim

tatlım bu çarşamba ayrılıyorum 10 eylülde dönücem kısmetse :21::KK52:

evet cnm zor olur tatil dönüşü çalışmak ama alışıyor insan bende bu çarşamba gidicem 10 eylülde burdayım inş.dün d.kontrol ilacım bitti bugun yarın olurum artık ayaklarım çok ağrıyor cnm ya 1 hafta önce şişmişti şimdide ağrıdan yürüyemiyorum hep oturmaktan sanırım dün bengaylayıp sardım ama geçmemiş :KK15:

teker teker gitseydiniz bari :KK52: :KK1: aynı dönem yoksunuz yani :KK5:
güzel güzel dinlenip bebek fikrinden tamamen uzaklaşmanızı rica ediyorum kafayı boşaltıp gelin :KK35:

teker teker gitseydiniz bari :KK52: :KK1: aynı dönem yoksunuz yani :KK5:
güzel güzel dinlenip bebek fikrinden tamamen uzaklaşmanızı rica ediyorum kafayı boşaltıp gelin :KK35:

valla yaaa denk gelmiş ebruşla :KK23::KK23: canım inan uzaklaşmak istiyorum zaten yoruldum ya.. bi şeyi çok istemek kötü bişey galiba:KK31: yani regl olaydım iyiydi böyle beklemekte zormuş hiç başıma gelmediğinden anlayamıyodum... bakalım ne zaman teşrif edecek

kıslar nabersiniz bakalım geçmişi okumaya çalışıyorum yeni hamile haberleri vardır inşallah bi listeye bakıcam gelicem.papilo ve ebeb hadi bakalım gezin tozun tatil sonra hayırlı haberler verirsiniz inşallah.

valla yaaa denk gelmiş ebruşla :KK23::KK23: canım inan uzaklaşmak istiyorum zaten yoruldum ya.. bi şeyi çok istemek kötü bişey galiba:KK31: yani regl olaydım iyiydi böyle beklemekte zormuş hiç başıma gelmediğinden anlayamıyodum... bakalım ne zaman teşrif edecek

kesinlikle kötü bir durum sebepsiz gecikmesi benim geçen ay 3 gün gecikmişti sinir olmuştum senin 1 hafta gecikmiş ya

Bu arada bende doktora gittim 12.günü yani cumartesi bir tane yumoşum varmış 14mm bir tane daha varmış 12 mm yani iğne için uygun değil sanırım bugün ölçmek için tekrar çağırdı inşallah büyümüşlerdir.sonra iğne hayırlısı olsun bakalım.ben de diyorumki hafta içi iğnemi vurulduktan sonra ilişki falan olcak ya sonra cuma günü 1 hafta tatile çıksam sizce bir sakıncası olurmu?yani tutunacağı varsa tutunmaz falan yoksa bir sorun olmazmı_?

efsun listeyi düzenlersin heralde benim bat 23 eylül deneme 4.ay eğer bu ay gelirse bebiş eşimin doğum günü hediyesi olur 30 eylülde veririm haberi.
birde kızlar yumurtlamayı kolaylaştıran yiyecekler neler bu ay biraz çalışayım birde kaymak erkeklerde işe yarıyor haberiniz ola...eşime kaymak alıcam yesin bol bol bal ile...

Ayy tabikiside yapıcamm tatlımm seviyorum konuya cevap vermeyi bişiler yazmayı madem paylaşıyoruz burayı bakışmaya gelmedik herhalde yapabileceğimiz tek şey yazı yazmak:KK34:
Ayağının ii olmasına sevindim çatlak filan yokmuş dimi tatilede gidicen ohh ne güzel bizimde 10 eylül:KK52:
ay tatlım ne güzel tek tek yorum yapmışssın pek güzel olmuş :KK1: Geçti bebemm ayağım ağrımıyo artık.. Bu gecikmeyi niye yaşıyorum hala anlamış değilim gördüm işte bişi olmadğını şitreste yapmıyorum ama gelmiyor.. Tatildede gelmese bari de rahat rahat yüzsem :KK9:

Hayırlısı canım dene tabiii, psikolojik olarak bi rahatlaması bile olur :emir_bebek:

ben burdayımm efsunum üzülme onlar gelince gidicen ben yalnız kalmazsın yani:)))
teker teker gitseydiniz bari :KK52: :KK1: Aynı dönem yoksunuz yani :KK5:
Güzel güzel dinlenip bebek fikrinden tamamen uzaklaşmanızı rica ediyorum kafayı boşaltıp gelin :KK35:

X