Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ya bencede mantıklı testi kullanıp tam o zamanı yakalamak ama şöyleki zaten bizim 2 güne bir ilişki oluyo o aralarda testte de tam o zaman gelince denk gelir gibime geliyor muhakkak.. denenebilir kuzum kullanıp ilk ay hamile kalanda birsürü kişi var araştırmıştım ben baya ama doktorum da böyle söyledi benimde karışık kafam :44:

sen nerden almıştın ani bir kararla ben alayım ozaman

merhaba canlarrrrr :KK3:

geçmişi çok okuyamadım :KK17: pc de bişiler war ya, hadı hayırlısı :KK52:

umarım heepiniz iyisinizdir we umarım hamiş haberleri de patlar bgün de :KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:Allah iyyiliğini versin bacım senin şakasına dedim ben onu.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
akşamda yapsan olur zati spermcanlar 48 saate kadar içerde yaşayabiliyorlar pusuda bekliyorlar yani:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yok kiz oyle diyolar ya zati hani sabah spermler daha kaliteli olur falan diye yanlis mi biliyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlar benim tavsiyem ovulasyon testleri yasa hesaplamalar yapmadan hatta tarihe bile bakmadan regl bitiminden sonra her gun kocanızda beraber olmanız. Hatta bir yerlerde okudum, kocanıza guzel süprizler hazırlayıp onu heyecanlandirmaniz da cok ise yarıyormuş. Aylardır deniyorsanız bir kere de size tavsiyem bunu denemeniz.. Allah hepinizin yardımcısı olsun ve en guzel zamanda hamileliği yasamanızı sağlasın..

batı 26,27,28,29,30 ağustos olan arkadaşlar. Nerdesiniz. Son hafta grubu belirtiler ne alemde. Ben hiç yok ya. Çok mutsuzum.

sen nerden almıştın ani bir kararla ben alayım ozaman
canım ben gg den laboquick marka idrarla yapılanından aldım içinde 20 tane falan vardı. 10. günümde başladım sabah akşam 2 kere yaptım görmek istedim yani o koyu çift çizgiyi yumurtluyomuyum diye 14. günde de gördüm sana denemeni tavsiye ediyorum en kötü ne olabilirki önümüzdeki ay denemem diye düşünmüştüm ben, inşallah sen de işe yarar kuzucummm bende şu arı sütü polenini bulayım diyorum biyerlerden

batı 26,27,28,29,30 ağustos olan arkadaşlar. Nerdesiniz. Son hafta grubu belirtiler ne alemde. Ben hiç yok ya. Çok mutsuzum.
canım benim 26sı.. belim kasıklarım ağrıyor ve beyaz yoğun kıvamda bir akıntı mevcut .. tüm bunlar benim regl belirtilerim bağırıyor bana bangır bangır geliyorum diyor ama test mest yapmadım tek çizgiyi görüp üzülmek istemiyorum artık zaten umudum yok boşuna kendime umutlar yaratak istemiyorum.. hakkımızda hayırlısı kuzum mutsuz olma lütfen, bizim şuan üzüldüğümüz şeylerde bile bir hayır vardır, her şeyin bir zamanı vardır en hayırlı şekliyle olsun inşallah en güzel zamanda gelsin meleklerimiz

canım benim 26sı.. belim kasıklarım ağrıyor ve beyaz yoğun kıvamda bir akıntı mevcut .. tüm bunlar benim regl belirtilerim bağırıyor bana bangır bangır geliyorum diyor ama test mest yapmadım tek çizgiyi görüp üzülmek istemiyorum artık zaten umudum yok boşuna kendime umutlar yaratak istemiyorum.. hakkımızda hayırlısı kuzum mutsuz olma lütfen, bizim şuan üzüldüğümüz şeylerde bile bir hayır vardır, her şeyin bir zamanı vardır en hayırlı şekliyle olsun inşallah en güzel zamanda gelsin meleklerimiz

belkide süpriz yapar canım sana bellimi olur

az önce işim çıktıda yazamadım...

Dogum kontrol hapları dogru bir sekilde her gun aynı saatte içildiginde en iyi dogum kontrol yöntemi. Hatta başarısı %100 gibi. Fakat diger hicbir kontrol yontemi haplar kadar başarılı degil diyor doktorlar. Benim eniştem de jinekolog ben sadece onun dediklerini, kongrelerde özellikle dogum kontrol haplarının faydalarının zararlarına oranla çok daha yuksek oldugunu anlattı. Ben de onu dinledim de kullandım. Bu kadar yıl hic bir zararını görmedim. İnsallah ilerleyen yıllarda da görmem.. Ama tabi gene de kısmet tabi hersey olabilir cnm..

doğrudur... ancak ileriki yıllarda görülmesi bakımından 1 yıldan fazla ve sürekli kullanılmamalı diye açıklama okumuştum, kitapta... isim vermemde sakınca yoksa yazarın (doktorun) adını verebilirim...

canım ben gg den laboquick marka idrarla yapılanından aldım içinde 20 tane falan vardı. 10. günümde başladım sabah akşam 2 kere yaptım görmek istedim yani o koyu çift çizgiyi yumurtluyomuyum diye 14. günde de gördüm sana denemeni tavsiye ediyorum en kötü ne olabilirki önümüzdeki ay denemem diye düşünmüştüm ben, inşallah sen de işe yarar kuzucummm bende şu arı sütü polenini bulayım diyorum biyerlerden

tatlim bu ay mi denedin testi yoksa onceden deneyip yinede sonuc negatifmi cikti ? bir soru daha ari sutu poleni ne ise yariyor?

adet belirtileri var canim bu ay da boyle gececek belli:KK52::KK52:uzulmuyorum Rabbim en hayirlisini biliyor o ne zaman verirse emanetini o zaman alcaz artik:KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar benim tavsiyem ovulasyon testleri yasa hesaplamalar yapmadan hatta tarihe bile bakmadan regl bitiminden sonra her gun kocanızda beraber olmanız. Hatta bir yerlerde okudum, kocanıza guzel süprizler hazırlayıp onu heyecanlandirmaniz da cok ise yarıyormuş. Aylardır deniyorsanız bir kere de size tavsiyem bunu denemeniz.. Allah hepinizin yardımcısı olsun ve en guzel zamanda hamileliği yasamanızı sağlasın..

ya ben alsamda dediğin gibi yaparım ama merak ediyorum ne zaman yumurtluyorum acep
:KK52:

valla ben 30 temmuz ama bu ay hiç umut yok bende belirtide yok.geçen ay umutluydum ve 1 hafta önceden kasıklarım ağrıyordu çokça akıntım vardı acaba diyorum bu belirtilerde mi psikolojik oluyor bende

kuzular ya gülen adamları falan nasıl koyoyorsunuz msjlara. Bakıyom bakıyom bir şey göremiyom.

onlardan biride benim batım 28 temmuz ama sadece kasık batmalarım var birazda akıntı ama çok diil az o yüzden hiç umudum yok bu aydan da ama sürekli sol gözüm atıyor sinir bişi

X