Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol kuzum içim rahatladı size sorunca biraz :KK33: folikül dediğin şey ne oluyor yumurta rezervi hakkında bilgi verir mi ?
Evet canim veriyor. Onemli bisey. Yasine göre degerlendiriyor doktor onu. Cogu zaman amh la birlikte butun olorak degerlendiriyolar.
Antral folikul mu ne debiyo, su anda buymekte olan yumurtalar. Bu antral folikullerden bi ayda bi tanesi yeterince buyup catliyor

Evet canim veriyor. Onemli bisey. Yasine göre degerlendiriyor doktor onu. Cogu zaman amh la birlikte butun olorak degerlendiriyolar.
Antral folikul mu ne debiyo, su anda buymekte olan yumurtalar. Bu antral folikullerden bi ayda bi tanesi yeterince buyup catliyor
Anladım kuzum sorayım onu da doktora bi amh bakılmadı bana

Bi arkadaşa bakıp çıkacaktım cümlesi aklıma geldi çok alakasız ama :KK70:
Ama öyle değil mi içerdeki arkadaşlara bi bakıp çıkıyo😂😂
tamam kuzucum kasmıcam ben ilk gece de stresliydim ama kendimi kasmıcam diye kendimi şartladım ve hiç kasmamıştım kan bile gelmemişti :KK70: o konuda psikolojimi yönetebiliyorum allahtan işte koltuğa yatana kadar stres :KK49:
o zaman süper canım..mesele kasıp kasmamakta...kasmadiktan sonra anlamazsin bile jelde var kayip gidiyor☺

Benim bugünkü avulasyon testim. Pik gösteriyor galiba. Ama herif yok gece döbeti var bugün. Dün değerlendirmiştik bakalım kısmet

Eklentiler

• IMG_20200914_122325.jpg
    IMG_20200914_122325.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar günaydın, vajinal ultrasonda acı vs. Oluyor mu tam olarak biraz detay verir misiniz strese girdim şimdiden 😢
Canım bende cok stres olmustum hatta o kadar kastımki önce girmedi ultrason sonra bi anda girdi nasıl oldu farketmedim bile boşa korkmusum sonra rahat rahat gidiyodum🤣 içim rahatlasın diye hatta baska bi doktorada kendi istegimle gittim alttan bakması için o kadarki acısız :KK70:

ay bu işler doktordan doktora çok değişiyormuş sanırım bazı kişiler ultrasonda bile çok acıdı diyen var kadın doktorlar daha sert oluyor diyolar o_O benim doktorun eli hafiftir inşallah :KK51:
Banada bi arkadasım cok acıdı öldüm falan dedi ama sonra ultrason diş fırcası gibi bişey yani görünce zatwn acıması sacma geldi o bazıları abartıyor bence ve benim normalde canım cok tatlıdır kendime hiç kıyamam :KK24:

Canım bende cok stres olmustum hatta o kadar kastımki önce girmedi ultrason sonra bi anda girdi nasıl oldu farketmedim bile boşa korkmusum sonra rahat rahat gidiyodum🤣 içim rahatlasın diye hatta baska bi doktorada kendi istegimle gittim alttan bakması için o kadarki acısız :KK70:
Sende bağımlılık yaratmış😆

X