Hamilelik ve D sınıfı ilaç kullanımı

Peripadisahininkizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
806
738
Şuan şoklardayım hiç ihtimal vermiyordum hamilesin dediler kan testine gittiğimde. Ama bu ay ağır grip geçirdim çok korkuyorum tonla ilaç kullandım içinde plasentaya geçen ilaçta vardı napıcam pazartesi doktora gideceğim . . Acildeki doktor hiç yardımcı olmadı ne ilaç kullandığımı bile sormadı

Şuan şoklardayım hiç ihtimal vermiyordum hamilesin dediler kan testine gittiğimde. Ama bu ay ağır grip geçirdim çok korkuyorum tonla ilaç kullandım içinde plasentaya geçen ilaçta vardı napıcam pazartesi doktora gideceğim . . Acildeki doktor hiç yardımcı olmadı ne ilaç kullandığımı bile sormadı
Korkup kötüyü çağırmayın bence :) kontrollerinizi olun, inşallah bir problem olmaz

Ne ilaç kullandıysan doktoruna anlat

Allah'ın izniyle birşey cikmiycak bebeğinde sitrese girip.moralini hiç bozma sağ sağlim kucağına alıcaksın kuzunu 💕💕🧿🧿

Allah'ın izniyle birşey cikmiycak bebeğinde sitrese girip.moralini hiç bozma sağ sağlim kucağına alıcaksın kuzunu 💕💕🧿🧿
Ya inşallah iyi ki bazı ilaçları geçen hafta bıraktım yani 2. haftasına geliyor daha en başında kullanmışım d kategori yazan ilaç öksürük şurubuymuş onu da bırakmıştım, bu hafta sadece antibiyotik yeni bitti o da b diyor

bilmeden rontgene girdim belime sayisiz igne yaptirdim test yapmadan once arveles kullandim sukur sorun yok。umarim sizdede yoktur sanmiyorumda☺️

bilmeden rontgene girdim belime sayisiz igne yaptirdim test yapmadan once arveles kullandim sukur sorun yok。umarim sizdede yoktur sanmiyorumda☺️
Peki ben pazartesi gitsem mi bilmiyorum bugün 4. Hafta dolmuş oluyor yarın 5. Hafta başlıyor, kesede 5. ya da 6. haftada görünüyormuş birkaç gün daha beklesem iyi olur gibi çünkü ilaç kullandm desem zaten bir de o zaman bakalım diyecektir muhtemelen 🙁

Peki ben pazartesi gitsem mi bilmiyorum bugün 4. Hafta dolmuş oluyor yarın 5. Hafta başlıyor, kesede 5. ya da 6. haftada görünüyormuş birkaç gün daha beklesem iyi olur gibi çünkü ilaç kullandm desem zaten bir de o zaman bakalım diyecektir muhtemelen 🙁
yok bende dedim ilac kullandim diye ama 5 e girer girmez sanmam kesenin gozukecegini bikac gun bekleseniz daha iyi。 hcg kac acaba onemli olan o kesenin gozukmesi icin。

vakit geçmiyor daha hamile hissetmiyorum önce kese görünecek sonra kalp atışı duyulursa ancak o zaman ikna olacağım sanırım, keşke mutlu bir şekilde eşime söyleseydim o da çok endişeli şimdi sevinemedik henüz

X