Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

merhaba tontişlerim.bu gün pazar kocişler evde,her halde az giricez bura.umrım her kes için güzel bir gün olur.evvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeet canlarım,hani ben bu gün testi tekrarlıycaktım ya tekrarladım ve diyerinden daha belirgindi.şimdi resmini koyuyorum.herhalde burdan da hiss edersiniz moralim bozuk,sabbah kocişle uyuyamadık,o da garibim sevincini bölüşmek için anasını çağırdı bize,hani komşum ya,o da geldi kociş sevinçle babaanne olucaksın dediyinde,yok canım beni kandırma daha adetine var dedi,ben de test yaptım dedim o da olsun adete 1hafta falan geçsin sonra,çok sinirlendim,sağolsun kendisi bir şey beyenmez....aslında iyi bir insan ama huyu böyle işte...
Eki Görüntüle 480372

ay hadi inşallah güzel haberini alırız haftaiçi

slm kızlar efsunum beni hamile listesine ekleyebilirsin 1 aylık hamileyimm ilk bebekim normal yolla :KK1:

canım sen bizim hamilelik yolu gözleyen listemizdeydin ne güzel ilk aydan hamiş kalmışsın :nazar: çok sevindim Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine

olur caanım neden olmasın ama suyu daha faydalı diye duydum..ben başlamıştım ama ramazandan dolayı yarım kaldı

canım pekmezı zaten bıtırmek uzereyız eşim oyle ıstahla ıcıyor kı 1haftada yarıladııkk :))))) bu ay hamıs deılsem zaten bende sogan kurune baslıcam esımede kecıboynuzu kurunu uyguluyacam haıyrlısı bakalım :)

merhaba tontişlerim.bu gün pazar kocişler evde,her halde az giricez bura.umrım her kes için güzel bir gün olur.evvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeet canlarım,hani ben bu gün testi tekrarlıycaktım ya tekrarladım ve diyerinden daha belirgindi.şimdi resmini koyuyorum.herhalde burdan da hiss edersiniz moralim bozuk,sabbah kocişle uyuyamadık,o da garibim sevincini bölüşmek için anasını çağırdı bize,hani komşum ya,o da geldi kociş sevinçle babaanne olucaksın dediyinde,yok canım beni kandırma daha adetine var dedi,ben de test yaptım dedim o da olsun adete 1hafta falan geçsin sonra,çok sinirlendim,sağolsun kendisi bir şey beyenmez....aslında iyi bir insan ama huyu böyle işte...
Eki Görüntüle 480372

Canim bugun senin dua gunun hic canini skma herkez senin icin dua edicek onsallah hersey guzel olcak. Ben yaptim duani allahim kabul etsin insallah o guzel yuzun gulsun

dualariniz okunmustur arkadaslar Allah kabul etsin:KK16::KK16::KK16::KK16:Rabbim saglikli sihatli hayirli evlatlar nasip eder insallah

slm herkese bnm kasıka ağrım ve diğer adet belirtilerim devam ediyor akıtım var ama yumrutlama gibi. bir ara sağ göğüs ucum acaip sızladı ama çok sürmedi.3 gün kaldı bata bakalım ne olacak kırmızılar yakın gibiiii:KK43:((Hyırlısı

canlarrrrrrr çook ösledim sizleri,ewe yeni geldim,üzerime kalın birşeyler alıp çıkacaktım yazıpp öle çıkayım dedim :KK16::KK16:

ewe yatmadan yatmaya geliyoruz sahurdan sonra anca tabi :KK14:

halim kalmıyo ama naaapalım ... şu misafirlerimi bi yollayayım görüşcesss uzuuun uzuun

yarın sabah dr.a gidices kocamla yazarım eewe gelince

öpüyorum hepiniziiiiiiiiiii:KK54::KK54:

ya niye kimseler yok birtek ben mi bebek istiyoruuum aaa yalnız kaldım.yok mu dertleşecek kimseeeee:44:şurda birkaç güne adet olacaamm

kızlarrrrrrrrrrrrrr uyudunuzmu 2 gündür giremedim geçmişi okuyayım dedim.uykum gelmedi.bugün çok üzgünüm kuşum öldü :KK43: içim gitti kızlar yaaa...benim hastalığımda yaklaşıyor gögüslerim şişti baya kenarlarında agrı var ama ucunda hala bişi yok :) hayırlısı ama bende hastalanıcam biliyorum :)

kızlarrrrrrrrrrrrrr uyudunuzmu 2 gündür giremedim geçmişi okuyayım dedim.uykum gelmedi.bugün çok üzgünüm kuşum öldü :KK43: içim gitti kızlar yaaa...benim hastalığımda yaklaşıyor gögüslerim şişti baya kenarlarında agrı var ama ucunda hala bişi yok :) hayırlısı ama bende hastalanıcam biliyorum :)

ah cnm aynıyız yanii bnm de az kaldı senin bat kaç

Tanrı tüm isteklerinizi versin inşallah.... gelemedim,bu gün benim için dua eden etmeyen herkesden Allah razı olsun...

Eki Görüntüle 480372

canım çokçok sevindim:) allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşalah:)

amin inşallah canım benim inşallah en kısa zamanda sizlerdende mutlu haberi duyarız:KK34:

çok sevindim canım allah hayırlısı ile sağlıklı bi şekilde bebişin, kucağına almak nasip etsin inşalah:)

canım pekmezı zaten bıtırmek uzereyız eşim oyle ıstahla ıcıyor kı 1haftada yarıladııkk :))))) bu ay hamıs deılsem zaten bende sogan kurune baslıcam esımede kecıboynuzu kurunu uyguluyacam haıyrlısı bakalım :)

hayırlısı canım bizimkiler duruyı :) bende bu ay hamile değilsem eğer bidahaki ay zorla tıkıcam ağzına kocacımın :)

slm herkese bnm kasıka ağrım ve diğer adet belirtilerim devam ediyor akıtım var ama yumrutlama gibi. bir ara sağ göğüs ucum acaip sızladı ama çok sürmedi.3 gün kaldı bata bakalım ne olacak kırmızılar yakın gibiiii:KK43:((Hyırlısı

canım neden öyle düşünüyorsun iyi düşün iyi olsun..:) gerçi bizde hamileyim diye düşüncezmi düşünmücezmi anlamadım kimileride diyo akışına bırakın sallamayın ama olmuyorki

canım çok üzüldüm kuşunun ölmesine benimkide yıllar önce ölmüştü ama çok uzun zaman yaşamıştı çok üzüldüm oyüzden bidaha kuş falan istemedim

bu arada kızlar adetime 9 gün var ama ben hastaymışım gibi şiştim:) göbeğim sertleşti göğüslerim sertleşti kasık ağrılarım çok var vede özellikle yatınca belim ve ayaklarımda çok ağrı var:KK43: gerçi ben bu bel ağrılarını pek takmıyorum çünkü romatizmal ağrılarım çok oluyor benim :KK43: parmaklarım bile ağrıyor o derece yani göğüs ucumda herhangi bir belirti yok karnımın altında şişlik ve ağrı var..hayırlısı diyorum :)bu 9 gün geçermiiii geçerrr :) sabretmek gerek:)

slm kızlar efsunum beni hamile listesine ekleyebilirsin 1 aylık hamileyimm ilk bebekim normal yolla :KK1:

tebrik ederimmmm canım Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin inşallahhhh :KK49::KK49:

Eki Görüntüle 480372

Hayırlı olsun nurdamla çok sevindimmm :KK49::KK49::KK49:... Giderek koyulaşır testlerin inşallahhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar:

X