Hamilelik şüphesi

dostmeyh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2023
3
0
24
Merhabalar çok takıntı yaptığım bir durum var ve buraya danışmak istedim. Neredeyse 2ay önce bir ilişki yaşadım ilk kondomlu oldu ve sonra kondomsuz oldu 5 dakika falan sonraki günlerde sanırım kilo aldım bilmiyorum bi değişik geldi göbeğim. O gün bugündür test yaptım hepsi negatif çıktı en iyisinden de aldım adet de oldum ama gecikmeli mi bilmiyorum kan testi de yaptıramıyorum sizce bir şeyim varmıdır

Adet olduysanız ve üzerinden de 2 ay geçtiyse testlerde de negatif çıktıysa ne umuyorsunuz ki gidin kan testi verin ama sonuç değişmez yani

Adet olduysanız ve üzerinden de 2 ay geçtiyse testlerde de negatif çıktıysa ne umuyorsunuz ki gidin kan testi verin ama sonuç değişmez yani
Dediğim gibi çok kötü takıntı ettim geşen hafta test aldım normal kasa test 2. Çizgi silik gibi çıktı testi tekrarladım bu sefer bişey yoktu tekrarladığım test erken gebelik testiydi istemediğim bi durumdu o yüzden korkuyorum

Devlette ya da sağlık ocağında sisteme düşer ancak özel hastanede yapılan tahliller sisteme düşmez özelde yaptırabilirsiniz. Üstünden iki ay geçmiş bir de adet görmüşsünuz zaten gebelik ihtimali sanmıyorum olsun.. Ayrıca iki yıldır hamile kalmaya çalışan bir insan olarak hamile kalmak o kadar da kolay değil yumurtlama gününe denk gelmesi gerekiyor.. Psikolojik olarak kendinizi dinlediğiniz için vucudunuz düşünceleriniz doğrultusunda tepki veriyor. Bir de gebeliğin ilk üç ayında belirgin bir karın hemen oluşmaz, siz takıntı yapmışsınız

O silik ikinci çizgi testi yaptıktan 5dk sonra beliren kuruma çizgisi muhtemelen, gebe olduğunuzu sanmıyorum

O silik ikinci çizgi testi yaptıktan 5dk sonra beliren kuruma çizgisi muhtemelen, gebe olduğunuzu sanmıyorum
Yani 2 ayda çıkardı diye düşünüyorum. Özelde yaptıracağım ama işte çok sıkıntı ailem… nasıl gidereceğim bu durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…