Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar iyi akşamlar ..
birsey soracağım size daha once yumurtalıkları guclensin die Rahimden iceri siringa ile zeytinyağı veya buna benzer farklı yağlar var bunlardan döken oldu mu yada duydunuz muu ?
Kuzum sakın öyle şeyler deneme. Vajinanın kendine has bir dokusu ve ph dengesi var. Yumurta ve sperm için gerekli ortamı vücudumuz zaten düzenliyor. Onu bozarsan şahtı şahbaz oldu olur 😳

Ablalar aranizda rahim filmi cektiren var mi? Aciyor mu? Ne kadar suruyor?kac dakka? Gereken islemleri yaptiktan dosya da acildiktan sonra sonraki surec nedir? Hemen asilama mi? Yoksa ilac filan veriyorlar mi?

Allah kolaylık versin en zoru değerlendirme kısmı😅 ben bu ay taktik değiştirdim eşime ben yanasınca kacıyodu cok sinirleniyodum ondan bu ay ben hiç istemiyor gibi davrandım adam tam günlerini denk getirdi:KK70:
Benim icin en zoru bekleme kismi, su an degerlendirme kismindayim :KK70: degerlendirme demek de cok komigime gidio

Ne güzel maşallah diyelim😂😂 benimkide normalde öyleydi ta ki ben ovülasyon testlerine başlayıp bugün girmek zorundayız falan diyene kadar o zaman adam kaçmaya başladı benden :KK70:
ben ovülasyon öncesi ilişki istemiyorum reglim geliyo akıntım var falan diye uyduruyorum ovü dönemi gelince salıyorum ipleri :KK70: yoksa sıkılır o da 1 haftada ben bile sıkılıyorum

Benim icin en zoru bekleme kismi, su an degerlendirme kismindayim :KK70: degerlendirme demek de cok komigime gidio
Evet beklemede sıkıntı bu sefer hiç test almadım beklemede normalde erkenden teste baslardım ama bu sefer direk bata 2-3 gün kala kan vercem var ya da yok direk netleşsin. testte cizgi arayıp gözlerimi erken yaşta kaybetmek istemiyorum:KK70:

ben ovülasyon öncesi ilişki istemiyorum reglim geliyo akıntım var falan diye uyduruyorum ovü dönemi gelince salıyorum ipleri :KK70: yoksa sıkılır o da 1 haftada ben bile sıkılıyorum
Hahaha bende öyle yaptım işte ovü dönemine kadar direk pijamayla uyudum sonra bilerek ovü dönemi saten takımlara gecmeye basladım hava sıcakmısta ondan giyiyormusum gibi:KK70:

X