Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

valla ne olsun cok kotuydu ya tek basına muhasebede olmak ısler 2 ye 3 katlandı Allahtan geldı arkadas rahatladım bıraz bende hala ne gelen ne gıden var test yapmayada tırsıyorum acıkcası:KK53::KK37:

bu arada arkadasım dun aksam dogum yaptı erken dogum rıskı vardı dun mısafırlıge amcasına gecmıs olsuna gıtmısler sancı baslamıs sezeryana almıslar cok tatlı bı tosuncuk dogurmus cok sevındım valla arkadasla konustum cok yakın arkadasım olur kendısı tuylerım dıken dıken oldu cok sevındım Allah hepımıze yasatsın boyle bı duyguyu onunda esınde azosperm vardı amelıyat felan olmustu bosuna amelıyat olmadan once hamıle kalmıstı arkadasım doktorlar hep mucıze dıyorlardı tup bebek yapmaya bıle karar vermıslerdı Allah ıstedımı ne olursa olsun hangı hastalık olursa olsun o bebegı verır. sıkmayalım canımızı bızımde olur elbet:KK16:

valla ne olsun cok kotuydu ya tek basına muhasebede olmak ısler 2 ye 3 katlandı Allahtan geldı arkadas rahatladım bıraz bende hala ne gelen ne gıden var test yapmayada tırsıyorum acıkcası:KK53::KK37:

tatlimm hosgeldin ozlettin gercekten kendini :) gelmesinlrr zaten hiiicc cagirmayalim o kirmizilari :) kac gun geciktin tatlim bat ne zamandi ?

bizde onu öptük çoookk kocamann habersiz bırakmasın bizi
papilloamour um herkezi öpüyormuş :KK54::KK54::KK54::KK54:

hoşgeldin canımm hadi gözün aydınn
slmm lar kızceler nasılsınız artık arkadas geldı rahatca takılabılırım :124::124:

inşallah olacakk inşallahh patlama yaşayabiliriz hazır olunn
nasılsınız kızlar var mı yeni hamilelerimiz

hadi inşallahh bellimi olur geelde hemen hamile kalabiliyolar bi ben kalamadım düşükten sonraa:KK52:

bizde onu öptük çoookk kocamann habersiz bırakmasın bizi

hoşgeldin canımm hadi gözün aydınn

inşallah olacakk inşallahh patlama yaşayabiliriz hazır olunn

hadi inşallahh bellimi olur geelde hemen hamile kalabiliyolar bi ben kalamadım düşükten sonraa:KK52:

oylede bızım bıraz tehlıkelı daha unıv.gıtmedık tahlıl ıcın esımın bı ılacı var 4 tane kaldı onuda bı bıtırsın hayırlısıyla tahlılımızı yaptırırız . aranızda kurtaj olan varmı kurtajdan ne kadar zaman sonra adet gorulur bılen varsa soylesın yahu benım kurtaj tarıhı 17.08 yanı bır ayı gectı:26:

selam kızlar ne var nr yok bakalım hamiş var mı hamiş.Benim bat tarihine daha çook var nasıl sabredecem bilmemeem:KK53:

oylede bızım bıraz tehlıkelı daha unıv.gıtmedık tahlıl ıcın esımın bı ılacı var 4 tane kaldı onuda bı bıtırsın hayırlısıyla tahlılımızı yaptırırız . aranızda kurtaj olan varmı kurtajdan ne kadar zaman sonra adet gorulur bılen varsa soylesın yahu benım kurtaj tarıhı 17.08 yanı bır ayı gectı:26:

bebişin olması tehlikelimi canım. doktora gitseydin keşke....

bebişin olması tehlikelimi canım. doktora gitseydin keşke....

3. oldu ya 3 ten sonrası tehlıkelı oluyormus tekrar dusebılırmıs ondan dolayı 3 ay korunun dedı yanıkorunmaya calıstık hanı bu korunanlar sureklı kazaya ugrar yaa yoksa ben de mı :KK53::KK53: bebek dusunurken bı amuda kalkmadıgımız kalıyordu yıne tutturamıyorduk eger sımdı olursa cok enteresan olur :KK52:

ben geldim kuzucuklarım
nasılsınız.
ben iyiyim işte bended papilloştan çok umutluydum hayırlısı tabi herşeyde var bir hayır bebiş olsa zorluk çekecekti çok çatlak yoktur inşallah.

3. oldu ya 3 ten sonrası tehlıkelı oluyormus tekrar dusebılırmıs ondan dolayı 3 ay korunun dedı yanıkorunmaya calıstık hanı bu korunanlar sureklı kazaya ugrar yaa yoksa ben de mı :KK53::KK53: bebek dusunurken bı amuda kalkmadıgımız kalıyordu yıne tutturamıyorduk eger sımdı olursa cok enteresan olur :KK52:

hımm bende doktorunun tehlikeli dediğini hatırlıyordumda... sağlıklıca doğacaksa hamiş ol inş.

ben geldim kuzucuklarım
nasılsınız.
ben iyiyim işte bended papilloştan çok umutluydum hayırlısı tabi herşeyde var bir hayır bebiş olsa zorluk çekecekti çok çatlak yoktur inşallah.

hoşgeldin.. napalım. çalışıyoruz. arada da topikte çene çalıyoruz:KK9:

ben geldim kuzucuklarım
nasılsınız.

hosgeldin tatlim :) bende cok umutluydum ondan nese ki olmamasi belki daha hayirliymis demekki :KK43:

benim az once afedersiniz ama agzima aci aci su geldi iyyyyykkkk :)) boyle belirti varmi kii :KK1::KK1::KK1::KK1:

hımm bende doktorunun tehlikeli dediğini hatırlıyordumda... sağlıklıca doğacaksa hamiş ol inş.

ben geldim kuzucuklarım
nasılsınız.

hoşgeldin.. napalım. çalışıyoruz. arada da topikte çene çalıyoruz:KK9:

merhabalar, iş var arada okuyorum. birazdan öğle arasıdna daha çok bakarım..

size eşimi çekiştirmek istiyorum:KK9:. dün eve biraz geç gittim. elbise alacaktım. neyse aldım döndüm. taşınacağız ya... eşim evi dağıtmış. daha doğrusu düzenliyormuş :KK9:. dolabın birinin içini boşaltmış, düzenliyor. ben gelmeden önce başlamış. yemek yedik felan saat gece 12de bitirdi. yatasıya 1 oldu tabi:KK9:. bana elletmiyor bile. yanına yardıma gitsem, tepemde durma, karışma dedi durdu... neyse eline sağlık hallettide yazık yordu kendisini... işide yoğun. birde böle yoruyor yoruyor sonra 3-4 gün kımıldamadan yatıyor. "hiç ortan yok aşkım" dedim. bozuldu... ablasınada takıntılı. tedavi görüyor hatta. kendi evlerinde temizlik yapıyor ama dip köşe... elleri ayakları acıyasıya kadar. didik didik... aşırı... ay eşimde de mi var ki o takıntıdan. mükemliyetçiklik var. iştede öle. kendisi anlatıyor. memuru işi yanlış yapıyor diye çoğunu kendi sırtladı.tabi memurunun canına comcom:KK9: alem bu adam ya....

topik çok cansız kimsecikler yok :KK43:

bizi görmüyosun aynı aşkolll. bak yukarda bişey yazmıştım yorumlayı ver bali can sıkıntın gitsin canım:KK9:

X