Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kizlar dayanamadim test aldik esimle test yaptimm kipkirmizi tek bir cizgii yani negatiff alt ust oldum resmen yaa acayip moralim bozuldu :2::2::2:

anımlar benim de adetim 4 gün gecikti... bu gün eşim nova adlı bir test getirmiş, yaptım ama sonuç negatif... pazartesiye adet olmazsam kan tahlili yaptırayım diyorum ama bir yandan da yarın ya da bugün acilden mi tahlil yaptırsam diye de düşünüyorum... devlet hastanelerinin acilllerinde yaparlar mı acaba ?

anımlar benim de adetim 4 gün gecikti... bu gün eşim nova adlı bir test getirmiş, yaptım ama sonuç negatif... pazartesiye adet olmazsam kan tahlili yaptırayım diyorum ama bir yandan da yarın ya da bugün acilden mi tahlil yaptırsam diye de düşünüyorum... devlet hastanelerinin acilllerinde yaparlar mı acaba ?
canım burmus la sen bnce kan testi yaptırın en net sonuç ordan çıkaar

kizlar dayanamadim test aldik esimle test yaptimm kipkirmizi tek bir cizgii yani negatiff alt ust oldum resmen yaa acayip moralim bozuldu :2::2::2:

bence kapılma umutsuzluğa sen demiştin demi yumurtlama tarihim 19-20 ağustos diye çok küçüktür annesi daha o hemen göstermez kendini sen kan testi yaptır bence

anımlar benim de adetim 4 gün gecikti... Bu gün eşim nova adlı bir test getirmiş, yaptım ama sonuç negatif... Pazartesiye adet olmazsam kan tahlili yaptırayım diyorum ama bir yandan da yarın ya da bugün acilden mi tahlil yaptırsam diye de düşünüyorum... Devlet hastanelerinin acilllerinde yaparlar mı acaba ?

canım bence sende direk kan tesi yaptır genelde küçükse çıkmıyo ama acele etme bence bekle pezartesiye kadar hem daha çok kesinleşmiş olur bi nevi

bence kapılma umutsuzluğa sen demiştin demi yumurtlama tarihim 19-20 ağustos diye çok küçüktür annesi daha o hemen göstermez kendini sen kan testi yaptır bence

yokk bebeimm benim yumurtlama donemim 10 ile 13 u arasindaydi benim regl dongum 21 gunde 1 oluyo aslinda hemen gostermemesi normal dimi cok kucukse negatif mi cikar ?? ufff yaaa cok umitliyim hala eger kirmizilar gelirse cok uzulurum :KK43:(

yokk bebeimm benim yumurtlama donemim 10 ile 13 u arasindaydi benim regl dongum 21 gunde 1 oluyo aslinda hemen gostermemesi normal dimi cok kucukse negatif mi cikar ?? ufff yaaa cok umitliyim hala eger kirmizilar gelirse cok uzulurum :KK43:(

canım yapma byle hani kndimizi olumsza hazırlıcaktık daha birşy yokken başladın sen ama çook erkencisinn sabah ola hayrola sen rahat bi uyu sabah duruma göre hareket et :13:

canım yapma byle hani kndimizi olumsza hazırlıcaktık daha birşy yokken başladın sen ama çook erkencisinn sabah ola hayrola sen rahat bi uyu sabah duruma göre hareket et :13:

yaa zaten 1-2 gun daha gelmezse tamam hamileyim dicem o zaman kan testi yaptirmaya gidicem ordada negatif gormek istemiyorum :KK43:( yaa eger varsa cok kucuktur dimi onun icin negatif gosterdi yaa bisi soyleyin bana tecrubeli yokmu kizlarr yaa cok ihtiyacim var size aglicam nerdeyse :KK43:(

merhaba kızlar düğünü yaptık bitti çok güzel geçti ama eşim dönüşde moralimi bozmayı başardı...benim hamişlik suya düştü düğünde geldi kırmızılar 4 gün geçmişti belki yine kimyasaldır bilmiyorum artık.yeni bat verirmiyim bilmiyorum belki eylülde denerim yine olmazsa şubata kadar istemiyorum sıkıldım tarih beklemekten ...okadar bel ağrısı çektim bir dr.a görünsem iyi olcak sanırım...yarın evimize dönüyoruz.

Günaydın canlar. Benim BAT 28 ağustostu. Normalde hiç düzensizlik yaşamam. Dün adet oldum ama böyle çamurr gibi . Gün boyu öyle devam etti bugün normale döndü. Böyle akıntı neden olur ki?:KK43:((

kızlar sayfada kimsecikkler yok ama ben yine de heyecaNIMI Sizimle paylaşacağım:))

bayram dönüşü birsürü güzel haber alacaktık ya hani ilkini kimse vermediyse ben vereyim inşlaah..

hamileyim kızlar Rabb ime çok şükür ki... memlekette bayramın 1.günü test yaptım pozitif çıktı dün de isyanbula gelirgelmez bthcg baktırdım, 2859 çıktı:) önümüzdeki hafta içi doktoruma gideceğim inş :))

biliyor musunuz hala inanamıyorum, ben öyle kolya kolya hamile kalamam aslında, 6 ayda bir ancak kalıyordum hepsindede düşükle sonuçlandı, yine çok korkuyorum bebeğimi kucağıma alamamaktan, bana dua edin olur mu.. rabb im sonuna kadar sağlıkla götürsün inş..

