Hamilelik testi yaptım,çizginin biri silikti..Kasıklarımda ağrı var..Hamile miyim?

aylin3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2011
15
0
Slm ben aylin 20 yaşındayım 3 senelik evliyim çocuk çok istiyoduk ama eşimin sperm sayısı az olduğu için doktor normal yollardan çocuk sahibi olamayacağımızı ve tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olacağımızı söledi her ay düzenli ağdet görüyordum ama ağdet günüm 22 siydi ama görmedim 8 gün geçti ağdetimde hala ağdet göremedim 2 gün önce idrar testi yaptım ama sabah ilk idrar yapmadım idrar testindeki 2. çizgi çok az çıktı ara ara kassıklarıma ağrı giriyo ve akıntım oluyo sizce hamilemiyidir

olabilir 2 gün sonra testi tekrarlayabilirsin.
bir de zaten 2. çizgi genelde silik olur.ya da en rahatı p.tesi bir kan testiyle kesin sonucu alırsın.
inşallah bebiş vardır

ay cnm bebiş gelio sanırım haber vermış idrar tetı kimyasal gbelıok deildir inş:))

cnm bencede bebiş yolda burdan öğrendiğim kadarıyla ikici çizgi silikte olsa gebeliğe işaret.geç döllenme olmuş olabilir silik olmasının sebebi odur herhalde.

Canım benim inşallah hamilesindir bence yarın kan testi yaptır ve bizede haber ver bende senin gibi 20 yaşında yaklaşık 3senelik evliyim ve yaklaşık bir senedir bebek istiyoruz ve önümüzde ki ay eşimde test yaptıracak bende ufak tefek sorunlar var inşallah eşimde sorun çıkmaz

İnşallah bebeğim olur inşallah seninde olur önceden de test yapıyodum 2. çizki hiç çıkmıyodu bu sefer 2. çizgi silik şekilde çıktı en kısa zamandakan testi yaptırcam eşimde bende çok heycanlandık çok sevinçliyiz inşallah allahım bizeve tüm bebek hasreti çekenlere bebekler verir eğer hamileysem bu bizim için bir mucize olur çünkü bize sadece tüp bebek ile çocuk sahibi olabileceğimizi söldiler ağdetimden 8 gün geçti ama miğde bulantısı olmadı birde sabah leyin pet şişeden su içmek istedim pet şişe bana çok kötü koktu içemedim inşallah bebişim geliyodur

Canım benım sen ıcını ferah tut yarın ac karna gıt kan testını yaptır
Hem ole herseyı takma kafana ne ınsanlara ımkansız denılıyor kı hamıle kalıyor
bızım bır tanıdıgımızın 6 yıl cocugu olmadı ve sonra mucıze gıbı ve sonuc suan 3 cocugu var

İnşallah bende hamileyimdir

ben adete 2 gün kala yaptım 2.çizgi silikten daha koyuydu tam günümde yapsaydım dahada koyu olurdu diye düşünüyorum.öncesindede bazen silik çıkardı meğersem kist varmış kistlerde bazen silik çzigi yapabiliyor.bence bukdr geciktiysen hiç uğraşma kanda baktır derim.inşallah bebeğin seninledir.buarada eşne bol bol havuç suyu içir(sigara kullanmıyorsa)ben bu ay sadece 5 bardak içirdim hamile kaldımdenemende fayda var.

havuc suyunun ne gıbı bır faydası var cnm ?
Ayrıca sıgara kullanınca ne gıbı bır yan etkısı var ?

Eşim sigara içiyor ama günde 2,3 adet içiyor öle günlük paket bitirmez

sonuç ne oldu inşaallah hamilesindir

Canım bu gün sağlık ocağına gittim orda yapılıyor die ama kan testi yapmıyolarmış idrar testi yaptılar ama ilk idrarım değildi yaptılar sağlık ocağında idrar testi ama negatif çıktı ordaki hemşire dediki idrar çubuk testleri yanıltıyodediler bende artık kan testi yapacam hastanede

insallah istedigin cikar :)

hadi bee
ama olsun umudunu asla kaybetme çalışmaya devam
eşine harnup pekmezi (keçiboynuzu pekmezi) içir faydasını görürsünüz.
hatta keçiboynuzu kürü diye arattır nette kesin bulursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…