Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
peki 22. gün baktırsak sizce nasıl olur ben hesapladım cumartesiye denk gelicek de izin sorun olmasın diye
Benim bildiğim yumurtlamadan 7-8 gün sonra bakılıyor. 21 14. Gün yumurtlayanlar için. Bence olur 8. Gün de çünkü forumda gördüm çatlama olmazsa baya düşük çıkıyor. 1-2 güne o kadar fark olmaz yani bence.

harika canım ve daha kullanmaya başlayalı çok olmadı di mi senin ben de şu macuna umut bağladım ama umutlarımı suya düşürmez inşallah

Rica ederim.Sağlıklı yumurtlama varsa da gebelik olma ihtimali %20 diyorlar canım. Bu işler biraz karışık ve henüz tam aydınlanmış değil maalesef.
Çok haklısınız, 5 yaşında bir kızım var o zmn hmn olmuştu ve ovulasyon testi vs kullanmamıştım, ama şimdi 5 yıl sonrasında yumurta rezervi de yumurta kalitesi de aynı değildir muhakkak, bu ay doktor rahim kalınlığınız da gebelilk için şuan çok ideal demişti, umutlanmıştım bayağı lakin olmadı, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Bu ay ilk defa kullandım o nedenle hiç bilemiyorum lh dalgalarını, adet bitiminden sonraki 3-4 gün silikti, snra gttkçe koyulaştı ve akabinde silikleşti, en iyi hangi ise açıkçası onu kullanasım var, laboquicki de rastgele almıştım

harika canım ve daha kullanmaya başlayalı çok olmadı di mi senin ben de şu macuna umut bağladım ama umutlarımı suya düşürmez inşallah
İnşallah dğüşürmez canım. Ben işte bugün 12. günümdeyim. Ama devm edip etmemekte kararsıızm 3 gün daha kullanıp 2 haftaya tamamlayayım diyoprum. Adete 1 hafta kala bırakıcam.

DDD Sen hazrı hale getirseydin hahhahaha....

Ya birde bu heriflerin tiripilerini çekiyoruz yaaa sinir edici bir durum
Ya tripten ziyade benim eşim farklı birisi biraz öyle klasik erkeklerden değil, bedenime bana kendine saygısı var, hatta düm ilk kez komik bir ifadeyle benim teklifimi reddetti buda köyün çeşmesi değil dur biraz zaman geçsin dedi, sperm azlığı da var ya haklı buldum, bugün garanti günse eğer dünden yapmamın bu durumda faydası olmaz adamı zorlamayım dedim bakalım bu kadar düşünüyorum her şeyi oda bizi düşünüp bugün kendiliğinden gelir inşallah kadın olarak benim istemem güzel gelmiyor bana, kadınlığını kullanan kullanabilen birisi değilim bide ben,bir tutku olarak görüyorum hala, kocamla bir bütün olma haliydi, ta ki bebek isteyene kadar şimdi garip geliyor bana, ay bilmiyorum bayağı açık konuştum ayıp oluyor ama, kaybediyoruz galiba o sevgi bağını eşin en azından öyle değildi öyle yaptım adamı da sanki ders gibi çalışıyoruz sadece bundan olmuyor bana kalırsa bir bakış açımda bu,

kurulmuş robot gibi tabiki aslında ona odaklanıp yapmamka lazım etkiliyor bencede. Bencede bir bağ arzu olması lazım.
Sende haklısın tabiki canım.

kurulmuş robot gibi tabiki aslında ona odaklanıp yapmamka lazım etkiliyor bencede. Bencede bir bağ arzu olması lazım.
Sende haklısın tabiki canım.
Doktora ovülasyon testlerinden bahsettim saçmalama hepsini at dedi bana kızdı, onlara bakıp ay şu gün yapayım bugün olsuna girersen olmaz dedi, ben onun dediği yöntemi de yaptım olmadı, eşimden kaynaklı sıkıntı olduğu için ve çözülemeyen bir durum olduğu için fikrimce biz tüp bebek yaptırcaz gibime geliyor işte kendimi avutuyorum bir süre daha, belki olur diye ama sonunda kendimi tüp bebek merkezinde bulacağım gibime geliyor :) şimdiden okuyup öğreneyim biraz bari tüp bebek konusunu, artık öyle kamile oldum ki her şeyi kabul edecek ve oluruna bırakmış haldeyim, olursa olur olmazsa çay demlerimmodum budurr

:):):):)

Neden kız ovulasyon testi düzenli yumurtlama görmeyen kişiler için çok güzel bir yol gösterici. Bana doktor gün aşırı yapın dedi. Onlara çok güvenmeyin dedi. Ben öyle de denedim tık yok. eşinin rahatsızlığı nedir peki canım? Verikosel falan mı?

Ovulasyon testleri gerçekten çok sıkıntıya sokuyor ben bu ay kullandım şu 10 gün omrumden 10 yıl geçti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…