bu arada son adet tarihim 20 temmuz du ya diyorum ki kızlar hcg biraz yüksek çıkmamış mı? acaba bir problem mi var yoksa yine ikiz mi gelecek ki :) içim kıpır kıpır yaa :)

dua edin ne olur, ben size etmeye devam ediyorum...

oleeyyyyy gelin hadiii nolurr beni yanlzı bırakmayın kocam da yok zateennn :KK43:(

kızlar sayfada kimsecikkler yok ama ben yine de heyecaNIMI Sizimle paylaşacağım:))

bayram dönüşü birsürü güzel haber alacaktık ya hani ilkini kimse vermediyse ben vereyim inşlaah..

hamileyim kızlar Rabb ime çok şükür ki... memlekette bayramın 1.günü test yaptım pozitif çıktı dün de isyanbula gelirgelmez bthcg baktırdım, 2859 çıktı:) önümüzdeki hafta içi doktoruma gideceğim inş :))

biliyor musunuz hala inanamıyorum, ben öyle kolya kolya hamile kalamam aslında, 6 ayda bir ancak kalıyordum hepsindede düşükle sonuçlandı, yine çok korkuyorum bebeğimi kucağıma alamamaktan, bana dua edin olur mu.. rabb im sonuna kadar sağlıkla götürsün inş..

bu arada son adet tarihim 20 temmuz du ya diyorum ki kızlar hcg biraz yüksek çıkmamış mı? acaba bir problem mi var yoksa yine ikiz mi gelecek ki :) içim kıpır kıpır yaa :)

dua edin ne olur, ben size etmeye devam ediyorum...
çok sevinidm cnm ya ne mutlu sana ALLAH TAMAMINA ERDiRSİN sağlıklı hamilelik ve doğum olsun:KK9:drısı da başımıza olsun belirtilerin ve nasıl hamile kaldığın gibi detayları da yazsana canım biz de nasiplenelimm:KK50:

çok sevinidm cnm ya ne mutlu sana ALLAH TAMAMINA ERDiRSİN sağlıklı hamilelik ve doğum olsun:KK9:drısı da başımıza olsun belirtilerin ve nasıl hamile kaldığın gibi detayları da yazsana canım biz de nasiplenelimm:KK50:

gülüm öncelikle şunu söyleyeyim ki pek umudum yoktu, çünkü yukarda da yazdığım gibi kürtajdan sonra 6 aydan önce hamile kalmam diye düşünüoyrdum. ilk iki ay birşey olmadı zaten, geçen ay da yumurtlama günleri eşimle bozuşmuştuk 1 hafta boyunca bir araya gelmemiştik.. bu ay tam ramazanın başında hasta oldum, sonra temizlenince dedim kendi kendime bu aya dikkat etmeye başlayacağım artık, ovulasyon testi aldım, günlerimi takip ettim ve günaşırı değil hergün aralıksız yumurtlama günlerinde eşimle birlikte oldum.. (ay çok detay oldu ya utandım) (ama napiim bebek için biraz çalışmak gerekiyormuş gerçekten, çünkü ben normalde o işlerde biraz soğuğumdur:KK30:)
sonra yumurtlama günlerim geçtikten sonra kendimi takip ettim, kasıklarımda ince ince sancılar vardı ama bunları normalde hissedemeyebilrirz, oruçlu oldugumuz için vücutta başka çalışan bir yer olmayınca kasıklarımı çok iyi hissettim ben. tabii bu hamile oldugum alamına da gelmiyordu.. sadece hareket hissediyordum.. ovulasyon testlerine yapmaya devam ettim, hep çizf silik çizgi çıkıyorsdu yumurtlama günlerim geçmiş olmasına rağmen, orda biraz şüphelendim, gebelik tsti aldım yaptım çıkmadı :KK43: sonra dedim yok bu da yalanmış :) bi de beni hastalık ztmanı çok fena sivilce basar, yine bastı çenemi, hemde iki tane kocaman irinli sivilce iğrençti... başka hiçbir belirti de yoktu, ne karın ağrısı ne kasık ağrısı ne göğüste bir değişiklik.. hiçbirşey.. ama bayram günü elimdeki testi bir yapayım dedim :)) ÇİFT ÇİZGİ.. hemen eşime söyledim ama bizimki çok realisttir.. istanbul a gidince bakalım dedi:KK43:
dün geldim, kan testi yaptırdım ve sonuç 2859 :) şimdi içimde bir heyecan acaba ikiz mi diye :)

sizce????

amma da uzatmışım hee hakkınızı helal edin...
az önce cvp yazdım ama gelmedi galiba neye cnm değerin 7 haflık gibi duruyo blki de ikiz olabilir hayırlısı our inşallah.Bnm de yumurtlamammdan beri kasıklarımda batmalar vve belimde hafif sızlar hiisstm .Ama birkaç gündür aidraımı yaparken ağrı çekiyom sol yumrtalığımda çok sızlıyo ya bu aydan çok umutluydum ama bu iş çıkınca umudum azaldı.iDrar tahlili yemz enfksyon yok yarın da ultrsna girecem orda da bişy çıkmassa kdın dğma gidecm hiiçç te gidesim yooook :KK50:

X