Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

5ten küçük olunca gebe değil

senin sonuç sanırım 5ten küçük

benim bat'a 2 gün var canım. belirtilerim var sanki ama:26:

teşekkür ederim canım. ben evlendiğimizden beri en uzun 1 gün ayrı kaldım eşimden. o yüzden çok zorlanacağım sanırım

iyidir cnm sıcaklarla boğuşuyorum sen nasılsın nasıl gidiyor?ne öğretmeniydin sen sonsy?

bilişim canım.

bata göre kaç hafta kaç günlüksün canım

sonuçta <5 yazıo işte büyüktür işareti koymuşlar tam deger degilmi acaba die aklım karıştı yarında bat günüm olmassam pazartesi tekrarlarım artık

tam net değer vermemişler yani her hastanenin ölçümü farklı demekki.benim yaptırdıklarımda muhakka bir değer olur mesela en son 0,01 görmüştüm bebegi nin de değeri 5 küsür dü.ondan sordum

sonuçta <5 yazıo işte büyüktür işareti koymuşlar tam deger degilmi acaba die aklım karıştı yarında bat günüm olmassam pazartesi tekrarlarım artık

hayır canım değerin 5 ten küçüktür diyo..
sen tatilini yapıcaksan yap..ben tatil dönüşü hamileymişim ve 9 saatlik yol çektim..

Günaydın Kızlar.. Hayırlı Cumalar.. Mübarek Ramazan ayının cumasında; Allahım dualarımızı kabul etsin, ailelerimize, eşimize, dostumuza, akrabalarımıza, tanıdık tanımadık herkese tüm inananlara; sağlık sıhat afiyet mutluluk; vatanımıza, milletimize; dirlik, düzen, huzur, birlik beraberlik, güç kuvvet versin inşallahhh... Edilen tüm güzel dualarımız Allah katında kabul olsun inşallah.. Hamile arkadaşlarımıza hayırlı gebelik ve doğumlar, ben dahil bekleyen tüm arkadaşlarıma tez zamanda hayırlı gebelik haberleri ve sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

gunaydın tatlım hayırlı cumalar Amin kuzummm ağzına yüreğine sağlık inş.tüm dualarımız kabul olur

o zaman sen haftaya git canım. ben ekranda gördüm ses duymadım o cihaz ses vermiyormuş. görüntüde göstermesi daha iyi bir cihaz olduğu anlamına mı gelir daha mı kötü yoksa :44: bir de özel hastane yanii

canım bat üzerinden tam 13 gün geçti bu kadr bekledim 1 hafta daha bekleyemem..benim bildigim doktorlar ilk kalp atısındaki sesi dısarı vermiyolar..
sadece doktorların görmeleri ve bize göstermeleri yetiyo..sana göstermedimi doktor kalp atıslarını?

Günaydın Tekdileğim cnm okudum rabbim bu mübarek cuma günü hürmetine dularımı kabul eder hepmizin kucaklarını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldurur inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…