Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aminn palllim amiinnn..Allah ne dileğin varsa kabul etsin bu güzel cuma gününde..tontis bi bebiş versin sana inşallahhh :))

aminnnn kuzum amin
ağzına eline yüreğine sağlık bitanem

kızlar hamile değilim ama midem acayip heran orucum gidebilir ne yapsam geçerki.kızımda karnını ovalayım geçer diyor kuzucum

canlarim gunaydinn hepicinize :)) dun bizimmm meshuuuurr salla titretimizi yaptim sabah kasiklarim cok agriyodu simdide agriyo acaba zorladimmi kendimi cok yada yerlesiyomu dersiniz :)) yani belki bukadar erken olmaz herhalde dimi bu yerlesme iliskiden ne kadar zaman sonra oluyo ki ??

valla canım nette bi hesaplayıcı var ben ordan baktım 18 temmuz sat benim ana rahmine ekilmeye 6 ağustos yazıyodu. adetten en fazla 1 hafta önce oluyo diye biliyorum. ama ben de sürekli uyguladım bu ay salla titret'i inşallah bu ay alırız güzel hamişlik haberlerini

Kızlar beni de eklermisiniz listeye..YAşım 35, 1 oğlum var, sat 09.08.2012, henuz deneme yapmadım ama biter bitmez insallah :) haydi herkese Allah hayırlısını versin

himmm anladim tatlim o zaman ben biraz fazla zorladim kendimi ondan agriyo bende regl bittikten hemen sonra hep yapiyorum salla titreti 15-20 dk hic kalkmiyorum bide iliskiye gun asiri giriyoruz suan yumurtlama donemindeyim hergunu degerlendiriyoruz allahim buyuk insallah bu ay hepimizin gobusleri prens ve prenseslerle dolucak insallahhhh :)

bu ay bu topikte bunu denemeyen kalmayacak sanırım

Kızlar beni de eklermisiniz listeye..YAşım 35, 1 oğlum var, sat 09.08.2012, henuz deneme yapmadım ama biter bitmez insallah :) haydi herkese Allah hayırlısını versin

tamam canım eklerim hoşgeldin topiğimize
oğlun kaç yaşında

kızlarr topikleri aboneliklerimize nasıl ekliyorduk yaa ??
hiç yapmadım şekerim bilmiyorum :44:

ayyyy inşallah. çok hazırladım sanırım kendimi bu ay. ben de ilişkiden sonra hep yapıyorumsalla titreti. hatta eşim bacaklarımdan tutup silkeliyo beni. ona da halı silkeleme yöntemi diyoruz bu ay her gün çalışma yaptık bakalım. inşallah olur artık. ben de istiyorummm

bu ay bu topikte bunu denemeyen kalmayacak sanırım

tamam canım eklerim hoşgeldin topiğimize
oğlun kaç yaşında

hiç yapmadım şekerim bilmiyorum :44:

hosbulduukk:) oglum 4,5 yasında. o zamandan berı korunuyorum.artık bıraktım ama adet basladı..Allah verırse bir kardesi olsun dıye dusundum, olmazsa da Allah hıc olmayanlara nasıp etsın ınsallah..Senın durum nedir arkadasım?

canım benimde ekimde 5i dolduracak bir kızım var 3 aydır deniyoruz bakalım çok kardeş meraklısı benimki.
ilk sayfaya ekliyorum canım seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…