Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bende bu ay femaraya basladim adetim biter bitmezde ovulasyonada basladim ilac.bitti 10.gun yumurtlama gordum ve 15.gun tekrar yumurtlama oldu resme bakarmisiniz ikisindede yumurtlama olmusmu
Dün de sordunuz burda, aynı topıkte, o kadar cevap yazdık tatmin etmedi sanırım..

Canlar merhaba ya benim kafam karma karışık oldu, ben ovülasyon testi yapıyorum da, testler böyle çıktı en son yaptığım testi iki kere yaptım ilkinde hiç çıkmadı çizgi 2 buçuk saattir sıvı almıyordum bende test bozuktur diye 2. Testi yaptım oda böyle çıktı en koyu perşembe günü gördüm ama oda koyu değil ki sizin attıklarınıza göre, perşembe günküni tek te atayım anlarsınız ne demek istediğimi pko olduğu için ben de yumurtlama olmuyor diye düşünüyorum şuan,
Kuzum şu macunu yesene bak benim de geçen ay aynıydı bu ay ilk kez bu kadar koyu gördüm içerisindeki çörek otu ile hayıt ins direncini de düşürüyormuş bi düzenli denesene

Canım evet sabah 8 de masaya oturuyorum 6,5 ta kalkıyorum çok hareketsizim gün içinde spora kaydolacaktım ama korona patladı korkudan ona da gidemedim ama şimdi en azından yürüyüş yapmaya çalışcam haftada 3 gün bile olsa yapamasam da leslie yapcam evde. Kuzum doktor dedi ki hiç bi şey yemiceksin değil yiceksin ama dozuna dikkat edip yicen paketli ürün yeme dedi çikolatası cipstir kahvaltıda bal reçel çok abartılı yeme 3 4 çay kaşığı dedi benim zaten günlük yediğim ballı karışım 3 çay kaşığı yani başka şekerli bişey yemicem sorun olacağını sanmıyorum bana iyi geldiğini hissediyorum macunun o yüzden kullanmaya devam etcem canım en azından kist varsa küçültsün
Elma sirkesi ve aspır yagını arastır cnm bi ben kullandım 6,9 dan 3. 1 e düşürmem de ilacla birilekte onun da faydası olduguna inanıyorum

Kuzum şu macunu yesene bak benim de geçen ay aynıydı bu ay ilk kez bu kadar koyu gördüm içerisindeki çörek otu ile hayıt ins direncini de düşürüyormuş bi düzenli denesene
Evet kuzum galiba devam edeyim ben ona, bırakmıştım çünkü bende ateşlenme yaptı aldığım hanımefendi de bırakın dedi yan etki yapmış olabilir çok nadir oluyor ama dedi inanamadı gibide bana, ama resmen ateşim 37 leri geçmişti hatta korona oldum sandım😂ben de korktum kaş yapayım derken göz çıkarmayı diye zaten hormonlarım horon tepiyor vücudumda bir öyle bir böyle, ay en iyisi bu işe ara vermek :) hayat tarzımız değişmeden olmayacakk

Ben kendi sitesinden sipariş vereceğim şimdi cabuk gelir mi acaba adete yetismesi lazım :mad:

Yok kuzum vermedi dediğin şeyleri araştırayım elma sirkesini diyetisyen söyledi sabah aç karna suya 1 kaşık koyup iç dedi ama beni çok öğürttü içemedim
Evet ben de İlk basta zorlandım ama sonra alısmıstım, bir tatlı kasıgı bır bardak su

Evet kuzum galiba devam edeyim ben ona, bırakmıştım çünkü bende ateşlenme yaptı aldığım hanımefendi de bırakın dedi yan etki yapmış olabilir çok nadir oluyor ama dedi inanamadı gibide bana, ama resmen ateşim 37 leri geçmişti hatta korona oldum sandım😂ben de korktum kaş yapayım derken göz çıkarmayı diye zaten hormonlarım horon tepiyor vücudumda bir öyle bir böyle, ay en iyisi bu işe ara vermek :) hayat tarzımız değişmeden olmayacakk

Dozuna uygun yedin mi kuzum peki bana yan etki yapmadı hangi markaydı senin ki

X