Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inş.cnm benim hiç gerek kalmaz bakalım benim sonum nolucak sen aşılama yaptırmışmıydın

Canlarim ben geldim

Uzun zamandir giremiyordum,bayramda da Samsundaydim firsatm olmadi

Gecmis bayraminiz mubarek olsun hanimlaaaarr :)))

Gelelim banaaaa , Samsun donusu grip oldum cook fenayim suan,elimi kaldircak halim yok canim hiiic bisee istemiyo yemek fln yemek istemiyorum,bulantim yok cook sukurr

Az once dr.dan geldim,smdi gorumcemin magazadaym,bebegimizi gorduk kalp atislarini da duyduuuk Allahm bebek isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ins bitanelerim

Kocamin gozleri doldu yaa :) biz 14 senedir taniyoruz birbirimizi,we bunlar hayal gibiydi bize ama smdi bebegmz olcak coook sukur ...

Baya tahlil yaptirdi dr.um,2gibi kocacim gelcek isi rast gelsin,sonuclara gore biser yazacak

Bool bool sohbet ederiz bi rahata cikayim de canlarim ins hamis haberleri wardir tlfondab giriyorum okuyamadm

Opuyorum herbiriniziiiii

merhabalar, iş var arada okuyorum. birazdan öğle arasıdna daha çok bakarım..

size eşimi çekiştirmek istiyorum. dün eve biraz geç gittim. elbise alacaktım. neyse aldım döndüm. taşınacağız ya... eşim evi dağıtmış. daha doğrusu düzenliyormuş . dolabın birinin içini boşaltmış, düzenliyor. ben gelmeden önce başlamış. yemek yedik felan saat gece 12de bitirdi. yatasıya 1 oldu tabi. bana elletmiyor bile. yanına yardıma gitsem, tepemde durma, karışma dedi durdu... neyse eline sağlık hallettide yazık yordu kendisini... işide yoğun. birde böle yoruyor yoruyor sonra 3-4 gün kımıldamadan yatıyor. "hiç ortan yok aşkım" dedim. bozuldu... ablasınada takıntılı. tedavi görüyor hatta. kendi evlerinde temizlik yapıyor ama dip köşe... elleri ayakları acıyasıya kadar. didik didik... aşırı... ay eşimde de mi var ki o takıntıdan. mükemliyetçiklik var. iştede öle. kendisi anlatıyor. memuru işi yanlış yapıyor diye çoğunu kendi sırtladı.tabi memurunun canına comcom alem bu adam ya....

heheh yok yapmadım annem yarın inşallah onu da sırf tüp bebişçiye gidicez diye yoksa yapmam yanii bakalım belkide gelir kırmızılar belli olmaz
popillomuzda hamiş bence ama şuan yok düştüde inşallah bişi olmamıştır yaaaa
kiz bana bak bana test yaptin mi diye soruyo bir suru belirtin var :))) tup merkezine gitmeden test yapip oyle git ayy merak ediyorum artik yaaa hamileler ciksin artik popillosumuzda gelmedi zati onuda hala merak ediyorum

korkma korkma bişeycik olmaz inşallah progestanı bende içiyorum bende adet düzensizliği olmuştu 3-5 ay doktor verdi hatta sen bunu hamile kalana kadar kullan dedi hatta kaldıktan sonra bile kullanmanda sakınca yok dedi düşğü engelliyo ya benide daha önce bi düşüğüm var o sebeple sen sıkma canını güzel düşün güzel olsun
inşallahhh bayramın birinci günü 1 damla kan geldi düşük riski var yatman lazım dedi oturarak çalışıyorum progestan verdi doktor onu kullanıyorum ama çok kokrkuyorum

yoık canım hiç aşılama olmadı eşimin sperm azlığı çıkmıştı direk tüp bebek demişlerdi bize aşılama vakit kaybı bide zaten yaa yapacaksan daha sağlam bişi olmalı o acıyı çekiyosan iğneler filan eşimde normalde sigara içen birisi ama ramazandan önce bıraktı bebiş için bakalım belkide onun yüzü suyu hürmetin erabbim vermiştir meleğimizi
inş.cnm benim hiç gerek kalmaz bakalım benim sonum nolucak sen aşılama yaptırmışmıydın

ne güzel eşin sigarayı bırakınca belki durumu düzelmiştir. inş. hayırlısı ile bebişin olur ve kucağına alırsın...

aminn inşallah o da daha iyi anlar sigaranın ne kadar kötü bişey olduğunu dahada ağzına sürmez zaten

ay şu sigara ve alkolden hep nefret ettim ya. tiksiniyorum resmen. eşimde evlendiğimiz ilk aylarda sigara içerdide, sanki yanımda kül tabağı var gibi hissederdim. Allahtan alkolü sevmiyor....

papilloamour la konuştum kızlar çatlak olabilrmis röntgeni bekliyoruz dedi test yaptırmışlar gebelik için negatif çıkmış Rapor vericekmis doktor onu bekliyorlarmış inş.çıkık falan yoktur

papilloamour la konuştum kızlar çatlak olabilrmis röntgeni bekliyoruz dedi test yaptırmışlar gebelik için negatif çıkmış Rapor vericekmis doktor onu bekliyorlarmış inş.çıkık falan yoktur

ay aman Allah korusun. inş. iyidir... görülmez kaza işte. bebişin bu ay olmaması belki daha hayırlıdır. düştü ya... nasip işte...

ayy çok şükür alkol bizdede yok damlası bile neyse artık sigarada yok inşallah ohh sağlıklı bir yaşamm
ay şu sigara ve alkolden hep nefret ettim ya. tiksiniyorum resmen. eşimde evlendiğimiz ilk aylarda sigara içerdide, sanki yanımda kül tabağı var gibi hissederdim. Allahtan alkolü sevmiyor....

yaaa ben dedim ona bak yaa görülmez kaza işte çatlamış olabilir dediydim neyseki gitmiş çok şükür doktora ama bebiş yokmu yaaa
ben ondan çok umutluydum o da benden demekki bendede yok

papime geçmiş olsun burda olmazsam iletirsiniz canlar.
nasılsınız ne var ne yok..eylülde bombalar patlıcak hadi bakalım..

ay aman Allah korusun. inş. iyidir... görülmez kaza işte. bebişin bu ay olmaması belki daha hayırlıdır. düştü ya... nasip işte...

bebiş yokmuş olsun çok şükür iyi ya inş.çatlakta yoktur
papime geçmiş olsun burda olmazsam iletirsiniz canlar.
nasılsınız ne var ne yok..eylülde bombalar patlıcak hadi bakalım..
iletiriz cnm inş.patlar bombada hepimiz hamiş kalırız
ayyy canim benim yaaa tuh slm soyle bizdende ( cok gecmis olsun

as cnm söylerim tabi

benimde az kaldı ilacımın bitmesine ama reglimin 3.gunu tatilde olucam kontrolede gidemiycem hem doktorum da izinde bu ay kendimiz deneyelim diyorum olmazsa zaten tekrar gidicem hemde doktorum gelir hala ne sorunum var belli bile değil ya sıkıldım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…