Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
anladım kuzum peki ilaç mı kullanıyosun fsh düşsün diye çikolata kisti çok illet bişey ya :KK43:
Ilaci yok canim bunun ya. Testere disli aslan pencesi kullaniyorum. Bu ay basladim. Reglimin ikinci gunu geri bakilicak bakalim kac cikicak bu sefer. Doktorum yasin cok genc duser fsh dedi bilmiyorum
Evet pis bisey hic sorma, yumurtaliklara cok zarar veriyor, agrisida ayri dert

Ilaci yok canim bunun ya. Testere disli aslan pencesi kullaniyorum. Bu ay basladim. Reglimin ikinci gunu geri bakilicak bakalim kac cikicak bu sefer. Doktorum yasin cok genc duser fsh dedi bilmiyorum
Evet pis bisey hic sorma, yumurtaliklara cok zarar veriyor, agrisida ayri dert
canım hangi şehirdesin sen izmirdeysen sana bu konunun uzmanı bir doktor öneriridim

kızlar alabildim sonunda sonuçları demirim baya düşük sadece demir ilacı ne içiyim ben sizce ? bunlar ref aralıklarında çıkmış kilo ver dedi doktur

Eklentiler

• 2437169E-3169-4F56-B7D5-AEFE3E0280AC.jpeg
    2437169E-3169-4F56-B7D5-AEFE3E0280AC.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 58
kızlar alabildim sonunda sonuçları demirim baya düşük sadece demir ilacı ne içiyim ben sizce ? bunlar ref aralıklarında çıkmış kilo ver dedi doktur
canım insüline neden bakmamış keşke ona da baksaymış bu testin devamı var mı

fiona13 fiona13 t3 t4 te bakmamış bana haşimato başlangıcı tanısı konduğunda tshım seninki gibiydi t3 ve t4 den belli oldu hatta son gittiğimde 2,33 olmuş değerim doktor öyle başlattı ilaca bari ona baksaymış

fiona13 fiona13 t3 t4 te bakmamış bana haşimato başlangıcı tanısı konduğunda tshım seninki gibiydi t3 ve t4 den belli oldu hatta son gittiğimde 2,33 olmuş değerim doktor öyle başlattı ilaca bari ona baksaymış
valla bakmamış bi de söyledim ya var ya , sanki kendi gidip bakcak bas arkadaşım tuşa hiç detay bakmamış.

özele mi gitmiştin canım ? sen bence bi dahiliyeye de git detaylı ne var ne yok baktır hormon harici
aynen kuzu özele gittim de yani hem izin alabilmiştim hem de 4 tüp kan aldılar naptılar o kadar kanı. e nabıza da düşmedi hala bunu laboratuvardan maille aldım güç bela belki de baktılar da onlar mı atmadı acaba kız

X