Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O testler güzel canım ben de onu kullanıyorum memnun kalırsın

Kizlar bugun yumurtlama gordum ama esimle 10 gundur ayriyiz adet girdi araya vs yani iliski ilk kez bugun olsa spermi kalitelimidir 5 gunden sonra öluyo falan deniyo bilgiisi olan var mi acilll kizlar
Çatlama günü daha önemli cnm silikleştiği gün ama yine de olsun değerlendirin 3 gün

Kizlar bugun yumurtlama gordum ama esimle 10 gundur ayriyiz adet girdi araya vs yani iliski ilk kez bugun olsa spermi kalitelimidir 5 gunden sonra öluyo falan deniyo bilgiisi olan var mi acilll kizlar
Sen her ihtimale karşı değerlendir kaliteli bi spermi yakalar belki günü kaybetme

kizlar iyi akşamlar ..
birsey soracağım size daha once yumurtalıkları guclensin die Rahimden iceri siringa ile zeytinyağı veya buna benzer farklı yağlar var bunlardan döken oldu mu yada duydunuz muu ?

Kızlar bişey soracaktım çatlatma iğnesinin üstünden 17 gün geçti bugün test yaptık evde ne çok net nede çok silik çıktı 3 gün önce beta hcg 7.40 çıkmıştı
Şimdi sorum gebelik var mi anlamadım ben

Eklentiler

• 9E8175C5-21E2-49B4-8827-349604FAD0C2.jpeg
    190,4 KB · Görüntüleme: 43
kizlar iyi akşamlar ..
birsey soracağım size daha once yumurtalıkları guclensin die Rahimden iceri siringa ile zeytinyağı veya buna benzer farklı yağlar var bunlardan döken oldu mu yada duydunuz muu ?
Canım ben kesinlikle bu tarz bişey yapmanı önermem kaş yaparken göz çıkarırsın allah korusun bi kere zeytinyağı asidik bi yağ tamamen ph ını bozarsın vajina nın enfeksiyon mantara sebep olursun

Canım ben kesinlikle bu tarz bişey yapmanı önermem kaş yaparken göz çıkarırsın allah korusun bi kere zeytinyağı asidik bi yağ tamamen ph ını bozarsın vajina nın enfeksiyon mantara sebep olursun
Bizim buralarda hekim kadınlar var canim eltim bugun oraya gitmiş ..
kadinda ona senin bebek damarlarin düşmüş demis.. neyse cekip etmis..
birde bezir yagi vermiş adetin bitti banyo yaptin o aksam şırınga ile boşalt bi miktar boşalt demis

Hekim kadın dediğin tıbbi bi eğitimi ya da sertifikası bişeyi var mı

Teste göre bar görünüyor ..
Gidip kan testi verin , degerin artıp artmadığını anlarsiniz en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…