Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aaaaa asil sana aşkolsun benim yaptigim yorumu yorum diye saymiyomusun (
valla benimde giguslerim epey hassas ama bu regl olucam icinde olabilir :)) senin bebis yolda olmasin kizz insallah epeydir alamadigimiz o guzel haberi insallah verirsin bu ay en cok popillosumdan ümitliydim bide senden hissettim sanki o duyguyu hadi bakalim hayırlısı inşallah :))

hoşgeldin datlummmmm geçmişi okumadım hiç kusuramakma işler birikmiş bata kaç gunun kaldı inş.bu ay seninledir bıdığın hayırlısı olsun kuzummm

bata çok var daha o yüzden belirti değildir gibime geliyor 10 gün falan var.
bu arada remziye ne yaptı onu merak ettim ben

hoş geldin cicim bende hiç bakmadım geçmişe kusura bakma valla biz direk konuya dalıyoz galiba

ooooooo hadi bakalım belirtiler başlamış inşallah vardır bebek bereketli ramazan ayında inşallah hepimize bereket gelmiştir:))

haklsıın tatlım burmus dışında kimse yorum yapmamış yazmalıydım

sende de göğüs ağrısı varmış galiba kaç gün var bata hadi hayırlısı güzel haber alalım artık yaaa

kızlar ben bişey daha sorcam size ben geçen ay bi 5inde bide 31 inde oldum ya adet batı hangisine göre hesaplamam gerekiyo 31 ine göre mi ?

sende de göğüs ağrısı varmış galiba kaç gün var bata hadi hayırlısı güzel haber alalım artık yaaa

bu arada efsuncun dua listemizine zaman güncellicen normalde bugün benim günün güme gitmesin allah korusun

ala ala daha var batınada inş.bu ay hamişsindir cnm üşütmüşte olabilirsin dikkat et kendine

ayyy valla kızlarr yaa bıraktım artık napayım yaa dikkat ede ede :) valla gün falan hesaplamadım gelişi güzel yaptık hep kısmet işte bilemiyosun ki...sabah yazmıştım kızlar ama siz yoktunuz dün akşam CAN diye bir türk filmi izledim tam bizi anlatıyor valla..çift çocuk yapmaya çalışıyor olmuyor bir türlü kadın aynı bizim gibi ayaklarını duvara yaslıyor bekliyor sallıyor falan :) ama duygusal bir film ağladım baya..izlemenizi tavsiye ediyorum...

muccckkkss tatlim hic onemli degil :)

evey canim var gogus agrisi ilk uclari acidi 2 gun falan sonra komple yuryrken bile aciyodu ama simdi gecti gibi :) bat yarin bilmiyorum ya hep olmicakmis gibi geliyo akintim cok var gecmistede yazdim okudun mu bilmiyorum o korkutuyo beni sana sorsa iliski sirasinda esimin penisinin ustunde kaliyo bembeyaz akinti baya yogun bu ne demek ? kisti olanlarda mi boyle oluyo?

bu arada efsuncun dua listemizine zaman güncellicen normalde bugün benim günün güme gitmesin allah korusun

güncelledim bile şekerim

o zaman benim bata 8-9 gün var... eee ama ben ayın birinde tatile çıkcam nasıl olcak şimdi o... hamile olsamda bi dert olmasam da

yok ya hamileykende çok güzel tatil yapabilrsin öyle düşünme

ya çok akıntı özellikle bat dönemi genellikle hamişlerde oldu burada hep öyle okuduk.bence k,stle alakalı değildir hamişsindir inşallah

tabiki çoooook mutlu bi tatil geçiririm ama yüzemem (( ama olsun bebişime feda olsun bende güneşlenirim sadece o zaman

atlamışdır canım yorumunu ya... yoksa cevap vermezmiyiz sana....

bu arada sende burmusda pek alıngansınız. yoksaa geliyorlarmııı beklenenler

insallah tatlim ama pek sanmiyorum cunku onceki aylardada boyle akintim oluyodu bnm eger kirmizilari gorursem gidip goruncem doktora hormon testi falan yaptircam bakalim ne olcak

neyyy göğüs ağrısı mı neyy ovülasyon testinde çift çızık mııııı bunlar hepp belirti arkadaşşşşşş haydi inşallahhh yaaaa

insallah tatlim ama pek sanmiyorum cunku onceki aylardada boyle akintim oluyodu bnm eger kirmizilari gorursem gidip goruncem doktora hormon testi falan yaptircam bakalim ne olcak

burmus bana sen hamilesin giibi geliyo yaa bilemiyorum tabiki yanılıyoda olabilirim ama sanki görmiceksin reglini gibi hissediyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…