Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten kaşıkta olanı aldım ve sadece sabah yiyordum üzerinde sabah akşam yazıyordu birde😱allahtan öyle yemedim , c life macundu canım
ben de bir ara pco setini kullanmıştım bera lifein tekrar siparş etmeyi düşünüyorum şimdi. keten tohumu aspir yağı elma sirkesi. sipariş edicem pzrtsi günü. o zaman çok düzenli kullanamadım ama bakalım şimdi kısmetse kullanayım

Allah allah ben sabah 1 buçuk akşam 1 buçuk çay kaşığı bol su ile yutuyorum büyük su bardakları var ya water yazan onunla içiyorum su içiyomuydun
İçtiğim suyun haddi hesabı yok, bizim evde damacana su yoktur hiç evlendik evleneli, hep 1 buçuk lt lik sulardan alıyorum, ve muhakkak günde 2 taneye yakın içiyorum çok nadir az içerim sabah kalkınca zaten ilk işim su içmek,hanımda öyle söyledi hayır dedim içtim bol su, ben aynı zamanda inofolicte içtim o mu yaptı bilmiyorum

20200919_153118.jpg
Ablalar yorumlar misiniz? Kasıklarim çok agriyor belimde erken yumurtluyorum sandim ama silik cikti yumurtalama olama olumca kasiklarim cok agrir belime de vurur suan da oyle agri cekiyorum

ben de bir ara pco setini kullanmıştım bera lifein tekrar siparş etmeyi düşünüyorum şimdi. keten tohumu aspir yağı elma sirkesi. sipariş edicem pzrtsi günü. o zaman çok düzenli kullanamadım ama bakalım şimdi kısmetse kullanayım

Şu aspir yağını çokca duydum araştırmakta fayda var artık bu yolun yolcuyusuz ballar, canınızı sıkmayın benim kuzenim evlenene kadar sigara cips kola berbat bir hayat tarzı vardı kendini bildi bileli adet olmazdı pko ydu ve kilosu çoktu 85 tem aşağı hiç düşmedi, sonra evlilik sürecinde kilo verdi ve dedi ki abla zaten pko var evlendiğimde salıcak artık be zamana olur bilemeyiz bir seneyi gözden çıkardım dedi, bir kere adet oldu ve ikinci ay adet olamadı hamile kaldı, hemde 80 kilolara yakındı, sakın pes etmeyin deneyin çay kahve katkılı ürün rafine şeker paketli gıdayı çıkarım hayatınızdan karbonhidratları sınırlandırın, bol bol su için macunsuzda olur ama macunu da kendimize arkadaş edinelim nasipte olursa olur zaten hepsi bir bahane rabbim ol der olur, bildiğimiz şeyleri birbirimizle paylaşır yardımcı oluruz, minseo minseo

minseo minseo ne macunu cnm yumurta gelişimi için mi bende bakayım olmaZsa adetliyken mi başlanıyor cnm
Muhtemelen adetin 3.-4. gunu gelecek ama ben zaten gec yumurtluyorum sorun olmaz değil mi :KK6:
Naturallen bitkisel ballı karışım canım reglim 2. Günü başlıyosunu sabah öğle akşam 1 çay kaşığı ya da sabah 1,5 akşam 1,5 aç karna bol su ile tutuyorsunuz çatlama görene kadar kullanıyorsunuz sonra bırakıp regli bekliyosunuz

Şu aspir yağını çokca duydum araştırmakta fayda var artık bu yolun yolcuyusuz ballar, canınızı sıkmayın benim kuzenim evlenene kadar sigara cips kola berbat bir hayat tarzı vardı kendini bildi bileli adet olmazdı pko ydu ve kilosu çoktu 85 tem aşağı hiç düşmedi, sonra evlilik sürecinde kilo verdi ve dedi ki abla zaten pko var evlendiğimde salıcak artık be zamana olur bilemeyiz bir seneyi gözden çıkardım dedi, bir kere adet oldu ve ikinci ay adet olamadı hamile kaldı, hemde 80 kilolara yakındı, sakın pes etmeyin deneyin çay kahve katkılı ürün rafine şeker paketli gıdayı çıkarım hayatınızdan karbonhidratları sınırlandırın, bol bol su için macunsuzda olur ama macunu da kendimize arkadaş edinelim nasipte olursa olur zaten hepsi bir bahane rabbim ol der olur, bildiğimiz şeyleri birbirimizle paylaşır yardımcı oluruz, minseo minseo
Aynen canım nasip işi gerçekten ama yine de fayda sağlayan şeyler ile desteklemekte fayda var inşallah şifa olsun hepimize hamilelik olmasa bile yumurtlama görmek böyle benim için çok sevindirici oldu çünkü her ay acaba yumurtlama mı silik mi öyle mi böyle mi diyordum

Macun denedin mi hiç canım?

