Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi akşamlar şekerleeerrr
Konu başlığıyla alakasız ama fikrinize ihtiyacım var.
Çarşamba bizim evlilik yıldönümüz. Malum pandemi dolayısıyla evde bi organizasyon yapayım dedim. Kimyasalın üstüne de biraz moral olsun diye evi bayram yerine çeviricem
Sizce yemek menüsü ne olsun? Balık, et vs..?

Valla canım cesaret işi bilemedim ben korkarım böyle şeylerden sonuçta rahim içi çok hassas bi yer bi florası var oraya direk bi yağ enjekte etmek sıkıntı yaratabilir
simdilik eltim gitti. Oda 1 yıl oldu henüz hamile degil. Açıkçası sonuc olumlu olursa bende gitmeyi düşünüyorum..

Hmmm evde et pişirsen çok ağır kokuyor bence onu ele fırında balık güzel olabilir seviyorsanız ama daha çeşit olsun dersen soya soslu tavuk kurtarıcı yanına pilav 2 3 çeşit meze yap atom, Haydari, yoğurtlu patlıcan falan iyi gider güveçte patates püreli köfte de güzel oluyor değişik bişiler yapmak istersen

Evet balık mantıklı hem uğraştırmaz da diye sana cevap yazıyodum. Bir yandan da Migrosa sipariş için liste yapıyodum. Kocam geldi kebap yap kebap dedi Etçil işte napıcan

Anladık kuzum inşallah olmazsın bir belirtim yok demiştin dimi

inşallah canım çıplaklık ve adamla başbaşa olacak olmak beni çok geriyo
Devamlı gittiğin doktorunsa eğer ilk kez açınca bi garip geliyo ama sonra alışınca ammann yaptığı bi tek içine bişey sokacak yaniiii oluyosun doktorlar oranla ilgilenmiyo ayyy artıkk böğğğğğ duruma gelmişlerdir günde 2378 kişi görmekten

kizlar iyi akşamlar ..
birsey soracağım size daha once yumurtalıkları guclensin die Rahimden iceri siringa ile zeytinyağı veya buna benzer farklı yağlar var bunlardan döken oldu mu yada duydunuz muu ?
Senden ilk defa duyuyorum canım. Bu çok açma bişr şey sakın yapma enfekte edersin rahmini. onun yerine bitkisel kürtlerden faydalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…