Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimm hic takma kafana, burda birbirimizi spor icinde motive yapsak guzel. Aksam isten gec girip gec yiyosun demi sende? Ona bo cozum bulabilsek keske hic iyi biszy degil. Erken girip yemegimizi yeyip, spor yapabilicegimiz duzenli bi hayatimiz olsa..
Bide kafama sey takildi simdi, sen bu balli karisimi dedinmi doktora? Direnci kotu etkilemesin bal oldugu icin, bi bilgim yok sadece soruyorum
Canım evet sabah 8 de masaya oturuyorum 6,5 ta kalkıyorum çok hareketsizim gün içinde spora kaydolacaktım ama korona patladı korkudan ona da gidemedim ama şimdi en azından yürüyüş yapmaya çalışcam haftada 3 gün bile olsa yapamasam da leslie yapcam evde. Kuzum doktor dedi ki hiç bi şey yemiceksin değil yiceksin ama dozuna dikkat edip yicen paketli ürün yeme dedi çikolatası cipstir kahvaltıda bal reçel çok abartılı yeme 3 4 çay kaşığı dedi benim zaten günlük yediğim ballı karışım 3 çay kaşığı yani başka şekerli bişey yemicem sorun olacağını sanmıyorum bana iyi geldiğini hissediyorum macunun o yüzden kullanmaya devam etcem canım en azından kist varsa küçültsün

Canım evet sabah 8 de masaya oturuyorum 6,5 ta kalkıyorum çok hareketsizim gün içinde spora kaydolacaktım ama korona patladı korkudan ona da gidemedim ama şimdi en azından yürüyüş yapmaya çalışcam haftada 3 gün bile olsa yapamasam da leslie yapcam evde. Kuzum doktor dedi ki hiç bi şey yemiceksin değil yiceksin ama dozuna dikkat edip yicen paketli ürün yeme dedi çikolatası cipstir kahvaltıda bal reçel çok abartılı yeme 3 4 çay kaşığı dedi benim zaten günlük yediğim ballı karışım 3 çay kaşığı yani başka şekerli bişey yemicem sorun olacağını sanmıyorum bana iyi geldiğini hissediyorum macunun o yüzden kullanmaya devam etcem canım en azından kist varsa küçültsün
Tamam kuzum, bende dun itibariyle yuyuse basladim, tam gaz devam 💪

Geçmiş olsun canım doktor güzel şeyler söylemiş ama 3 ay 4 ay sonra diyorlar ya ona sinir oluyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırsın. Bende de pko var insülin direncine hiç baktırmadım açlık şekerim 80-90 civarı çıkıyor genelde. Senin Glikoz yani şeker kaç çıkıyor

Geçmiş olsun canım doktor güzel şeyler söylemiş ama 3 ay 4 ay sonra diyorlar ya ona sinir oluyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırsın. Bende de pko var insülin direncine hiç baktırmadım açlık şekerim 80-90 civarı çıkıyor genelde. Senin Glikoz yani şeker kaç çıkıyor
Açlık insülin 18 glukoz 96 çıkmış canım en son ki testte

Canlar merhaba ya benim kafam karma karışık oldu, ben ovülasyon testi yapıyorum da, testler böyle çıktı en son yaptığım testi iki kere yaptım ilkinde hiç çıkmadı çizgi 2 buçuk saattir sıvı almıyordum bende test bozuktur diye 2. Testi yaptım oda böyle çıktı en koyu perşembe günü gördüm ama oda koyu değil ki sizin attıklarınıza göre, perşembe günküni tek te atayım anlarsınız ne demek istediğimi pko olduğu için ben de yumurtlama olmuyor diye düşünüyorum şuan,

Eklentiler

• 1FC77C07-6168-4532-81EF-C8002D7D76FE.jpeg
    1FC77C07-6168-4532-81EF-C8002D7D76FE.jpeg
    90,1 KB · Görüntüleme: 33
  • D551EDFB-AA95-44B3-A91D-C8905E2680B7.jpeg
    D551EDFB-AA95-44B3-A91D-C8905E2680B7.jpeg
    191,4 KB · Görüntüleme: 50
doğum kontrol hapı 🥺 çocuk istiyıeum diyorum yapcak bişiy yoka geliyo konu
Canım hormonları düzeltecekse bi süre kullan istersen ben pek anlamıyorum ama benim gittiğim kadın doğumcu hiç bişey çare değil beslenme beslenme beslenme dedi

X