Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

göremediğim için oan hiçbirşey duymadım aklımda neden bebişi göremiyorum sorusu wardı kocam duymuştur da sormadım , kendi dr.um bayramdan sonra gel demişti,dün ağrım war

diye acile gitmiştik :18:

anladım canım da bayramdan sonrası biraz geç değilmi acildeki doktoru boşver başka bi kadın doğumcuya görünsen...kötü bişey yoktur ama en azından için rahatlar endişelerini giderir

off gün geçmiyor sanki hoşgeldin canım...çalışırken sanki zaman daha çabuk ve dolu geçiyordu evde olmak sıkıcıymış yaa sen çalışıyomusun evdemisin?

evdeyim tatlim ben :KK43: dogru soyluyosun daha once calisiyodum evlendikten sonra biraktim calismiyorum :) ama ilk baslarda cok zorlandim :) bugun esim evde patliyo evde oturmaktan her hafta sonu disari cikmak istiyo :))

evdeyim tatlim ben :KK43: dogru soyluyosun daha once calisiyodum evlendikten sonra biraktim calismiyorum :) ama ilk baslarda cok zorlandim :) bugun esim evde patliyo evde oturmaktan her hafta sonu disari cikmak istiyo :))

bende 2 ay oldu işten ayrılalı 6 yıl aralıksız çalışınca evde olmak çok zor geldi ilk ay güzeldi dinlendim tatil yaptık zaman geçti ama şimdi bunalıyorum hamile filan kalsaydım en azından kontroller filan derken zaman geçerdi büyütürdük bebişi o da yok en iyisi yeniden çalışmaya başlayayım ben...benim eşimde öyledir evde durmaktan pek hoşlanmaz yorgun olmadığı zamanlarda hep gezmek ister annesine çekmiş :KK9:

kizlar buarada babam cok iyi allaha cok sukur kalbine 2 tane stent takildi bundan sonra daha dikkatli olmasi gerekiyo cok mutluyum ama erken teshis olmus allahtan kalp krizi falan gecirmedi o zaman ameliyat olmasi getekebilirmis cok sukur ki suann cook iyi masallah :))

kizlar buarada babam cok iyi allaha cok sukur kalbine 2 tane stent takildi bundan sonra daha dikkatli olmasi gerekiyo cok mutluyum ama erken teshis olmus allahtan kalp krizi falan gecirmedi o zaman ameliyat olmasi getekebilirmis cok sukur ki suann cook iyi masallah :))

baban mı rahatsızdı çok geçmiş olsunn

kistin mi var canım neden uyguluyorsun soğan kürünü:26::26:

yok canım kistim falan yok ama burdaki arkadaşlar tavsiye ettiler faydalarını okuyunca aklıma yattı. doktora falan da gitmedik biz. 6. denememiz ama bir an önce anne olmak istiyorum. nasılsa yan etkisi falan da yokmuş

merhaba kızlar.dün baya geç yattım sabah fena uyumuşum kendime gelemedim hala çok uyumaktan.akşam midafirliğe gidicez rahatım bu hafatsonu.
Gunaydin herkese gunlerdir evde olmadigim icin yazamadim . Dun gece geldim ve bu sabah kirmizi bi gune uyandim maalesef yeni bat 10 eylul hayirlisi artik .:KK31:

canım hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki aya olur
bugünde midem fena zor tutuyorum bat yakın olsa kesin hamileyim derim ne oldu bana anlamadım birde akşama misafirim var.gecede bişey yiyemedim bulantıdan :KK43:

fatma hayırdır inşallah midenimi üşüttün acaba?

kızlar gördüm kırmızıları dün :) buna da şükür, özletmişlerdi kendilerini :))) ama kırmızılar gelince duaları okuyamadım kızlar. abdest sonrası okucem hepsini, bu ay olsun olmasın gider dualarımız yerine :) zaten hepimizin uygun zamanı var inşallah :))

benimkiler de durur mu geldi hemen ablası :KK70: hahaha... neyse kısmet tabi bu işler henüz zamanımız gelmemiş :) yakındır inşallah...