Ben hem macun hem de beralife pkos setini kullanıyorum. İnşallah kötü etki etmez. Bir aydır pkos seti kullanıyorum 9 gündür de macun kullanıyorum şimdilik etki yok:KK43: Yumurtlama testi ile takip ediyorum inşallah pik ve çatlamayı görürüm

Aynen canım nasip işi gerçekten ama yine de fayda sağlayan şeyler ile desteklemekte fayda var inşallah şifa olsun hepimize hamilelik olmasa bile yumurtlama görmek böyle benim için çok sevindirici oldu çünkü her ay acaba yumurtlama mı silik mi öyle mi böyle mi diyordum
Kesinlikle canım, olumlu olalım güzel düşünelim olsun, hatta benim yine o kuzenimin yengesinin 3 üzleri oldu, pko olduğu için 3 yumurta kendiliğinden olmuş, he bide demişti ki abla biz o ara devamlı her akşam kabak çekirdeği yiyorduk dedi bende başladım, macuna da tekrar başlıcam yarın ki sınavı bir atlatayım da inşallah

Sohrab Sohrab @venushatun28 fiona13 fiona13 Canikox Canikox ve aklıma gelmeyen tüm ins direncizedeler yeni bi topik mi açsak insülin direnci ile savaşanlar ve hamile kalmak isteyenler diye😆

Olur canım güzel fikir hemde burdaki arkadaşları meşgul etmeyiz ama yok ya burda kalalım ben burayı seviyorum:) ilk yuvamız garipserim kendimi, bide Regen_ Regen_ vardı nerde o arkadaş ya, girmiyor galiba

Ben hem macun hem de beralife pkos setini kullanıyorum. İnşallah kötü etki etmez. Bir aydır pkos seti kullanıyorum 9 gündür de macun kullanıyorum şimdilik etki yok:KK43: Yumurtlama testi ile takip ediyorum inşallah pik ve çatlamayı görürüm

Ah ah inşallah ama kendini şartlama pik görmek değil sadece pik görüp sağlıklı olup hamilee kalamayan da var canım, hayırlısıı

Ah ah inşallah ama kendini şartlama pik görmek değil sadece pik görüp sağlıklı olup hamilee kalamayan da var canım, hayırlısıı
Haklısın canım hayırlısıyla sağlıklı gebelkler ve sonunda sağlıcakla kucağımıza alacağımız bebişler nasip olsun hepimize inşallah. Temmuzda hamile kaldım 5 gün sonra adet oldum malesef kimyasal gebelik oldu:KK43:

Benim insülin direncime bakmadı hiç doktor, hatta gerek yok dedi bakmaya şeker hastası kıyım ben dedim hayır tabi ki demişti bana bu kötü bir şey anlamına da gelmiyor ayrıca dedi o an heyecandan konuşmasını anlayamamıştım ama sonra araştırınca amladım adlında bu vücudun koruma mekanizmasıymış, vücudum şuan fazlaca östrojen depoluyor onu bastırmak içinmiş

Haklısın canım hayırlısıyla sağlıklı gebelkler ve sonunda sağlıcakla kucağımıza alacağımız bebişler nasip olsun hepimize inşallah. Temmuzda hamile kaldım 5 gün sonra adet oldum malesef kimyasal gebelik oldu:KK43:

Bak en azından demek ki hamile kalabiliyormuşsun çok olumlu bir şey yine de ben hiç kalamadım daha 2 buçuk sene de

kızlar cidden yoruldum ya her şey ne kadar zor. dahiliyeci ultrason görüntüsü istedi ultrason doktoru diyor ki sen tipik pcosun yumurtlakların her ikisi de pco görüntüsünde
Kuşum cahilliğime ver bu pco tam olarak nedir kist olmasa bile görüntüsü mü oluyormuş bilmiyorum da ben

Benim insülin direncime bakmadı hiç doktor, hatta gerek yok dedi bakmaya şeker hastası kıyım ben dedim hayır tabi ki demişti bana bu kötü bir şey anlamına da gelmiyor ayrıca dedi o an heyecandan konuşmasını anlayamamıştım ama sonra araştırınca amladım adlında bu vücudun koruma mekanizmasıymış, vücudum şuan fazlaca östrojen depoluyor onu bastırmak içinmiş
Evet canım işte erkeklik hormonu fazla salgılanıyo bizde o yüzden

X