Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hoşgeldin bebemmm iyiyiz sen nasılsın :KK49:

hoşbuldum canımcım çok şükür bugün yine hafif bir bulantım var, aslında birkaçgündür yoktu ama bugün sabah buz gibi su içerek eşşeklik ettim, sanırım ondan bulanıyor şimdi, öyle takılıyoruz işte, biraz karnım gözükmeye başladı :KK49:

tatlım nabersin ya, nası geçti kontrolün??:KK16::KK16::nazar:

canım iyyim çok şükür, kontorl süperdi tabii, kolunu bacağını gördük, bir de kıpırdadı, uyandırdı doktor, çilek kadarmış :KK16:
:KK49:
oo topiğimizin çıtır hamişleri gelmiş.nasılsınız canlarım

vallahi ben iyiyim canım , nolsun, öyle hamiş hamiş takılıyos işte, biraz bulantılarla uğraşıyorum , onun haricinde herşey yolunda gözüküyor çok şükür hayırlısıyla, sizler napıyonuz :KK16:
:KK16:

hoşbuldum canımcım çok şükür bugün yine hafif bir bulantım var, aslında birkaçgündür yoktu ama bugün sabah buz gibi su içerek eşşeklik ettim, sanırım ondan bulanıyor şimdi, öyle takılıyoruz işte, biraz karnım gözükmeye başladı :KK49:

canım iyyim çok şükür, kontorl süperdi tabii, kolunu bacağını gördük, bir de kıpırdadı, uyandırdı doktor, çilek kadarmış :KK16:

vallahi ben iyiyim canım , nolsun, öyle hamiş hamiş takılıyos işte, biraz bulantılarla uğraşıyorum , onun haricinde herşey yolunda gözüküyor çok şükür hayırlısıyla, sizler napıyonuz :KK16:

ay maş.:nazar: hamişimiz burdaymış... iyimişsin sevindim. inş. sonuna kadar iyi olursunuz. sağlıklıca doğar bebişin....

maşallah maşallah büyütmüşsün mercimeği kocaman olmus..Sağlıkla gelsin inşallah :)

iyiyiz canım aynı bildiğin gibi .. nasıl geçti kontrolün ne dedi dr?

gelişimi çok güzel,sağlıklısın dedi..keseyi gördük , kesenin içinde de yaşam çemberi oluşmuş :KK16: bayramdan sonra gel kalp atışlarını duyalım dedi

rahmimde fln hiiç birşey yok sağlıklısın dedi weeee ilk fotomuzu daaa aldııkkkkkkkkkkk bebişimiziinnn :KK16::KK16:

darısı tüüüüüüüüm isteyen arkadaşlarıma

keşkem burda olsaydın ben sana öğretirdim yolların kurdu yapardım :KK9: benim en zevk aldığım şeylerden biri araba kullanmak.. küçükken babama yalvarıyodum öğret öğret diye :KK9: 3-4 gün şehir işi kursu al temamdırrr sonrasında çıka çıka cevvalleşirsin canım :KK76:

bende çok seviyorum araba kullanmayı ama trafikte biraz eziyet ama mecbur kullanıyoruz:KK14:

hepinize iyi haftalar kızlar..çabucak geçsin çünkü benim çok uykum varrr :KK43:(
hafta sonu dua sırasındaki arkadaslara duamı ettim..Kabul etsin ALlahım..
ne var ne yok kızlar bebiş haberleri varmı??

bi çıtır hamiş daha geldi:KK1:
listemizde olan ama pek yazmayan bir arkadaş vardı (gulcasoni) o hamiş haftasonu verdi haberini.onun dışında şimdilik yok canım

iyi maşallah hep yolunda olsun tatlım.bizler aynıyız kuzum.ben kırmızların bitmesini bekliyorum bugün 5.günüm işte.

