Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Günaydın arkadaşlar...

Sırası gelenlere dualarını okuyorum. Allah kabul etsin. Allah hepimizin duasını kabul etsin inş.

Benim kırmızılar bitti. oruca başladım hayırlısı ile. inş. rahatsızlanmadan devam ederim...8 gün gitti tutamadım. inş. bundan sonra tutabilirim.

şu uyku sorununu ne yapacağız ya. bi kendime gelemiyorum.... progestanda mafetti beni. baş dönmelerim arttı...

allah kabul etsin canım inşallah hastalanmazsın bi daha

canım çok iyi gidiyor şükür, tadı beni hiç rahatsız etmediği gibi seviyorum da :KK9: Allahım şifa verir inşallah.. eşim diyorki bu eminim çok faydalı bişeydir sadece gebelik için değil diyor ben de afiyetle içiyorum.. sabah akşam taze hazırlıyorum bugün 8. günüm bi hafta sonra bırakıcam hayırlısıyla

canım soğanı yapayım testi önümüzdeki ayamı bırakayım diyorsun ya da tam tersi, bence ikisinide yap, testi benim gibi harvurup harman savurmadığın sürece 2 ay yetebilir diye düşünüyorum ben.. seninde reglin düzenli çünkü çift çizgiyi 14-16 arası görürsün gibime geliyor

aynen öyle ikisinide aynı anda yapmasam mı dedim ama neyse yapalım bakalım.şimdi bi soğanı 4 e bölüp kaynatıyoruz sonra içiyoruz aynısını sabah da içebilirmiyiz
inş.canım kistim gitmiştir

inşallah canım gitmiştir.

Allah kabul etsin tatlımmm.. :KK16::KK16: o ilaç baş dönmesi yapıyormuymuş ne kadar kullanman gerekiyor acaba :KK50: oruçlada zor olur Allah kolaylık versin

bana yaptı. aslında kırmızılara kadar kullanmam gerekiyordu. kullandım bitti. ama uykusuzluk ve baş dönmem devam ediyor. diğer 3 ayda kullanacakmışım. çürük elma gibiyim:KK9:

yok bu topikte değil başka bir topikte yazdıklarını okudum.arkadaşa ben hamilelik yolunda beraber yürüyelim topiğindeki kıslara ısınamadım yazmış.doğrusu şimdi hamileya sanırım alınganlığı var yada bizde sorun var:)
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/547966-bizimde-melegimiz-olacak-buraya-yaziyoruz-28.html

havada çok sıcak ya neden ısınamadı ki:KK9:. saçma bi espiri oldu... uykusuzluktan:KK53: hoş görün beni.....

Laleaslan nasılsın. seni uzun süredir görmemiştim. hamiş olduğunu söylemiştin. bebiş nasıl....

ebru bu arada Allah'ın izni ile kist felan kalmadı inş...

Son düzenleme:
allah kabul etsin canım inşallah hastalanmazsın bi daha

aynen öyle ikisinide aynı anda yapmasam mı dedim ama neyse yapalım bakalım.şimdi bi soğanı 4 e bölüp kaynatıyoruz sonra içiyoruz aynısını sabah da içebilirmiyiz

inşallah canım gitmiştir.

canım sabah akşam ben taze hazırlıyorum ya, ılıyınca içiyorum.. bi orta boyutta soğanı 4 e bölüyorum o kaynarken iyice parçalanıyo zaten.. tencerede ılıyınca süzüyorum.. 5dk suyun kaynaması, 10dk. soğanlı suyun tencerede fokurdaması, 10 -15 dk arası ılıma süresi.. sabah uyanınca hazırlıyorum aç karna içiyorum. bi de gece yatmadan önce kaynatıyorum içip yatıyorum.. bu arada davlumbaz son ayarda çalışıyo mutfak penceresi açık, kapıyı kapatıyorum.. çok kokuyo ya :KK9:
bana yaptı. aslında kırmızılara kadar kullanmam gerekiyordu. kullandım bitti. ama uykusuzluk ve baş dönmem devam ediyor. diğer 3 ayda kullanacakmışım. çürük elma gibiyim:KK9:

yok kızım öyle deme :KK1: Allah dermansız dert vermesin belki hemen gebe kalıcaksın kullanmana gerek kalmaz o zaman inşallahh :KK49::KK49:

merhabalar kızlar nasılsınız uzun zamandır görşemiyoduk canlar ya önce izinliydim sonra da rapor falan aldım derken uzuda dı da uzadı sizlerde ne var ne yok cuma günü doktor 5 hafta 1 günlük dedi keseden anladığı kadarıyla söylüyo işte:KK1:

yeni mekanınız hayırlı olsun kızlar ilk sayfaya bayıldım güzel olmuş geçmişe baksam dicem ama çok fazla :KK53:

laleee geldinmiii hayatımmmmm seni çok merak ettimmm bi ses ver canımm altta adını görünce heyecan yaptımmm

geldim kuşum geldim ama belki yine gidebilirim yarın tekrar kontrolüm var rapor alabilirim yine biraz farklı geçio gebelik gerçi çoğu normal diyo ama tedirgin olmamak elden değil

merhabalar kızlar nasılsınız uzun zamandır görşemiyoduk canlar ya önce izinliydim sonra da rapor falan aldım derken uzuda dı da uzadı sizlerde ne var ne yok cuma günü doktor 5 hafta 1 günlük dedi keseden anladığı kadarıyla söylüyo işte:KK1:

yeni mekanınız hayırlı olsun kızlar ilk sayfaya bayıldım güzel olmuş geçmişe baksam dicem ama çok fazla :KK53:

canım çok merak ettik seni ve bebişini iyi olmana çok sevindim.
ver bakim bilgileri ilk sayfadaki yerine yazayım
sat yaş ne zamandır deniyorsunuz?

