Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E tamam bizim de çok değil ama bazen bir hafta olmuyor bazen arka arkaya oluyor. Robot gibi düzenli yapamıyoruz yani

Takvime göre pazar pik olacak sözde ama sanki koyulaşmıcak gibi sizce

Eklentiler

• IMG_20200917_192235.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 37
bazen bir anda zınk diye koyulaşıyo ondan sordum benim de eskiden öyleydi bi gün önce bu kadar silik bi gün sonra çok koyu olurdu bi sonraki gün de çatlardı silinirdi. iki aydır değişik oluyo

İnşallah benim de yükselir ya ultrasonda tam 11. Güne denk gelecek iyi oldu tam anlaşılır di mi iyi mi kötü mü
Hiç bilmiyorum ki benimkisi adet döneminde bir kere baktı gayet güzel dedi bir daha da bakmadi yumurtalarima, sonra zaten olanlar oldu başıma gelmeyen kalmadi adet ortasinda mi gitmek gerekiyor?

bazen bir anda zınk diye koyulaşıyo ondan sordum benim de eskiden öyleydi bi gün önce bu kadar silik bi gün sonra çok koyu olurdu bi sonraki gün de çatlardı silinirdi. iki aydır değişik oluyo
Evet şimdi instagramda örnek testlere baktım ben de çoğu kişinin birden koyulaşmış bakalım melinda- valla ben özellikle ayarlamadım aslında ama tam Ovülasyon haftama denk geldi sanırım yumurta gelişimini anlar doktor gününe göre iyi mi küçük mü bi değerlendirme yapabilir

Nerde bu doktor canım adı ne?

Bakalım ne diyecek çok merak ettim hayırlı haberlerle gel inşallah

Ben reglin 4. Günü gitmiştim yumurtalık durumun iyi demişti 9 mm dedi 12. Gün gittiğimde 16 mm olmuş gayet iyi çatlar 2 güne demişti

Nasıl oluyorki ameliyathanede mi yapiliyor..birde komple soyunup ameliyat önlüğümü giydiriyorlar acaba. .boyle seylerden cok korkuyorum ezelden beri
Ben sadece alt tarafı cıkardım örtü veriyolar, sonra da bayılmışım uayndıgımda odadaydım kesınlıkle anestezılı cektır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…