canım bu kadar sık enfeksiyon oluyorsan tahminim iç genital bölgeleri sürekli temizliosun? genital temizliği sadece dış kısım için ve bunun için olan ürünlerle yapın kızlar! vajinanıza ne kadar su veya temizlik ürünü denk getiriseniz enfeksiyonlarınız hiç bitmez. çünkü vajinanın veya genital bölgelerin sık yıkanması oranın florasını bozar.. aman dikkat.:KK45:

orkidecim sen de özellikle mantar vs olduğun zamanlar tuvalet sonrası bile her defasında yıkamamaya çalış, nemli bıraktığın anda artar çünkü enfeksiyon..

bir de her akıntı mantar veya enfeksiyon olmayabiliyor, üzmeyin kendinizi :) bebiş gelcekse her türlü gelir canım.. Allah yardım eder her türlü
:KK16:

çok doğru bende aynı şekildeydim mantardan enfeksiyondan kurtulamazdım sonra bir arkadaşım uyardı bende çok yıkardım

tünaydın hanımlaaaaaaar:KK3::KK3:

nasılsınız bgünnnn

yaaa bizim bebiş hala ultrasonda görünmedi endişeleniyorum :18::18::18:

günaydın tatlım drun ne dedi peki ??
listemiz kabarık ama neden kimsecikler yok...gelin de çene çalalım kızlar sıkıldım:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

canım burası genelde haftaiçi mesai saatlerde kalabalık oluyor evvet liste epey kabardı toparlamakta zorlanıyorum bazen:KK37:

çok şükür cnm gözün aydıınn :KK16:

bende 2 ay oldu işten ayrılalı 6 yıl aralıksız çalışınca evde olmak çok zor geldi ilk ay güzeldi dinlendim tatil yaptık zaman geçti ama şimdi bunalıyorum hamile filan kalsaydım en azından kontroller filan derken zaman geçerdi büyütürdük bebişi o da yok en iyisi yeniden çalışmaya başlayayım ben...benim eşimde öyledir evde durmaktan pek hoşlanmaz yorgun olmadığı zamanlarda hep gezmek ister annesine çekmiş :KK9:

evet canim bende 3 yil calistim liseye falan giderkends yazlari bile durmazdim hep yogundum isten ciktigimda nisanliydim dugun hazirliklari falan pek bisey anlamadim acikcasi evlendikten sonra bunalima girdim acikcasi :)ama 5 -6 ay sonra alistim :) simdide calismasi zor geliyo :))

yok canım kistim falan yok ama burdaki arkadaşlar tavsiye ettiler faydalarını okuyunca aklıma yattı. doktora falan da gitmedik biz. 6. denememiz ama bir an önce anne olmak istiyorum. nasılsa yan etkisi falan da yokmuş

soğan kürü özellikle pcos,rahminde küçük myomları olanlar ve çikolata kisti olanlar için öneriliyor canım,kistleri yok ediyor...umarım faydasını görürsün ama doktora görünmeden yinede kür yapmanı önermem ne olur ne olmaz

evet canim bende 3 yil calistim liseye falan giderkends yazlari bile durmazdim hep yogundum isten ciktigimda nisanliydim dugun hazirliklari falan pek bisey anlamadim acikcasi evlendikten sonra bunalima girdim acikcasi :)ama 5 -6 ay sonra alistim :) simdide calismasi zor geliyo :))

bende alışmaktan korkuyorum hemen başlamam lazım işe:KK9:

merhaba kızlar.dün baya geç yattım sabah fena uyumuşum kendime gelemedim hala çok uyumaktan.akşam midafirliğe gidicez rahatım bu hafatsonu.

canım hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki aya olur

fatma hayırdır inşallah midenimi üşüttün acaba?

