Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçen seneki t3 t 4 deeğerim var tam bir sene önce . o zaman t3 3.49 t4 1.51 çıkmş

4 tüp çok alınmış canım ya sen bi danışmayı arayıp sorsana bana kaç test bakılmış diye

e değerler referans aralığında çıkınca canım nasıl oluyor nasıl anlaşıldı bence bende de öyle bişiy var yahu
valla bilmiyorum doktor tiroidit var sende dedi ben de insülin direnci de çıktı tirodit bunu tetikliyor olabilir muhtemelen dalgalanmalar oluyor bu insülini ve diğer hormonları da etkiler hepsinin ortak noktası hipofiz bezi dedi 1 ay kullan bu ilacı tekrar bakalım sonuçlarına dedi 25 mg düşük doz ilaç yazdı d vit im de düşüktü o da insülin direnci tetiklermiş onun için de ilaç verdi ben çok memnunum dahiliyecimden o yüzden gözüm kapalı güveniyorum

fiona13 açlık insülin glukoz da referans içinde ama hesaplayınca direnç çıkıyor mesela 3 benim aslında araştırdım da 3 çok yüksek bi rakam değilmiş sınır gibi bi şey sayılıyor ama tabi daha düşük olmasında fayda var

ay canım sanki beni anlatıyosun şuan hepsi bende de vardı. ya cidden ben bir de dahiliyeciye gideyim napayım. şaka gibi ya bi de dedim aç karnına geldim rutinleri de yapar mısınız diye. insülin direncimmd vitamin eksikliğim hepsi vardı bi önceki testlerde. bence benim de öyle bir sorunum var.

kuzum iyi bir dahiliyeciye görün derim ben onlar bu tarz konularla daha çok ilgileniyorlar kadın doğumcular o kısımı pek irdelemiyor diyet yap diyip geçiyor

Arkadaslar bugun adet oldum haftya rahım fılmım var . Amh degerım 1.74 cok mu kotu 26 yasındayım inş bu ay kalırım ama rahım fılmı gordgun ay kalma dıyolar ama bn bugun c-life var ona başlayacagım

Arkadaslar bugun adet oldum haftya rahım fılmım var . Amh degerım 1.74 cok mu kotu 26 yasındayım inş bu ay kalırım ama rahım fılmı gordgun ay kalma dıyolar ama bn bugun c-life var ona başlayacagım
Canım ben de rahim filmi çekildim doktor öyle bir şey demedi hatta rahim filmi çekildim ay şansın daha yüksek diye biliyorum.

Canım sen şu macunu neden düzenli kullanmadın ? tadından dolayı mı önce ki aylara göre bi fark hissettin mi kullanırken ?
Kuzum tadı hoşuma gitmedi kullanamadım evet hissettim ben yumurtlama da hiç kasık ağrısı bilmezdim pik olduğu zaman ağrım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…