Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kizlar ben cook kotuyum cookk annem babam kardesim samsuna gittiler bizim orda findik tarlalarimiz var onun icin babam kalp krizi spazmi gecirmis daha oncede gecirmisti yogun bakimda falan kalmisti 1 hafta ama kalp damarlarindan 1 i tikaliymis anju olcakmis anlamamis burdaki doktorlar taaa samsunda simdi anju olcak ayyy cokk fena oldum simdi aldim haberini nolur dua edin acilsin damari :KK43:(( yanina gidemiyorum cok merak ediyorum onu offff :KK43:((

canım geçmiş olsun ben hemencik ediyorum duamı.rabbim babanın şifasını verir inşallah.

canım liste ilk sayfada güncelleniyor

sitedeki tadilattan dolayı şimdi güncelleyebildim şimdi görebilirsin kendini canım

seb hangi ara test yaptın canım ya yok yıkılma hemen Allah hayırlısını versin ayrıca senin bat geçmediki testin çok güvenilir değildir eğer hassas test değilse.

inşallah canım bak ne güzel sonuçların temiz çıkmış güzel haberini de ne yakın zamanda veririsin canım

canımm teşekkürler:))):KK9::KK9:

geçmiş olsun bur-mus acil şifalar diliiyorum uzakda olmak zor gerçekten cnm dua etmekten başka çare yok.
sue 1 günüm geçmeden niye test yaptın cnm beklemek zor ama gününün geçmesini bekle

tutamadım kendimi fatmaipek. belki çıkar dedim varsa. ama sanırım yok baksana. gerçi belirtilerim hala aynen devam edio

hepinize cok tesekkur ederim kizlar babam henuz girmedi birazdan gircekmis anju olmaya offf :KK43:(

bur-mus bende samsunluyum kızzz çokk geçmiş olsunn ben termeliyimm sen neresinden..allah babana acil şifalar versin canımmm üzüldüm.
oncelikle tesekkur ederim tatlim allah razi olsun :KK43: yaa ne guzel cok sevindim bizde termeliyiz :) terme evci bizim sizin ? sen samsunda misin suan ?

kizlar ben cook kotuyum cookk annem babam kardesim samsuna gittiler bizim orda findik tarlalarimiz var onun icin babam kalp krizi spazmi gecirmis daha oncede gecirmisti yogun bakimda falan kalmisti 1 hafta ama kalp damarlarindan 1 i tikaliymis anju olcakmis anlamamis burdaki doktorlar taaa samsunda simdi anju olcak ayyy cokk fena oldum simdi aldim haberini nolur dua edin acilsin damari :KK43:(( yanina gidemiyorum cok merak ediyorum onu offff :KK43:((

Ahh canım benim çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin babacığına inşş hayırlısı ile en kısa zmanda sağlığına kavuşur bizide habersiz bırakma

Ahh canım benim çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin babacığına inşş hayırlısı ile en kısa zmanda sağlığına kavuşur bizide habersiz bırakma

amin canim allah razi olsun hepinizden burayada girmesem daha cok dusunucem bi elimde ev telefonu haber bekliyorum iste kardesim cok onemli bisey olmadigini telaslanmamam gerektigini soyledi demin biraz rahatladim cok sukur babamlada konustum iyiyim ben merak etme kizim dedigi an dahada rahatladim :) haberdar ederim sizi merak etmeyin canim arkadaslarim benim :)

Tatlım duanı daha sabah okudum ama anca girip yazabiliyorum inşallah rabbim kabul eder meleğinizi verir sizlere
bu arada minikgelin diye bir arkadaş vardı topiklerin birinde eşinde hiç sperm bulunamamıştı yıkılmıştı kız ameliyatla sperm bulup transfer etmişlerdi tutmamıştı ama 2. Transferi tutmuş dün öğrenmiş o yüzden rabbime kim engel herşeye yeter onun gücü ben çok sevindim paylaşmak istedim sanki ben hamileyim o derece sevindim yani:KK16:

hadi yaa inanki bende çok sevindim yazısını olumuştum çok üzülmüştüm onunda hiç umudu yoktu çok ağlıyodu ayyy yaa vallahi rabbim çok büyük vallahi hepimize umut olsun hiç vazgeçmedi o kadar umutsuzluğa rağmen helal olsunnn...

amin canim allah razi olsun hepinizden burayada girmesem daha cok dusunucem bi elimde ev telefonu haber bekliyorum iste kardesim cok onemli bisey olmadigini telaslanmamam gerektigini soyledi demin biraz rahatladim cok sukur babamlada konustum iyiyim ben merak etme kizim dedigi an dahada rahatladim :) haberdar ederim sizi merak etmeyin canim arkadaslarim benim :)

bende rahatladım şimdi biraz babanada soğan yedirmek lazım sen suyunu iç onadan soğanını yedirin :) benim babamda bir ara rahatsızdı ayaklarında damarlarıyla ilgiliydi o sıra çok araştırdım soğan damarları açıyormuş bir araştır derim canım..

bende rahatladım şimdi biraz babanada soğan yedirmek lazım sen suyunu iç onadan soğanını yedirin :) benim babamda bir ara rahatsızdı ayaklarında damarlarıyla ilgiliydi o sıra çok araştırdım soğan damarları açıyormuş bir araştır derim canım..

gercekten mi ayy varsa oyle bisi hemen arastiririm valla benim babam duymasin aninda yer valla oyle bitkisel kurlere bayilir ne duyuyosa yiyo valla :) tesekkur ederim tatlim :)

hepinize cok tesekkur ederim kizlar babam henuz girmedi birazdan gircekmis anju olmaya offf :KK43:(

oncelikle tesekkur ederim tatlim allah razi olsun :KK43: yaa ne guzel cok sevindim bizde termeliyiz :) terme evci bizim sizin ? sen samsunda misin suan ?

Hayır canım istanbuldayım ben.Annem termeli kuşçulu köyünden :)

oh oh ne guzel akraba cikcaz valla belli mi olur taniyoruzdur belki birbirimizi benim ananem fatsali :))

babamda fatsalı geyikçeli köyünden canım :)

Hayır canım istanbuldayım ben.Annem termeli kuşçulu köyünden :)

babamda fatsalı geyikçeli köyünden canım :)

hiiiimm anladim tatlim duymadim hic o koyu ama annemde babamda termeli onlar kesin biliyodur :) sen gittin mi hic samsun termeye ?

ben fatsaya cok gitmedim 2 kere falan gitmisimdir oda cok kucuktum hatirlamiyorum :)

X