çok doğru bende aynı şekildeydim mantardan enfeksiyondan kurtulamazdım sonra bir arkadaşım uyardı bende çok yıkardım

günaydın tatlım drun ne dedi peki ??

canım burası genelde haftaiçi mesai saatlerde kalabalık oluyor evvet liste epey kabardı toparlamakta zorlanıyorum bazen:KK37:

cnm ben gitmiştim ya dr. a bayramdan sonra gel,görürüz kalp atışını da duyarız demişti...dün yine ayakta gezindim brz ağrım oldu korktum,gece de dışarda olcaktım , ewden çıkınca ilk kadın doğum hastanesi war acili war oraya gittik , keseyi gördü bebeği göremiyorum dedi .. o an abdal gibi oldum ne soru sordum ne bişe mal oldum yanii... geve boyunca aklımdaydı , arkadaşlarımlaydm ama aklım başka yerdeydi,annemi aradım şimdi,görünmemesi anormal dedi,mercimek dahi olsa görünür dedi,sonuçta 1,5 aylık hamilesin dedi

napim kızlar şimdi ben :18:

gözünüzaydın canım

soğan kürü özellikle pcos,rahminde küçük myomları olanlar ve çikolata kisti olanlar için öneriliyor canım,kistleri yok ediyor...umarım faydasını görürsün ama doktora görünmeden yinede kür yapmanı önermem ne olur ne olmaz

bende alışmaktan korkuyorum hemen başlamam lazım işe:KK9:

bende kızıma hamile kalmadan 3 ay önce falan bırakmıştım işi sonrada kızım 1.5 yaşındayken başladım şimdi yine evde oturasım var çok.Allahın izniyle hamile kalsam da ücretsiz izinle 2.5 yıl falan otursam diye can atıyorum

cnm ben gitmiştim ya dr. a bayramdan sonra gel,görürüz kalp atışını da duyarız demişti...dün yine ayakta gezindim brz ağrım oldu korktum,gece de dışarda olcaktım , ewden çıkınca ilk kadın doğum hastanesi war acili war oraya gittik , keseyi gördü bebeği göremiyorum dedi .. o an abdal gibi oldum ne soru sordum ne bişe mal oldum yanii... geve boyunca aklımdaydı , arkadaşlarımlaydm ama aklım başka yerdeydi,annemi aradım şimdi,görünmemesi anormal dedi,mercimek dahi olsa görünür dedi,sonuçta 1,5 aylık hamilesin dedi

napim kızlar şimdi ben :18:

bence annen haklı kimi bebekler geç gösteriyor kendini ben de 7 . haftanın sonlarında görmüştüm. ama çok endişeniyorsan bu haftaiçi başka bir doktora git canım bayrama var çünkü daha

bende kızıma hamile kalmadan 3 ay önce falan bırakmıştım işi sonrada kızım 1.5 yaşındayken başladım şimdi yine evde oturasım var çok.Allahın izniyle hamile kalsam da ücretsiz izinle 2.5 yıl falan otursam diye can atıyorum

hamile kalsam zaman su gibi geçer kesin bişeyler okurum kontrollerini beklerim cicişler alırım:KK9::KK9::KK9: ama tek başına evde oturmak çok sıktı beni her gün bir önceki güne benziyo sanki kurslara yazıldım onlar da eylülde başlıycak...işim çok stresliydi ozamanlar ayrılsam da dinlensem evde diye dualar ediyordum ama çabuk sıkıldım...inşallah bebişlerimiz gelir de onlarla ilgileniriz büyütürüz dolu dolu geçiririz zamanımızı:KK16::KK16::KK16::KK16:

hamile kalsam zaman su gibi geçer kesin bişeyler okurum kontrollerini beklerim cicişler alırım:KK9::KK9::KK9: ama tek başına evde oturmak çok sıktı beni her gün bir önceki güne benziyo sanki kurslara yazıldım onlar da eylülde başlıycak...işim çok stresliydi ozamanlar ayrılsam da dinlensem evde diye dualar ediyordum ama çabuk sıkıldım...inşallah bebişlerimiz gelir de onlarla ilgileniriz büyütürüz dolu dolu geçiririz zamanımızı:KK16::KK16::KK16::KK16:

ay inşallah canım hamilelikte zaman çabuk geçiyor zaten bebiş geldikten sonra hele hiç anlamıyorsun
en yakın zamanda hamile kalırız inşallah sağlıkla:KK49:

kızlar ben çıkıyorum evi toparlayayım biraz girerim sonra yine
bugün karbeyzanın dua günü.Allah kabul etsin dualarımız.

X