gelişimi çok güzel,sağlıklısın dedi..keseyi gördük , kesenin içinde de yaşam çemberi oluşmuş :KK16: bayramdan sonra gel kalp atışlarını duyalım dedi

rahmimde fln hiiç birşey yok sağlıklısın dedi weeee ilk fotomuzu daaa aldııkkkkkkkkkkk bebişimiziinnn :KK16::KK16:

darısı tüüüüüüüüm isteyen arkadaşlarıma

maşallah:nazar::nazar:
amin canım inşallah

maşşallahhhh çileğimize :nazar::nazar::nazar: katinam, huysuzmelek hoşgeldiniz şekerler hepinizz :KK16::KK16: ben çıkıyorum, iş gelmiş te :KK50: gelirim yine arada.. öpüyorumm tüm güzel hamişleri ve adayları :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

keşkem burda olsaydın ben sana öğretirdim yolların kurdu yapardım :KK9: benim en zevk aldığım şeylerden biri araba kullanmak.. küçükken babama yalvarıyodum öğret öğret diye :KK9: 3-4 gün şehir işi kursu al temamdırrr sonrasında çıka çıka cevvalleşirsin canım :KK76:

ay keşke ya... ne iyi olurdu...

bende çok seviyorum araba kullanmayı ama trafikte biraz eziyet ama mecbur kullanıyoruz:KK14:

bi çıtır hamiş daha geldi:KK1:
listemizde olan ama pek yazmayan bir arkadaş vardı (gulcasoni) o hamiş haftasonu verdi haberini.onun dışında şimdilik yok canım

çıtır hamiş :KK1:
iyi hadi hayırlısı sağlıkla büyüsünler..sanki birileri yapıcaktı hafta sonu test..
sen nasılsın efsunum

arkadaslar bıraz once doktordan gelmıs yumurtam çatlamıs doktorum cok guzel dedı adet gununu beklıcez dedı degerım 17.16 cok mutlu oldum sızce tutma ıhtımalı var mı ya cok heyacanlıyım :)))))))))))

çıtır hamiş :KK1:
iyi hadi hayırlısı sağlıkla büyüsünler..sanki birileri yapıcaktı hafta sonu test..
sen nasılsın efsunum

iyiyim kuzum ya napim işte aynen devam ediyoruz.hamiş haberi gelse de sevinsek diye bekliyoruz:KK9:
birde gelip de muhabbetimize dua listemize dahil ettiğimiz ama bize ısınamadığını başka topiklerde yazan arkadaşlar var şaşırıyoruz işte

kızlarrrrrrr selam geldim bende.ya ben hastalanackmışım gibi belirtiler var :KK43: midem bulanıyor bu arada akıntım var..gelmeseler yaaaaaaaaaaaa :KK43: şimdi bi wc ye gidiyorum duruma bakim :KK43:

iyiyim kuzum ya napim işte aynen devam ediyoruz.hamiş haberi gelse de sevinsek diye bekliyoruz:KK9:
birde gelip de muhabbetimize dua listemize dahil ettiğimiz ama bize ısınamadığını başka topiklerde yazan arkadaşlar var şaşırıyoruz işte

eneee kimmiş o :KK1:
tamam ben de nisan anneleri topiğinde takılıyorum ama burayada geliyorum sonucta..

kızlarrrrrrr selam geldim bende.ya ben hastalanackmışım gibi belirtiler var :KK43: midem bulanıyor bu arada akıntım var..gelmeseler yaaaaaaaaaaaa :KK43: şimdi bi wc ye gidiyorum duruma bakim :KK43:

ay inşallah tuttumuştur tatlım ya
ınsallah ya 11gun sonra adet gunum bakalım bekleyıp gorucez ıns

canım dua listemize ekleyebiliriz istersen seni de

eneee kimmiş o :KK1:
tamam ben de nisan anneleri topiğinde takılıyorum ama burayada geliyorum sonucta..

yok kuzum sorun başka topiğe takılmak değilki istediğin kadar topiğe takıl ama başka yerlerde yok ısınamadım falan yazmak tuhaf geldi bana.neyse herkes kendi bilir çok yorum yapacak birşey yok aslında

Son düzenleme:
X