Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esine soyleme testleri canim. Kendin yap. O hafta esine belli etme istede hic yorulmuyormus gibi yap. Aksam eve geldiginde cok yorgunum deme mesela, neseli olup bugun cok rahat gecti falan de. O sekilde esin yumurtlama icin oldugunu anlamasin
cok sagol canim, aynen soylememk daha iyi olacak galiba, en azindan sadece birimiz stresli olur, Ekim hepimize guzellikleriyle gelsin insallah

Kızlar benim takvime göre cumartesi yumurtlama günümdü ama 2 gün önce testte çift çizgiyi gördüm dün biraz silikleşmişti çatlama oldu diye düşündüm ama bugün yaptığımda yine pik görüntüsü vardı.. ilk defa bu ay böyle bişey yaşadım.. bu arada 3 gündür akıntım da var.. iyiki değerlendirmelerimi yapmışım diyorum şimdi:KK45: bu değişiklik hayırlı sonuca işarettir inşallah🤲🏼🤲🏼
allah allah neden öyle oldu ki acaba :KK64:

Benimde isler con yogun kuzum. Izinden donunce butun isler birikiyor sagolsunlar kimse bakmio.
Ben tam pik zamanlarindayim buyuk ihtimal ama test yapmiyorum bu ay, boyle daha stressiz oluyomus vallaha. Her gun kosup test yapiodum ha pik oldu ha olucak amaan saldim. Iki gune bir degerlendiriyoruz, olucaksa olur artik. Reglim gelsin yine kan tahlili yapicam, bitincede rahim filmi.. Sonrada doktoru gorecegim iste
Sen nasilsinn?
Bizde de eleman eksiği var bu hafta yoğun geçiyor kuzum. En mantıklısı zaten testi bırakıp iki güne ilişki ama bu ara bizim olacak gibi değil 😒
Rahim filmi çok önemli canım çektir mutlaka
Evet birbirimize en guzel destegız burda çünkü yolumuz bir❤ benim ilk tedavimdi bebek calismalarinin 8. Ayi olduğu için doktor cokta tedavi yanlısı değildi ben istiyorum yukurta gelistirici ve catlatma iğnesi verdi..rahim filmi dicek bana kesin ama cok korkuyorum. .anestezili istiyorum ama o ortam o seyler beni cok geriyo fobim var😕😔😔
Hiç korkma canım anestezili olunca hiçbir şey hissetmiyorsun, ne kadar önemli bir şey olduğunu düşü

Bilmiyorum inşallah hepimiz daha fazla beklemeden kavuşuruz...bir tuhaf oldum bu ay, hiç iyi değilim, hiç böyle olmamıştım..Ben de adet sonrası bir şey yapmayacağım, iyi gelmiyor bana.Psikolojim çok bozuldu
İnşallah kuzum, bu depresif hal fiona13 fiona13 nın dediği Mars yüzünden heralde, evin halini görseniz şuan burda insan mı yaşıyor derseniz 🤦🏻‍♀️ Bana kimse de gelmiyor bu ara temizliğe kendim de yapmıyorum saldım çayıraaa

Enseyi karartmaaaaa her ay yeni bi umut ışığı bize canımız da sıkkın olsa kocaya kavga da etsek 1 ayda 2 güncük olan şansımızı çöpe atamayız ben de çok bunalıyorum inanki 7 ay olmasına rağmen seni çok çok iyi anlıyorum ama kendini kapatma canım o zaman daha çekilmez bi hal alır her şey
Haklısın kuzum da canı cehenneme modundayım artık 🙄 2.5 yılımın her günü bebeğim olacak mı diye düşünerek geçti, bi ara resim kursuna gittim resim yaptım bir ara spora başladım bıraktım. Bebek düşüncesini bırakıp hiçbir şey yapamıyorum. Yumurtlamadan sonra spor yapmıyorum ya bebek varsa bişey olursa diye düşün yani
Canım ben değerlendirmelerimi bitirdim batı bekliyorum artık gelmez inşallah🙏🏻 Sen napıyosun ne durumdasıın
Reglim bitiyor ama bu ay ne olursa olsun umrumda değil gibi şuan canım 🙄 senin inşallah tutmuştur 🙏🏻

Haklısın kuzum da canı cehenneme modundayım artık 🙄 2.5 yılımın her günü bebeğim olacak mı diye düşünerek geçti, bi ara resim kursuna gittim resim yaptım bir ara spora başladım bıraktım. Bebek düşüncesini bırakıp hiçbir şey yapamıyorum. Yumurtlamadan sonra spor yapmıyorum ya bebek varsa bişey olursa diye düşün yani

yok canım naparsak yapalım bu düşünceden kurtulmak imkansız kurtulan varsa bize de anlatsın nasıl oluyor ben de merak ediyorum...

Reglim bitiyor ama bu ay ne olursa olsun umrumda değil gibi şuan canım 🙄 senin inşallah tutmuştur 🙏🏻
Kizim da biz tasinmistik ve ben meger hamileymisim, o kdr yuk indir kaldir yerlestir, ve tahminimce iliskiden 1-2 hfta sonraya denk gelmisti. Smdi siz sporu birakiyorum diyince o aklima geldi, sakindigimiz goze cop mu batiyor, hic ustune dusmemek mi en iyisi ama elden de gelmiyorki o dusunce kafadan gtmiyor

Bizde de eleman eksiği var bu hafta yoğun geçiyor kuzum. En mantıklısı zaten testi bırakıp iki güne ilişki ama bu ara bizim olacak gibi değil 😒
Rahim filmi çok önemli canım çektir mutlaka

Hiç korkma canım anestezili olunca hiçbir şey hissetmiyorsun, ne kadar önemli bir şey olduğunu düşü
Nasıl oluyorki ameliyathanede mi yapiliyor..birde komple soyunup ameliyat önlüğümü giydiriyorlar acaba. .boyle seylerden cok korkuyorum ezelden beri

Nasıl oluyorki ameliyathanede mi yapiliyor..birde komple soyunup ameliyat önlüğümü giydiriyorlar acaba. .boyle seylerden cok korkuyorum ezelden beri
canım evet çünkü steril olması gerekiyor ortamın cerrahi bir işlem olacağı için kıyafetlerle almazlar odaya ben öyle biliyorum

X