Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Merhabalar benimde normalde regl olma tarihim bugün. Henüz gelmedi. Umarım gelmez daha iki aylık evliyiz ama yasim 31.esim 37. Biranonce çocuk istiyoruz inş. Sat 9 eylul. Adet dongum 27 28 gün arası değişiyor. Hep duzenlidir. Bugün veya yarın gelmesi gerekiyor.
Göğüs hassasiyetim çok az var. Sadece kenarları ağrıyor 20 gündür. O da elimle sıktığımda farkediyirum.Uçları bir ara çok ağrıyordu dokunamıyordum ama geçti o. Şuan regl olucakmisim gibi 2 gündür süren kasik ağrım var. Arada regl ağrımdan farklı bicak saplanir gibi sancı giriyor. Sonra normal regl ağrısı gibi devam ediyor.
Bu arada benim normalde de regl ağrım çok olmaz. Neredeyse hiç olmaz hatta. Sadece reglimden Bir gün once hafif karın ağrım olur. Regliyken hiç ağrım olmaz. Dünden beri karın ağrım olduğundan bugün regl olurum diye düşünüyorum. Ama umarım olmaz.

Benim de reglim 2 gün gecikti. Son 1 yılda reglim 2 defa 14 gün kadar gecikti. Doktor pkos olabilir demişti ama çıkmadı. Yine aynı şeyi mi yaşıyorum acaba diyorum nedensizce gecikme durumu. Erken gebelikte yaptım normal test de ikisi de negatif çıkıyor. Önceki gecikmelerde gebelik düşünmüyordum ama şuan negatif çıkınca umutsuz hissediyorum

Kızlar sabah 8 de idrardan sonra peçeteye açık pembe kan geldi. Herhalde regl Olucam dedim. Regl olma tarihim bugun ama hala regl olmadim.fakat inanılmaz kaşık ağrım var. Yani sürekli olucakmisim gibi ama olmadı henüz. gebelik testi yukarıdaki gbi çıktı. Bissey yok gibi. Normalde benim hiç gecikmez.gunu gününe tutar. Hatta bir gün erken geldiği de oldu ama hayatım boyunca geciktiği olmadı. Hamilelik ihtimali hiç yok mu

Benim adetim 47 gün gecikti şubattan beri bir düzensizlik vardı adetimde. Hiç umutlu değildim.
İdrar testi yaptım çift çizgi çıktı inanamadım
Dün kan testinde hamile olduğum kesinleşti yarın doktora görmeye gideceğim.

Bir iki gün önce bir arkadaşa doktor 18 mmre yumurtan var demiş ama Ovülasyon testi silik çıkıyormuş pik olmamış innovita marka olandan hatta burda konu açmıştı demekki pik olmasada değerlendirmek gerek umutsuzluğa kapilmadan

Adetim 8 gün gecikti kan verdim negatif evde test yaptım negatif çıktı. 8. Günün gecesinde düğünde oynadım çok ziplamadim şüphem var diye :) ilişkiye girdim eşimle 9. Günün sabahında adet oldum. Üstüne görmüş olabilir miyim? Lütfen yardım edin ne düşüneceğimi şaşırdım iyice...

Bende sizin gibi hissediyorum bu ay çok umutluyum tek çizgi çıkar diye test yapmaya da korkuyorum 4gün var adetime yarın sabah yapmayı düşünüyorum inşallah güzel haberler alırım

Devam etmiyormu adetiniz? Bence 8 gün gecikmiş kanda negatifse negatiftir üzmek istemem ama

Bende de eskiden öyle oluyordu meraktan bakmaya başlamıştım sonra isteği gelmişti fena bir şekilde neden olmuyor diye

Ayy çok sevindim hayırlı olsun haberdar edin

Teşekkür ederim ilginiz için. Şimdi doktora gidiyorum bakalım ne diyecekler
Umarım iyi geçmiştir, ne dediler?

Üstüne görme için ya koyu ya da açık kahverengi leke diyorlar ya da pembe sulu akıntı… Kana dönüştüyse regl diyorlar ama adet görüp hamile olan da var ama çok umut etme ama umudunu da kesme diyeceğim… Ben ovülasyon testi yapıyorum ama hamilelerin koyulaşması gibi koyulaşma yok sanırım regl olacağım bilmiyorum…

Mecbur bir şeyler yapmaya çalıştım ama günden güne umut tükeniyor bende kaçınılmaz sonu bekliyor gibi hissediyorum

Belki bugün yerleşiyordur bugünden sonra değer artar Hiç gecikmediyse adetiniz umudunuzu kaybetmeyin bir iki güne tekrar yapın bence . (Keşke benim de günü gününe adetim olsa çok özeniyorum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…