Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hormon sonucumda bu çıkmıştı prolaktın yüksek çıktı

Eklentiler

• C876FA3E-F762-4493-98FB-A19CEEF7E429.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 41
E2 ile ilgili bişey demedi cnm prolaktin için yüksek dedi ama çokta yüksek değil sınır dedi Cycloproginova Bu ilacı ve d vitamini verdi ilac bitti vitamini kulllanıyoruz eşimle birlikte

E2 ile ilgili bişey demedi cnm prolaktin için yüksek dedi ama çokta yüksek değil sınır dedi Cycloproginova Bu ilacı ve d vitamini verdi ilac bitti vitamini kulllanıyoruz eşimle birlikte
Anladım canım çokta yüksek değil bana bile sorun yaratacak bi seviye değil kendi düşer dedi düştü de takma hiç

İnşallah canım Genelde zaten umudunu kesip umrunda olmayınca oluyor en iyisini yapıyosun

Kızlar benim çatlama dündü gerçekleşti bugün kasik ağrısı oluyor arada kuyruk sokumuna vuruyor ve aşırı gaz var kasık ağrısı için de erken gibi geldi bana

Ay yok kız his falan ben kızların detaylı her şeyini bildiğim için olasıklar üzerinden tahmin yürütüyorum yoksa ruhani bi tarafım yok yani
Dur oyle deme be de anlatayim detayli ayin 20sinde 5 yasinda olacak bi kizim var, kndisi cok kolaylikla skntisiz testsiz ve hizli sekilde oldu biz esimle 3 ay kdr once 2.cocuk dusunmeye basladik, bunu dusundugumz ilk ay yumurtlama donemi gecmis regle 1 hfta vardi ama biz yne de hazirlik olsn dedik snraki ay yumurtlama doneminde kardesim ve esi ile tatildeydik ayni apartta bos gectik gecen ay ovulasyon testi siparis ettim ilk kez etmez olaydim onlarla yattim kalktm reglin 13.gunu ikidir regl oncesi agrilarim artti diye doktora gtmstm dr sagdaki yumurtaniz 26 mm olmus bgn catlar 2-3 gunu degerlendirin dedi, biz de degerlendirdik ama esim hc sevmedi boyle planli seyleri nyse ben bu sefer gebelik testi ile kafayi bozdum iliskiden 4.gunden itibaren her sbh yaptim ve hep negatifi gordum, pazarteis gunu de adet oldm boyle iste 33 yasindayim, en son Nisanda tahlil yaptrmistim fsh lh e2 vs normal ckmisti lakin korkuyorum sanki olmayacakmis gibi geliyor neden blmyrm ailemde erken menopoz var annem olmasa da anneannem 38 yasinda girmis ondan mi blmyrm ama sanki gec kaldik gibi hissediyorum, doktorlar da yumurtaniz az vs demedi hc ama zaten normal ultrason ile gozukmuyor sanirisam rezerv

Bence senin olur canım yumurtalıklarda sıkıntı yokmuş Ovülasyon ile takip edip doğru günleri değerlendirmeye devam edin eşine sperm güçlendirici şeyler yedir kendin de yumurta gelişmesine katkı sağlıcak şeyler ye gerisini akışına bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…