geldim kuşum geldim ama belki yine gidebilirim yarın tekrar kontrolüm var rapor alabilirim yine biraz farklı geçio gebelik gerçi çoğu normal diyo ama tedirgin olmamak elden değil

canım sen ve mercimeğini çok merak ettim, şükür ki iyisiniz :KK16::KK16: :nazar::nazar::nazar::nazar: al tabi yaa raporunu, yat dinlen güzelce..hatta heyet alma şansın varmı bilmiyorum bi daha bi daha uğraşılmıyo uzunca bir süre alabiliyosun o şekilde.. şu sıcakları atlatmış olursunuz böylece

ay maş. iyi olmana sevindim... hayırdır mide bulantısı felan mı var?. sıkıntılı mı geçiyor hamişliğin:KK49::KK49:

gunaydın kızlarrr ayy anca işlerden boşluk bulup girebildim. nasılsınız bakalım bende duamı ettim Allahım kabul etsin inş.

canım sabah akşam ben taze hazırlıyorum ya, ılıyınca içiyorum.. bi orta boyutta soğanı 4 e bölüyorum o kaynarken iyice parçalanıyo zaten.. tencerede ılıyınca süzüyorum.. 5dk suyun kaynaması, 10dk. soğanlı suyun tencerede fokurdaması, 10 -15 dk arası ılıma süresi.. sabah uyanınca hazırlıyorum aç karna içiyorum. bi de gece yatmadan önce kaynatıyorum içip yatıyorum.. bu arada davlumbaz son ayarda çalışıyo mutfak penceresi açık, kapıyı kapatıyorum.. çok kokuyo ya :KK9:

yok kızım öyle deme :KK1: Allah dermansız dert vermesin belki hemen gebe kalıcaksın kullanmana gerek kalmaz o zaman inşallahh :KK49::KK49:

allerkik astım var ya bende :KK9:. her bişeye alerjim var. dün belediye otobüsüne bindim. biri parfüm şişesinin içine düşmüş... onun kokusundan gene rahatsızlandım.. eşim ve ben ne zamanlardır parfüm kullanamıyoruz. çamaşır asamıyorum... sonra temizlik yapamıyorum. ay o temizlik mazemelerini çok severdim onlarıda kullanamıyorum... lavaboları, az kokusu olan el deterjanı ile temizliyorum artık... çarşafları çıkartıp takarken bile rahatsızlanıyorum.. öle garip bi hal aldı bu alerjilerim :KK53:...

inş. bebiş gelecek ve biz taşınacağız hastalığım geçecek.

allerkik astım var ya bende :KK9:. her bişeye alerjim var. dün belediye otobüsüne bindim. biri parfüm şişesinin içine düşmüş... onun kokusundan gene rahatsızlandım.. eşim ve ben ne zamanlardır parfüm kullanamıyoruz. çamaşır asamıyorum... sonra temizlik yapamıyorum. ay o temizlik mazemelerini çok severdim onlarıda kullanamıyorum... lavaboları, az kokusu olan el deterjanı ile temizliyorum artık... çarşafları çıkartıp takarken bile rahatsızlanıyorum.. öle garip bi hal aldı bu alerjilerim :KK53:...

inş. bebiş gelecek ve biz taşınacağız hastalığım geçecek.

biliyorum kuzum gerçekten zor bi süreç Allah kolaylık versin, şifa versin, sağlıklı bebişlerrr versin inşallahhhhhhh :KK16:sana bi zaman dediğim şeyi unutma tamam mı, bir gün deneme fırsatın olursa dene canım bu kadar emin olmasam tekrarlamam inan..

canım kür falan bişey yaptınmı ? birde yaş kaçtı senin

yok canım yapmadım rahim filmi yaz istersen 2 ay sonra oldu çünkü yaş 25

küçükpisi canım şükürler olsun ki bulantı baş dönmesi aşerme gibi şeyler olmadı. açık kahve akıntım oluyo o da bi beyazlaşıyo bi kahveye dönüyo tekrar progesteron kullanıyorum

Son düzenleme:
hoşgeldin tatlım, napıyosun yormuyosun dili kendini yoğunmusun

yok Allaha şükür benim işim masa başı ama yinede işler baya fazlaydı sabahtan. kendimi yormuyorum ama cumatesiden beri sürekli istifra ediyorum. sürekli bi mide bulantım var çubuk falanda yiyorum ama hıç fayda etmiyo. ilk zamanlar hiç belirti göstermiyorum diyodum ama şimdide mide bulantısından yakınıyorum.

X