Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişi dicem bu bitki karışımlı macunlar ekstrat diye geçiyor ya ekstrat açıklamasını ekliyorum resim olarak bitki şeklimde kaynatılıp içilmesine ekstrat denmez diyor sanırım bu şekilde tüketilmesi daha güvenli eczhnm eczhnm ne dersin?

Eklentiler

• Screenshot_20200914_141804.jpg
    Screenshot_20200914_141804.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar bişi dicem bu bitki karışımlı macunlar ekstrat diye geçiyor ya ekstrat açıklamasını ekliyorum resim olarak bitki şeklimde kaynatılıp içilmesine ekstrat denmez diyor sanırım bu şekilde tüketilmesi daha güvenli eczhnm eczhnm ne dersin?
Canım bitkinin formüle edilmiş ve daha etkili hali diyebiliriz ekstrakta yani etken maddelerin oranı artmış oluyor. Güvenlilik anlamında yorum yapamayacağım etkisi daha iyi açığa çıkıyor

Canım bitkinin formüle edilmiş ve daha etkili hali diyebiliriz ekstrakta yani etken maddelerin oranı artmış oluyor. Güvenlilik anlamında yorum yapamayacağım etkisi daha iyi açığa çıkıyor
Anladım kuzucum inşallah fayda sağlar bakalım

O kötü oluyor benim eşimin de ya pilk ya çatlama hep nöbete denk gelir bi geçen ay denk gelmedi onda da yumurtlama görmedim zaten bu ay denk gelirse sabah 5 e falan kurcam alarmı napim 1 gün 1 gündür🤐
Valla ben de pişmanım he sabah erkenden kalkıp dürtecektim aslında :KK43:

X